Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 259 707 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

TO ŚMIESZNE.......

sobota, 21 kwietnia 2007 5:24
Zapraszamy
Nie_naleze_juz_do_siebie.mp3 Kochani zachęcam do posłuchania pieśni.Naprawde WARTO!!!!!:-]
   To śmieszne, jak śmiesznym jest dla ludzi wyrzucić Boga, a potem dziwić się, dlaczego świat zmierza do piekła.
To śmieszne, jak bardzo wierzymy w to, co jest napisane w gazetach, a poddajemy w wątpliwość to, co mówi Biblia.
To śmieszne, jak bardzo każdy chce iść do nieba, pod warunkiem, że nie będzie musiał wierzyć, myśleć, mówić ani też czynić czegokolwiek, o czym mówi Biblia.
To śmieszne, jak ktoś może powiedzieć: "wierzę w Boga" - i nadal iść za szatanem, który tak a propos również "wierzy" w Boga.
To śmieszne, jak możesz wysyłać tyle "dowcipów" przez e-mail, które rozprzestrzeniają się jak nieokiełznany ogień, ale kiedy zaczynasz przesłania dotyczące Pana, ludzie dwa razy zastanawiają się, czy podzielić się nimi.
To śmieszne, jak wiadomości sprośne, bezwstydne, pikantne i wulgarne swobodnie przenoszą się w cyberprzestrzeni, lecz publiczna dyskusja o Bogu w szkole i w miejscu pracy jest tłumiona.
To śmieszne, jak ktoś może być zapalony do Chrystusa w niedzielę, a przez resztę tygodnia jest niewidzialnym chrześcijaninem.

Śmiejesz się?

To śmieszne, że kiedy przeczytasz tę wiadomość, nie wyślesz jej do zbyt wielu osób z Twojej listy adresowej, ponieważ nie jesteś pewny, w co wierzą lub co pomyślą o Tobie, kiedy im to wyślesz.

Czy myślisz?

Przekaż to dalej, jeżeli uważasz, że warto. Jeśli nie, to wyrzuć...ze swoich myśli to!Nikt się o tym nie dowie. Lecz jeśli to wyrzucisz,zapomnisz to nie stój z boku i nie narzekaj na fatalny stan tego świata.

 Kochani chcemy Wam również polecić piękny blog z pięknymi opowiadaniami o Bogu i życiu Chrześcijańskim.
www.jezus-kocha-nas.bloog.pl

Podziel się
oceń
0
0

Więcej na ten temat


Miejsce na Twą myśl

Jeśli chcesz skomentować proszę
 • Czy to są Twoje słowa?: 04 kwietnia 2017 18:10

  Zapraszam :)

  Nazywam się

  jeśli pragniesz abyśmy cię odwiedzili podaj stronę www: http://w271580.s11-139.myverydz.com/home.php?mod=space&username=azulomy

 • Czy to są Twoje słowa?: 22 kwietnia 2007 1:12

  Drogi Ktoś!!
  Wiesz dużmo myśleliśmy co odpisać na Twój komętarz. Powiemy tylko krótko Chwała Bogu za tą sekte,sekte w której wyznajemy miłość Boga,za sekte w której to Bóg ucynił wiele uzdrowień i cudów! Pomyśl sobie,że jak Bóg działa,uzdrawia wysłuchuje modlitw i błogosławi w tej sekcie .To ile może uczynić dla ciebie który nie jestes w Tej sekcie.!!
  Błogosławimy Tobie w Imieniu Pana Jezusa Chrystusa

  Nazywam się pati i mick

  jeśli pragniesz abyśmy cię odwiedzili podaj stronę www: dobranowina.bloog.pl

 • Czy to są Twoje słowa?: 21 kwietnia 2007 15:43

  DO KTOŚ:
  1 Jn 4:7-19 BT
  "Umiłowani, miłujmy się wzajemnie, ponieważ miłość jest z Boga, a każdy, kto miłuje, narodził się z Boga i zna Boga. Kto nie miłuje, nie zna Boga, bo Bóg jest miłością. W tym objawiła się miłość Boga ku nam, że zesłał Syna swego Jednorodzonego na świat, abyśmy życie mieli dzięki Niemu. W tym przejawia się miłość, że nie my umiłowaliśmy Boga, ale że On sam nas umiłował i posłał Syna swojego jako ofiarę przebłagalną za nasze grzechy. Umiłowani, jeśli Bóg tak nas umiłował, to i my winniśmy się wzajemnie miłować. Nikt nigdy Boga nie oglądał. Jeżeli miłujemy się wzajemnie, Bóg trwa w nas i miłość ku Niemu jest w nas doskonała. Poznajemy, że my trwamy w Nim, a On w nas, bo udzielił nam ze swego Ducha.
  My także widzieliśmy i świadczymy, że Ojciec zesłał Syna jako Zbawiciela świata. Jeśli kto wyznaje, że Jezus jest Synem Bożym, to Bóg trwa w nim, a on w Bogu. Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim. Przez to miłość osiąga w nas kres doskonałości, że mamy pełną ufność na dzień sądu, ponieważ tak, jak On jest [w niebie], i my jesteśmy na tym świecie. W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą. Ten zaś, kto się lęka, nie wydoskonalił się w miłości. My miłujemy [Boga], ponieważ Bóg sam pierwszy nas umiłował."

  To smutne, że są ludzie, którzy - tam gdzie jest mowa o miłości, doszukują się czegoś złego, podstępu.
  Dokąd cię zaprowadzi drogi KTOSIU - brak wiary w miłość. Otwórz swe serce dla Pana, a przejrzą twoje oczy.
  Pozdrawiamy

  Nazywam się KBM

  jeśli pragniesz abyśmy cię odwiedzili podaj stronę www: www.chrzescijanin.blog.onet.pl

 • Czy to są Twoje słowa?: 21 kwietnia 2007 13:09

  sorka ale wasz bolg odbieram jako sekte...:/ wyrazenia typu:'Bóg cie kocha 'itp. brzmia typowo jak słowa sekty...sory jak was uraziłam ale ja was tak właśnie postrzegam...:/

  Nazywam się ktoś

 • Czy to są Twoje słowa?: 21 kwietnia 2007 9:28

  Do DIRC
  Witaj nie niejestesmy wrogo nastawieni do ciebie;)) napisalam tylko ze to nasza jest wiara to my wierzymy tak. My staramy sie glosic Slowo Boze mowic o Jezusie. Moze jak zle cos napisalam ze tak pomyslalas pisalam przed 5 rano nieco zaspana i moze zle sie troszke wyrazilam lub nie jasnie.Przepraszam!! Ciesze sie ze podoba ci sie nasz blog
  3 maj sie cieplutki pozdrawiamy cie

  Nazywam się Polish Good News

  jeśli pragniesz abyśmy cię odwiedzili podaj stronę www: dobranowina.bloog.pl

 • Czy to są Twoje słowa?: 21 kwietnia 2007 9:21

  nie miałam nawet na myśli ze kogo kolwiek naciągacie na wyznania.Szanuję was za wierność w swojej wierze.I cieszę się że mogłam dzięki wam dowiedzieć się jej arkana.Nie bądżcie do mnie negatywnie nastawieni ponieważ ja nie jestem negatwnie nastawiona do was.macham pogodnie.Dośka

  Nazywam się dorczar1

  jeśli pragniesz abyśmy cię odwiedzili podaj stronę www: dirc.bloog.pl

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

środa, 18 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 260  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451260
Nasze wpisy
 • liczba: 484
 • komentarze: 5446
Tyle już działamy: 3908 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl