Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 738 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

BARDZO CIEKAWY LINK ZAPRASZAMY !!!

poniedziałek, 27 października 2008 10:17
http://pl.youtube.com/watch?v=oyLdAIxI6AY
Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (6) | A jakie jest Twoje zdanie?

1 LISTOPADA Pogańskie święto NASTĘPNA FAŁSZYWA NAUKA KATOLICKIEGO KOŚCIOŁA!!

czwartek, 16 października 2008 12:34

DATY I NAZWY - Dzień "Wszystkich Świętych" w Kościele Rzymsko- Katolickim upamiętnia wszystkich świętych, a szczególnie tych, którzy nie mają jeszcze swoich dni w roku. Przeniesiony został na 1-go listopada, aby zbiec się z pogańskimi świętami np. uczta Celtyckiego bożka śmierci, Samhain ma miejsce nadal w tym dniu. W przeszłości msza odprawiana w dniu "Wszystkich Świętych" była nazywana "Allhallowmas" a wieczór przed ("e'en") był "Allhallow e'en" a następnie nazwa ta skrócona została do "Halloween"Co mogą umarli ?
"Wiedzą bowiem żywi, że muszą umrzeć, lecz umarli nic nie wiedzą i już nie ma dla nich żadnej zapłaty, gdyż ich imię idzie w zapomnienie. Zarówno ich miłość, jak ich nienawiść, a także ich gorliwość, a także ich gorliwość dawno minęły; i nigdy już nie mają udziału w niczym z tego, co się dzieje pod słońcem" (Sal.9.56 BB)
"Na co natknie się twoja ręka, abyś to zrobił, to zrób według swojej możności, bo w krainie umarłych, do której idziesz, nie ma ani działania, ani zamysłów, ani poznania, ani mądrości" (Sal.9.10 BB)
"Jak obłok się rozchodzi i znika, tak nie wraca ten, kto zstąpił do krainy umarłych. Nigdy już nie wróci do swojego domu, a miejsce jego zamieszkania nie wie już nic o nim"(Hiob76.9-10 BB)
"Gdy opuszcza go duch, wraca do prochu swego; w tymże dniu giną wszystkie zamysły jego"(Ps.146.4 BB)Całkiem niedawno, przypadkiem ,przechodząc  miałam  okazję  usłyszeć na pogrzebie, słowa wypowiadane przez księdza:
"Módlmy się za duszę naszej zmarłej siostry, aby mogła dostąpić..."
Modlitwa za nieżyjących. Otóż to - nieżyjących, zmarłych. Chciałabym odnieść to do słów, które Pan Jezus Chrystus powiedział:
Mateusza 10:32-33  
"Każdego więc, który mię wyzna przed ludźmi, i Ja wyznam przed Ojcem moim, który jest w niebie; ale tego, kto by się mnie zaparł przed ludźmi, i Ja się zaprę przed Ojcem moim, który jest w niebie."
Jana 11:25  
"Rzekł jej Jezus: Jam jest zmartwychwstanie i żywot; kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."
Czy wierzyła, czy wyznała? Jeśli tak - to modlitwa jest zbyteczna, jeśli nie - to modlitwa jest spóźniona.!!!!
Więc czy jest to tylko jakiś, uparcie powtarzany, błąd w obrzędzie kościelnym, czy też celowe odsunięcie, zatajenie jakże strasznej prawdy o tym, że dana osoba umarła nie tylko cieleśnie lecz śmierć wieczną poniesie, bo już za życia umarłą była nie będąc nowonarodzonym dzieckiem Bożym? I chociaż ksiądz daje bliskim nadzieję, inicjując modlitwę za zmarłego, wmawiając nam, że można w ten sposób zmienić los zmarłej osoby, szansy na zmianę wieczności dla niej już nie ma. Pan Jezus Chrystus wyraźnie o tym mówi, opowiadając o bogaczu i Łazarzu.

Łukasza 16:19-31  
"A był pewien człowiek bogaty, który się przyodziewał w szkarłatne szaty i kosztowne tkaniny i co dzień wystawnie ucztował.
Był też pewien żebrak, imieniem Łazarz, który leżał u jego wrót owrzodziały.
I pragnął nasycić się odpadkami ze stołu bogacza, a tymczasem psy przychodziły i lizały jego rany.
I stało się, że umarł żebrak, i zanieśli go aniołowie na łono Abrahamowe; umarł też bogacz i został pochowany.
A gdy w krainie umarłych cierpiał męki i podniósł oczy swoje, ujrzał z daleka Abrahama i Łazarza na jego łonie.
Wtedy zawołał i rzekł: Ojcze Abrahamie, zmiłuj się nade mną i poślij Łazarza, aby umoczył koniec palca swego w wodzie i ochłodził mi język, bo męki cierpię w tym płomieniu.
Abraham zaś rzekł: Synu, pomnij, że dobro swoje otrzymałeś za swego życia, podobnie jak Łazarz zło; teraz on tutaj doznaje pociechy, a ty męki cierpisz.
I poza tym wszystkim między nami a wami rozciąga się wielka przepaść, aby ci, którzy chcą stąd do was przejść, nie mogli, ani też stamtąd do nas nie mogli się przeprawić.
I rzekł: Proszę cię więc, ojcze, abyś go posłał do domu ojca mego.
Mam bowiem pięciu braci, niechaj złoży świadectwo wobec nich, aby i inni nie przyszli na to miejsce męki.
Rzekł mu Abraham: Mają Mojżesza i proroków, niechże ich słuchają.
A on rzekł: Nie, ojcze Abrahamie, ale jeśli kto z umarłych pójdzie do nich, upamiętają się.
I odrzekł mu: Jeśli Mojżesza i proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, też nie uwierzą."
Bogacz miał swoją szansę. Przez 50, 60, może nawet 90 lat Bóg do nas woła: OPAMIĘTAJ SIĘ! I to jest czas, który należy wykorzystać, bo jutra może już nie być, bo po "drugiej stronie" odwrotu już nie ma. Bogacz staje przed tragiczną rzeczywistością:
"I poza tym wszystkim między nami a wami rozciąga się wielka przepaść, aby ci, którzy chcą stąd do was przejść, nie mogli, ani też stamtąd do nas nie mogli się przeprawić."
Ani modlitwy, ani żal, ani nic innego - jest za późno!
Dlatego korzystajmy z czasu łaski, który trwa, odrzućmy błędną naukę i wczytując się w Słowo Boże - w Biblię, usłyszmy głos Ojca, który pragnie przygarnąć nas do siebie.
Tak bardzo bym chciał, aby tam, po tej drugiej stronie przepaści, nie było nikogo z moich bliskich czy znajomych.
Czy będąc po tej właściwej stronie, mógłbym spokojnie patrzeć, jak obok bogacza kolejno stają zasmuceni członkowie mojej rodziny, koledzy z pracy, przyjaciele, sąsiedzi, ci którym mogłem (ale odłożyłem to na później) głosić Prawdę?
Wiedząc, pobudzany przez Pana, że tam już dla was nie będzie nadziei, że wyboru dokonać musicie dzisiaj, pragnę głosić Chrystusa, póki jesteście jeszcze pośród nas. Dlatego piszę te słowa, które mam nadzieję sprowokują Was do przemyśleń, upamiętania i pójścia za Jezusem Chrystusem w stronę życia, z Nim na wieki.

Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (9) | A jakie jest Twoje zdanie?

SZOKUJĄCE Stwierdzenie!

niedziela, 12 października 2008 4:35

 Na pewnym Blgu przeczytaliśmy takie słowa CYTUJEMY!

"Każdy pobożny katolik w niedziele  bywa w kościele więc i ja, po chrześcijańsku, skromnie  wchodzę do kościoła . Pierwsze,  co mnie szokuje to sklepik z różnymi dewocjonaliami.  Myślę sobie - Panie Jezu po co komu te bałwochwalcze przedmioty ? - A Jezus mi odpowiada ; - tobie one są niepotrzebne, bo dałem ci dar wyobraźni, uwrażliwiłem cię na piękno otaczającego cię świata, zaś ten twój bliźni, który siedzi obok ciebie nie otrzymał ode mnie tego daru, dlatego potrzebuje figurki, aby pobudzić zmysły i dzięki temu skoncentrować się na modlitwie. Jak myślisz - kto z was jest mi bliższy ? zapomniałaś o słowach; Ew. Łukasza 12,48  „Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie; a komu wiele zlecono, tym więcej od niego żądać będą.”Zatem jeśli nie chcesz abym cię przyrównał do faryzeusza, porzuć te szatańskie myśli""

 

Nasze Pytanie brzmi "Czy rzeczywiśćie Pan Jezus Chrystus nauczał aby czcić  go w różnych figurkach ,posągach medalikach itp?? Biblia jednoznacznie naucza ,że Bóg nie chce aby ludzie czynili jego podobizne i modlili się do niecho  w ten sposób! Zatem jeśli biblia zabrania to kto i komu dał takie prawo aby wkładać w usta Pana Jezusa Chrystusa słowa któych On nigdy Nie wypowiedział??!!  Biblia mówi,że każdy kto czci  Jego czy co kolwiek w postaci obrazu ,figurek  itp jest w Jego oczach BAŁWOCHWALCĄ!

  Zobaczmy co Biblia mówi na ten temat!

"(1) Nie nam, Panie, nie nam, ale imieniu swemu daj chwałę,
 Dla łaski swojej, dla
wierności swojej!
(2) Dlaczego mają mówić narody: Gdzież jest ich Bóg?
(3)
Bóg nasz
jest w niebie, Czyni wszystko, co zechce.
(4)
Bożyszcza ich są ze srebra i złota,
Są dziełem rąk ludzkich.
 (5) Mają usta, a nie mówią, Mają oczy, a nie widzą.
 (6) Mają uszy, a nie słyszą, Mają nozdrza, a nie wąchają.
 (7) Mają ręce, a nie
dotykają, Mają nogi, a nie chodzą,
Ani nie wydają głosu krtanią swoją.
 (8) Niech
będą im podobni twórcy ich, Wszyscy, którzy im ufają!"
(Ks. Psalmów 115:1-8, Biblia Warszawska)
 
"(22) Mienili się mądrymi, a stali się głupi.
 (23) I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga
na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka,
 a nawet ptaki,
czworonożne zwierzęta i płazy."

(List do Rzymian 1:22-23, Biblia Warszawska)
II Przykazanie Boże

Nie wszyscy wiedzą, że z Dekalogu zostało usunięte II przykazanie, a X zostało rozdzielone na 2 - aby nadal przykazań było dziesięć.  
II przykazanie brzmi tak: "Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań". Przykazanie wyraźnie zakazuje >>>nawet wytwarzania<<< podobizn, nie mówiąc już o modlitwie przed nimi, czy do nich. Dlaczego KK usunął to przykazanie? Dlatego że na produkcji obrazów, rzeźb, figur, oraz innych dewocjonaliów można nieźle zarobić. Jezus mówi: "Zaprawdę bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni" - prawo jest więc stałe, niezmienne jak i cała natchniona Biblia. Jezus powiedział także: "Kto mówi: Znam go [Jezusa], a przykazań jego nie zachowuje, kłamcą jest i prawdy w nim nie ma". Z przykrością muszę stwierdzić, że katolicy uprawiają bałwochwalstwo - kult rzeźb, figur, obrazów, hostii, krzyża itp. Biblia mówi: "Ten [Bóg] bowiem, który powiedział: Nie cudzołóż!, powiedział także: Nie zabijaj! Jeżeli więc nie popełniasz cudzołóstwa, jednak dopuszczasz się zabójstwa jesteś przestępcą wobec Prawa. Biblia uczy, że kto przestąpi jedno tylko przykazanie ponosi winę za wszystkie...

Naszym celem nie jest opluwanie KK, tylko ukazanie wam drodzy katolicy prawdy. Jesteśmy byłymi katolikami, nie jestem ze ŚJ, ani z adwentystów;), nie jestem w żadnym kościele Ale czerpiemy wskazówki wiary w Boga z Pisma Świętego i według Niego nauczamy!. Pozdrawiamy i życzę zrozumienia Słowa Bożego.

Mick & Patrycja Błoniarz


 


Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (7) | A jakie jest Twoje zdanie?

„Ujrzawszy, że się te rzeczy dzieją - wiedzcie, iż bliskie jest Królestwo Boże”

sobota, 11 października 2008 0:41

 PIEŚŃ "Przyjdź Panie Jezu Przyjdź .mp4


 „Naród powstanie przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu” (Łukasza 21:10)

Od roku 1914 zginęło na wojnach ponad 100 mln. ludzi (dane z 1989 roku, czyli zaniżone) W pierwszej wojnie światowej, która zapoczątkowała ten okres, wzięło udział 28 państw, a prócz nich — szereg istniejących kolonii. Tylko nieliczne kraje pozostały neutralne. Straciło wtedy życie 13 mln. osób, a 21 mln. żołnierzy zostało rannych.

Jeszcze nie skończyła się wojna, a wybuchła krwawa rewolucja w Rosji. Następnie nastała wojna domowa w Hiszpanii i agresja Włoch na Abisynię. Potem przyszła druga wojna światowa, o wiele bardziej niszczycielska od tej pierwszej, sprzed ok. 20 lat.

Stale na świecie toczy się jakaś wojna i jedna czwarta państw jest dziś uwikłana w jakiś konflikt zbrojny.

 „Będą wielkie trzęsienia ziemi” (Łukasza 21:11)

Ze 164 ważniejszych trzęsień ziemi, w przeciągu minionych 3000 lat — 89 miało miejsce po roku 1914 [dane z 1989 r.] i pochłonęły one 1 047 944 ofiary.

Wykaz obejmuje wyłącznie większe wstrząsy skorupy ziemskiej, a ponieważ opublikowano go w roku 1984 — nie wspomina on o kataklizmach, które po 1984 r. nawiedziły Chile, ówczesne jeszcze ZSRR, Meksyk, Japonię, Turcję …, grzebiąc kolejne tysiące ludzi.

 „Będą (…) zarazy” (Łukasza 21:11)

W roku 1918 wybuchła śmiercionośna epidemia grypy, zwana hiszpanką. Dotarła do każdego miejsca zamieszkanego zakątka ziemi, z wyjątkiem Wyspy Świętej Heleny, i zebrała większe żniwo śmierci, niż poprzedzająca ją czteroletnia wojna światowa.

Chociaż od tamtej pory, nauka zrobiła olbrzymi krok naprzód — sytuacja wcale nie napawa optymizmem.

Dzisiejsza medycyna nie potrafi skutecznie uporać się z chorobami, przenoszonymi droga płciową (AIDS i choroby weneryczne), z rakiem, miażdżycą tętnic wieńcowych (zawałem). W krajach rozwijających się, miliony cierpi na malarię, śpiączkę afrykańską, czy schistosomatozę. W Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej, jedną z najczęstszych przyczyn śmierci jest biegunka. Zapada na nią rocznie 500 milionów niemowląt i małych dzieci, a od 5 do 15 milionów na nią umiera.

Jakby tego było mało — w ostatnim czasie pojawiają się nowe, nieuleczalne choroby. Po AIDS przyszedł tajemniczy SARS. Powraca też gruźlica, uważana już za całkowicie zwalczoną.

Chorują także zwierzęta, co zmusza hodowców i rządy państw do masowego wybijania całych stad.

 „Będą braki żywności” (Łukasza 21:11)

Naturalnym następstwem wojen są braki żywności. Pierwsza wojna światowa nie była pod tym względem wyjątkiem. Pociągnęła za sobą straszny głód. W samej tylko Ukrainie, z głodu zmarło 5 mln. ludzi. W roku 1950 było na świecie 1650 milionów niedożywionych, a w 1983 — już 2250 milionów, czyli o 36 procent więcej. I liczba ta stale rośnie.

 „Będą (…) straszne widoki wielkie znaki z nieba. Będą też znaki na słońcu i księżycu, i gwiazdach, a na ziemi udręczenie narodów, nie znających drogi wyjścia, z powodu łoskotu morza i jego wzburzenia… (Łukasza 21:11)

W pierwszej wojnie światowej użyto nowych, potwornych rodzajów broni. Samoloty i sterowce zasypywały ziemię gradem bomb i pocisków. Jeszcze straszliwsze zniszczenie, łącznie z wybuchem dwóch bomb atomowych, spadło z nieba na bezbronną ludność cywilną, podczas drugiej wojny światowej.

Również na morzu wojna przybrała niespotykany dotąd charakter. Kiedy zaczęła się pierwsza wojna światowa, niemal w ogóle nie zwracano uwagi na łodzie podwodne, ale zanim skończyła się druga — zatopiły one przeszło 10 000 statków. W nowej, przerażającej wojnie totalnej, przyjął się barbarzyński zwyczaj torpedowania znienacka statków handlowych i pasażerskich.

Obecnie wielu uważa atomowe okręty podwodne, z rakietami balistycznymi, za najniebezpieczniejszą broń na świecie. Liczebność wojennej floty morskiej na świecie liczy się w wiele tysięcy. Dodajmy do tego jeszcze mnóstwo małych, lecz śmiercionośnych min morskich, a okaże się, iż nigdy dotąd człowiek tak groźnie nie „wzburzył” morza.

Ludzie wtargnęli też w sferę „słońca i księżyca, i gwiazd”. Pociski balistyczne wzbijają się przestworza, skąd spadają na wyznaczony cel. Statki kosmiczne penetrują najdalsze obszary układu słonecznego. Narody uzależniły się od całej masy sztucznych satelitów, okrążających ziemię (szpiegowskie, nawigacyjne, telekomunikacyjne, meteorologiczne). Satelity zastępują siłom zbrojnym supermocarstw wzrok, słuch i mowę. Planuje się umieszczanie na orbitach okołoziemskich nowoczesnych środków niszczycielskich, nazywając to programem wojen gwiezdnych.

 „Ludzie będą mdleli ze strachu, w oczekiwaniu tego, co ma nadejść (Łukasza 21:25-26)

W chwili obecnej, zgodnie z biblijną zapowiedzią „ludzie mdleją ze strachu, w oczekiwaniu tego, co przyjdzie na zamieszkaną ziemię”. Żyją w strachu przed przestępczością, terroryzmem, groźbą wybuchu lokalnego, bądź globalnego konfliktu zbrojnego, załamaniem ekonomicznym, zanieczyszczeniem ziemi chemikaliami, odpadami czy skażeniem promieniotwórczym z elektrowni jądrowych oraz rosnąca groźbą zagłady nuklearnej.

 „Ujrzawszy, że się te rzeczy dzieją - wiedzcie, iż bliskie jest Królestwo Boże”


Podziel się
oceń
2
0

Takie zdanie mają inni (6) | A jakie jest Twoje zdanie?

Dlaczego kościół Katolicki utwierdza ludzi w KŁAMSTWIE!!??

piątek, 03 października 2008 14:29

   Szkokującym jest to dla nas  jak przeczytaliśmy na "Pewnym" blogu  takie słowa CYTUJEMY;

**********************************************************************************************************
Święta Teresko od Dzieciątka Jezus w dzisiejsze Twoje święto, pragnę Ci podziękować za wszelkie łaski, jakie wyprosiłaś mi u Boga. Zwłaszcza za mojego syna, pokieruj dalej Jego życiem, aby był zawsze wierny Bogu. Dzisiaj wskazałaś mi słowa dla niego z książeczki "Myśli i słowa" i od razu wiedziałam, że są bardzo trafne. Pomódl się za Niego, aby te słowa były dla niego drogowskazem życia, aby wypełniła się w Jego życiu wola Boża.
********************************************************************************************************
Święta Teresko od Dzieciątka Jezus bądź mistrzynią i przewodniczką na naszej drodze do Boga, bądź naszą opiekunką, nie opuszczaj nas na tym łez padole.
Święta Tereso, której niebem jest dobrze czynić na tej ziemi racz spuścić na nas obfity deszcz łask Jezusowych.
**********************************************************************************************************

     Bardzo nas to szokuje  jak ludzie  mogą modlić się do osób ,które nie mają upoważnienia przez Boga  do pośrednictwa.... Ani Maria ani Papież ani Św Tereska nie jest w stanie NIKOMU pomóc a tym bardziej wysłuchać modlitwy i wstawiac się za kimś  do Boga.Jest to nie biblijne ..... Ludzie za miast prosić Jezusa Chrystusa o to  aby był mistrzem, opiekunem  i przewodnikiem na ich drodze  to niestety proszą kogoś kto niestety nie może im pomóc smutne ale prawdziwe .... Tylko Jezsu Chrystus może pomóc może wysłuchac modlitw tylko Jezus Chrystus jest POPŚRENIKIEM biblia mówi;

 ALBOWIEM JEDEN JEST BÓG,JEDEN TEŻ POŚREDNIK MIĘDZY BOGIEM A LUDŹMI CZŁOWIEK JEZUS CHRYSTUS!!! Tymoteusz 2;5

  A więc JEDEN nie setki Biblia mówi tylko o Jedynym pośredniku a jest nim JEZUS CHRYSTUS!

 Zważywszy, że Bóg jest Święty, a my jesteśmy grzesznikami, jest niemożliwe, abyśmy mogli sami zbliżyć się do Niego. Potrzebujemy jakiegoś pośrednika, który oczyściłby nas z grzechów i przedstawił Bogu. Pośrednikiem jest Jezus Chrystus. „Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik pomiędzy Bogiem i ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich” (1 List do Tymoteusza 2,5-6a). Wyłącznie On jest pośrednikiem, bowiem tylko On wylał Swoją krew, aby zapewnić wolność Swojemu ludowi zniewolonemu przez grzech.

Niestety, tradycja przyciemniła jasne biblijne nauczanie. Wzbraniając się przed uwierzeniem w Słowo Boże ludzie wymyślili innych „pośredników”.

Maryja, matka Pana

 Maryja jest bardzo faworyzowana pomiędzy kobietami, gdyż została wybrana, aby być matką naszego Pana wcielonego i chrześcijanie słusznie nazywają ją „błogosławioną” z powodu tego jedynego przywileju. Jednakże Maryja nie jest Zbawicielem ani też nie jest Pośrednikiem.

Kościół Katolicki naucza, że Maryja została poczęta bez grzechu, że poprzez swoje cierpienie przyczyniła się ona do naszego zbawienia, że została wzięta do nieba i ustanowiona naszą pośredniczką. Ona jest również nazywana naszym życiem i bramą nieba. Nic z tego Biblia nie naucza. Wprost przeciwnie, Słowo Boże naucza, że Jezus został poczęty bez grzechu, że On umarł za nasze grzechy, wstąpił do nieba, i że to On jest jedynym pośrednikiem. Wyłącznie On jest naszym życiem i bramą nieba. Dlatego, powinniśmy spoglądać jedynie na Jezusa Chrystusa.

Maryja powiedziała: „Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy” (Ewangelia Łukasza 1,46-47). Maryja chce wielbić Pana, a nie przyjąć jedynie Mu należną chwałę dla siebie. Poza tym, ona wyraźnie nas naucza, abyśmy szukali zbawienia w Bogu, a nie w niej lub w kimkolwiek innym. Ona wyznaje: Bóg jest „moim Zbawcą”. Powinniśmy wzywać imienia Jezusa, a nie imienia Maryi, bowiem apostoł Piotr mówi o Panu Jezusie: „I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni” (Dzieje Apostolskie 4,12).

 Katolicki kościół róqwnież naucza aby modlić się do Aniołów do Św.Tereski a nawet  do JP2  niestety jest to NIE BIBLIJNA Nauka  ... żadna Tereska,żadna Maria żaden Anioł żaden Papież i żaden tak zwany przez KK święty NIE JEST POŚREDNIKIEM 

Pan Jezus powiedział ;

"Ja jestem drogą i prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie” (Ewangelia Jana 14,6). Przyjdź do Ojca Drogi Przyjacielu za pośrednictwem Jezusa Chrystusa, jedynego Pośrednika.!! Z kolei Ta osoba na swym blogu pisze  tak;
"To my mamy pocieszać Jezusa, a nie Jezus nas. Jezus kocha serca radosne, kocha dusze uśmiechnięte." (św.Tereska)
   W czym mamy pocieszać Jezusa??Czy Biblia mówi o tym,że my ludzie mamy go pocieszać? NIE biblia mówi,że Jezus nas pociesza on naszym Przyjacielem  pocieszycielem.....  I kiedy potrzebujemy Jego pomocy pocieszenia to w każdej chwili możemy przyjść do Jezusa szukać pocieszenia ,nie Jezus potrzebuje poceszenia naszego lecz My potrzebujemy pocieszenia Jezusa Chrystusa....
    Panie Boże my przychodzimy w tej chwili do Ciebie w imieniu Twego umiłowanego syna Jezusa Chrystusa i prosimy Cię ,abyć otworzył ludziom oczy aby odżucili fałszywą ludzkoą naukę kościoła katolickiego ,który trzyma ich w węzłach ciemości...Panie Jezu prosimy Ciebie abyś ocalił te Dusze aby mogły Tobie zaufać i Służyć Tobie .Wybaw ich Panie od Ludziej nauki .A zwróć ich ku swemu Słowu bo w nich jest tylko PRAWDA.Prosimy cię Ojczę w imienu Jezusa Chrystusa Amen.Podziel się
oceń
3
0

Takie zdanie mają inni (11) | A jakie jest Twoje zdanie?

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

środa, 18 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 271  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451271
Nasze wpisy
  • liczba: 484
  • komentarze: 5446
Tyle już działamy: 3908 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl