Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 739 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Przypomnienie

czwartek, 28 kwietnia 2016 9:06
Zapraszamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kim Jest Patty  & Mick  ??

 

Przedewszystkim zwyklymi ludzmi zyjacymi na tym ziemskiem Padole ,zmagajacymi sie z troskami,tak jak i z chwilami radosci....

Jestesmy malzenstwem od 10 lat

 

 

,mamy 2 wspanialych synow i mieszkamy w Pieknym Kraju jakim jest Australia!

13055335_10153773689408645_5534929861185775311_n.jpg

 


1.Jesteśmy dziećmi Bożymi,którzy wierzą w Boga,i starają sie spełniać Boże prawa(Głosić ludzią Bożą prawde) i żyć dla Niego 24/24 godzinki;)) naszymi kościołami są to kościoly,które;
NIE NALEŻĄ DO EKUMENI!!!

2.Wierzymy w Boga i Jego Syna Pana Jezusa Chrystusa oraz Ducha Świętego.Natomiast nie pokładamy nadzieji w różnych "Świętych" Uważamy,że tylko dostęp do Boga Mamy przez Jezusa Chrystusa ,bo tak mówi Biblia.Jeden Bog i Jeden Posrednik Jezus Chrystus! Nie modlimy się do nikogo jak tylko do Jezusa,i nie prosimy nikogo o wstawiennictwo za niami do Boga.Prosimy Tylko Jego Syna Jezusa Chrystusa! 

3.Żyjemy tylko dla Boga i spełniamy Jego Świętą wole. Staramy się,tak aby On miał w Nas upodobanie. 
Smiejemy się tak jak karzdy,płaczemy,kiedy zajdzie taka poczeba,to że slużymy Bogu nie oznacza,też,że nie zdenerwójemy się;)) Przyjdzie czas,że jak czeba to zdenerwujemy się,i uniesiemy się też,to rzecz ludzka.Ale staramy się żyć dla Boga i spełniać Jego wole.A jeśli zgrzeszymy to odrazu klękamy i przepraszamy Boga za wszystko;)) Staramy się,jednak miłować, każdego ze względu na wszystko;))
Choć czasem to nie wychodzi,dobrze,ale staramy się;))

   No myślę,że to na tyle;)) nie jesteśmy idealni,ale staramy się być podobni do Pana Jezusa Chrystusa;)) Staramy się wykonywać Jego wole i spełniać Jego Prawa!
Niejeteśmy tacy "Straszni" tak jak inni nas oceniają;)
jesteśmy poprostu ludzmi,ktorzy powierzyli swoje zycie tylko w Bogu. I kroczymy tylko Droga Prawdy Pana Jezusa Chrystusa!

List Hebrajczyków 4;12
"Bo słowo Boże jest żywe i skuteczne,
  ostrzejsze niż wszelki  miecz obosieczny,
  przenikające,az do rodzielenia duszy i ducha,
 stawów i szpiku,zdolne osądzić zamiary i myśli serca"
              Boża

 

 

TO ŚMIESZNE.......

 

   To śmieszne, jak śmiesznym jest dla ludzi wyrzucić Boga, a potem dziwić się, dlaczego świat zmierza do piekła. 
To śmieszne, jak bardzo wierzymy w to, co jest napisane w gazetach, a poddajemy w wątpliwość to, co mówi Biblia. 
To śmieszne, jak bardzo każdy chce iść do nieba, pod warunkiem, że nie będzie musiał wierzyć, myśleć, mówić ani też czynić czegokolwiek, o czym mówi Biblia. 
To śmieszne, jak ktoś może powiedzieć: "wierzę w Boga" - i nadal iść za szatanem, który tak a propos również "wierzy" w Boga. 
To śmieszne, jak możesz wysyłać tyle "dowcipów" przez e-mail, które rozprzestrzeniają się jak nieokiełznany ogień, ale kiedy zaczynasz przesłania dotyczące Pana, ludzie dwa razy zastanawiają się, czy podzielić się nimi. 
To śmieszne, jak wiadomości sprośne, bezwstydne, pikantne i wulgarne swobodnie przenoszą się w cyberprzestrzeni, lecz publiczna dyskusja o Bogu w szkole i w miejscu pracy jest tłumiona. 
To śmieszne, jak ktoś może być zapalony do Chrystusa w niedzielę, a przez resztę tygodnia jest niewidzialnym chrześcijaninem. 

Śmiejesz się?

To śmieszne, że kiedy przeczytasz tę wiadomość, nie wyślesz jej do zbyt wielu osób z Twojej listy adresowej, ponieważ nie jesteś pewny, w co wierzą lub co pomyślą o Tobie, kiedy im to wyślesz.

Czy myślisz?

Przekaż to dalej, jeżeli uważasz, że warto. Jeśli nie, to wyrzuć...ze swoich myśli to!Nikt się o tym nie dowie. Lecz jeśli to wyrzucisz,zapomnisz to nie stój z boku i nie narzekaj na fatalny stan tego świata.

 

 

 

 

 

Podziel się
oceń
3
0

Więcej na ten temat


Miejsce na Twą myśl

Jeśli chcesz skomentować proszę

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

środa, 18 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 299  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451299
Nasze wpisy
  • liczba: 484
  • komentarze: 5446
Tyle już działamy: 3908 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl