Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 739 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Pogańskie dogmaty i tradycje

niedziela, 28 listopada 2010 4:28

Dziś chcieli byśmy poruszyć dwa tematy  ;

1)

Posąg Chrystusa


Jest to o trzy metry wyższy od najbardziej znanego na świecie Chrystusa,który rozpościera swoje ręce nad Rio de Janeiro w Brazylii. 33-metrową postać Syna Bożego zwieńczy trzymetrowa korona.  Lecz Świebodziński Chrystus jest  najwyższy na świecie! 


W Rio de Janeiro w tak bardzo katolickim kraju gdzie jak  się nie wierzy w Marię lub świetych  to się jest traktowanym  jak śmieć. Ponoć wszyscy wierzący katolicyzmu ,gdzie mafia narkotyki i prostytuctwo jest niemal w karzdym zakątku Brazylii.W Kraju gdzie toczą się teraz walki z Mafią i narkotykami w kraju gzie już dość sporo osób utraciło przez to życie ,w kraju gdzie bieda aż piszczy .Co taki posąg Chrystusa im pomógł?? Zwalczył protystutcja,narkotyki,ganki? i Biede?


W Polsce tak bardzo katolickim kraju gdzie również  jak się nie jest katolikiem i nie wierzy w katolickie dogmaty jest się traktowanym  jak wyrzutek społeczeństwa. Sąsiad sąsiada nienawidzi,nadurzycia alkocholowe ,narkotykowe i sexualne  rospósta bieda ,nienawiść ... Czy taki Chrystus uchroni Polskę i Polaków z tego? Czy da im leprze życie?Wyciagnie  swoją rękę tak daleko i ucho przykłoni do słochania i wzrok aby spoglądać i pomóc krajowi? nie sądze!

Nasz Bóg Jezus Chrystus jest tak potężnym Bogiem,że te posągi nie są wstanie Mu dorównać są zbyt marne i małe w porównaniu do naszego Zbawiciela!    

                                                                                                                                   Jakże dzieło budowniczych, kamieniarzy, wytwór sztuki rękodzielniczej, miałoby być święte?"

Katolicyzm coraz bardziej odchodzi od nauk Chrystusowych  i wbrew temu co mówi Boże Słowo w 1 z 1o przykazań Bożych stawia coraz to większe bałwany i zwodzi ludzkość.

W II Przykazaniu Bożym, czytamy: - 

„Nie będziesz czynił żadnej rzeźby, ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, 
ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój 
Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem 
tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają 
Moich przykazań”. 
2 Mojż. 20:4-6; (również 5 Mojż. 5:8-10;). 

Dlaczego Kościół katolicki, nie przestrzega tego przykazania Dekalogu?

Odpowiedź jest prosta czysty zysk turyści pielgrzymi poprostu druga częstochowa!

Kościół Katolicki zlekceważył II Przykazanie Boże i wprowadził do swoich kościołów i do domów swoich wiernych 
całe mnóstwo obrazów i rzeźb, którym ludzie oddają chwałę i cześć. 

Tymczasem, Bóg przez proroka Izajasza w 2:8-9, mówi: - 

„Ich ziemia jest pełna bożków, kłaniają się dziełu swoich rąk, temu co uczyniły ich palce. 
I tak poniżył się człowiek i spodlał rodzaj ludzki: Ty im nie przebaczysz”. 

 

2)

Zysk Świąt.


U nas w Australii już w pażdzierniku sklepy ulice są udekorowane wszyscy się szykują do świąt bogaci będą się bogcić  na ludzkiej głupocie .Zawsze przed Świętami idą Ostro w górę ceny jedzenia .Ludzie zapożyczają się tylko po to aby spędzić dogodnie te święta ozdoby choinki bąbeczki prezęty. Czysty zysk dla producentów . Święta Bożo narodzeniowe nie są świętami chrześcijańskimi wkładanie do kołyski Jezusa jako Króla Królów i Pana Panów i robienie z niego dziecięcia,bezradnego w pieluszce, pokazuje jak ludzkośc naiwnie dała się zwieść szatanowi. I robi z Boga pośmiewisko. Szatan właśnie w takie dni zaciera ręce i nabija się z ludzi,że robią z Boga maluśkie bezbronne dziecko,lub wieszają na krzyżu jako bezradnego nieżywego .Wkładanie Zbawiciela do kołyski zakładanie mu pampersa i śpiewanie "lulaj,że Jezuniu" Jest beszczeszczeniem i szarganiem Boga i  Bożą potęgą. Czy nie jest to  przez Rzymski Katolicyzm Profanacja  wiary chrześcijańskiej ,Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa?

-Właśnie w te święta statystyki na całym świecie wskazują,że jest to dzień gdzie jest najwięcej samobójstw.

-Statystyki w Polsce i  na całym świcie ten dzień wzrastają w wypadkach samochodowych właśnie przez pijanych kierowców.

-Iluż to ludzi po świętach ma pustki w portwelach i pożyczki do spłacania i pustke w sercu?

Co Boże Słowo mówi o Waszych świętach??


"Nienawidzę, brzydzę się waszymi świętami. Nie będę miał upodobania w waszych uroczystych zebraniach; bo kiedy składacie Mi całopalenia i wasze ofiary, nie znoszę tego, a na ofiary pojednania z tucznych wołów nie chcę patrzeć. Idź precz ode Mnie ze zgiełkiem twoich pieśni, i dźwięku twoich harf nie chcę słyszeć! A przecież sprawiedliwość powinna wystąpić z brzegów jak woda, a prawość wylać się jak potok nigdy nie wysychający

  (por. Am 5,21–24).

Patty&Mick


 


Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (9) | A jakie jest Twoje zdanie?

Bóg uzdrowił mnie z RAKA PŁUC!

czwartek, 18 listopada 2010 7:02

 

Tak na wstępie jestem właścicielem tego bloga  Mick B i składam dziś przed Wami moje świadectwo uzdrowienia z Raka Płuc!

Od pewnego czasu odczówałem bule z klatce piersiowej,dokuczało mi również dusznośći przy wysiłku.Zostałem skierowany na prześwietlenie płuc dokładne kratka po kratce w najleprzej maszynie jaką stosują tu w Australii w ROYAL PERTH HOSPITAL. Okazało się,że mam jednego Dużego guza i do tego prawe płuco krutrze od lewego i niedokrwienie płuc a co najważniejsze RAK wielkości 7mm i 9mm. Diagnoza lekarzy Rak Płuc .Dostałem od lekarza papiery aby pójść na przedwczesną rente. A teraz wystarczy pobrać wycinek "biopsie" ktore odbylo  sie  08/11/2010 godzina 9;00am w ROYAL PERTH HOSPITAL czy złośliwy czy nie...

Zostałem objęty najleprzymi specjalistami jakich można znaleść w całej Azji. Pamiętam jak żona to przeżyła płakała i modliła się o mnie .Próbowała nie pokazywać mi,że się martwi ale ja słyszałem jak ukratkiem w nocy płakała i modliła się do Boga o mnie .Również poprosiliśmy o modlitwy za mnie do Żony rodziny i do znajomych . Oni zaś też prosili o modlitwę swoich zaprzyjaźniocnych ludzi wierzących w różnych chrześcijańskich zborach w Polsce  .Modlono się o mnie w Sydney i tu nasi przyjaciele w Perth. "Choruje kto między wami? Niech przywoła starszych zboru i niech się modlą nad nim, namaściwszy go oliwą w imieniu Pańskim. A modlitwa płynąca z wiary uzdrowi chorego i Pan go podźwignie; jeżeli zaś dopuścił się grzechów, będą mu odpuszczone" (Jak. 5:14-15)

Z dnia na dzień jednak nie czułem się dobrze wiedziałem,że mój stan zdrowia się pogarsza,ale Wszyscy dalej się modlili! Po tygodniu jakbyśmy zapomnieli,że mam raka życie wróciło dl naszego domu ,ale dalej wszyscy się modlili aż do otrzymania wyniku z wycinku.

W pewny sobotni dzień poczułem się znowu bardzi źle ...Żona prosiła jedź do szpitala nie czekaj na wynik Pamiętam jej modlitwe Zaczeła płakać i wołać "Boże nie zabieraj mi mojego męża ,to nie jego pora jeszcze,nie jego czas,tak bardzo go kocham ,chcę abyśmy razem wychowywali naszych malutkich synków jakich nam dałeś Oni potrzebują ojca .........." Serce moje zadrżało bo kocham moją żonę i moich małych synów. Jadąc do szpitala myślałem o tym modliłem się choć nie bałem się śmierci byłem gotowy o każdej poże spotkać się z Bogiem.... Ale modliłem się bo również chcę patrzeć jak moi synowie dorastają choć jeszcze są tacy malutcy kocham moją rodzinę Panie powiedziałem .Jechałem dalej do szpitala i czułem się dobrze w pewnym momęcie to zauważyłem, miałem tylko lekki ból w klatce piersiowej ale w sumie poczułem się znacznie lepiej...

W szpitalu w ROYAL PERTH przyjeli mnie szybko.... Pobrali krew różne badania porobili... Wchodzi doktor i mówi mamy wyniki wycinka .Nie ma raka ani guza... w sumie to dziwne dla wszystkich bo wycinek pobieerali 6 razy i badali i za karzdym razem wychodziło,że nie ma nic. Zrobili mi po raz kolejny prześwietlenie płuc .Czyste bez raka bez guza dokrwione prawidłowo ani nie krtutrze jak było w tamtych zdjęciach....

 Wróciłem do domu oddaliśmy chwałę Bogu poinformowaliśmy wszystkich co się modlili o mnie i razem oddaliśmy chwałę Bogu za Jego cudowny dar za uzdrowienie. Na drugi dzień miałem wizyte w tym samym szpitalu z najleprzymi specjalistami od raka płuc ... Była to miła pani doktor ,która powiedziała "Nie wiem jak to się stało,żanedn z nas nie wie ale nie ma raka nie ma nic wszystko jest dobrze płuca pracują właściwie" Byli zaskoczeni tym ,że wszystko znikło.Było to dla nich nie zrozumiałe zjawisko gdyż oni widzieli tego raka zmierzyli go miał 7mm i drugi 9mm był oprócz tego bardzo duży guz prawe płuco krótsze od lewego a mimo wszystko znikło.Nie ma śladu po tym.

Dla jednych wyda się to bajką dla drógich czymś śmiesznym ,ale dziś składam to świadectwo przed Wami i wysławiam Boga za Jego łaskę ,za to,że wysłuchuje tych ,którzy się zwracają do Niego z wiarą . Bóg ma moc czynienia cudów i każdy tego doświadczy kto wierzy w Niego ,kto pokłada swoje życie w Nim. Boże Słowo Mówi; "I wszystko, o cokolwiek byście prosili w modlitwie z wiarą, otrzymacie." Mat. 21,22 Wiem jedno miałem Raka Płuc choć nigdy nie paliłem papierosów!Dziś go nie mam!! .Modlitwa z wiarą może uleczyć, a Bóg wysłuchuje sprawiedliwego Nasz Bóg jest Bogiem dobrym, Bogiem żywym, kochającym nas, interesującym się każdym problemem w naszym życiu i odpowiadającym na nasze prośby. Jezus naprawdę żyje, działa i uzdrawia, tak jak czynił to dwa tysiące lat temu.

 Wysławiam Cię Panie mój Boże i dziękuje Ci w imieniu Twego umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa,że okazałeś mi po raz kolejny łaskę.Dziękuje Ci za to,że uzdrowiłeś mnie z raka . Jak mówi jeden z Psalmów "Jakiż zysk z krwi mojej, Z mojego zejścia do grobu? Czy proch może cię wysławiać? Czy może zwiastować wierność twoją?" (Ps. 30,10 BW). Dziękuje Ci Jezu,że darowałeś mi życie i mogę Cię wysławiać !

Ja w raz moją żoną Patty dziękujemy wszystkim tym,którzy trwali w modlitwie w tak tródnym czasie dla nas i naszej rodziny.Niech dobry Bóg Wam błogosławi kochani. 

Właściciel Bloga Mick B!


Podziel się
oceń
14
0

Takie zdanie mają inni (35) | A jakie jest Twoje zdanie?

Spójrzmy na podstawie historii jak Watykan (KK) Trzyma swych wiernych w ciemnocie i zacofaniu po dzień dzisiejszy!

czwartek, 04 listopada 2010 6:16


Jest to zestawienie historyczne, z podaniem konkretnych dat, największych błędów doktrynalnych popełnionych przez Kościół katolicki, a obowiązujących do dzisiaj. Myślę, że odpowie ono na wiele wątpliwości związanych z początkami poszczególnych elementów katolickiej tradycji - zwłaszcza, że niewielu katolików zna te fakty i błędnie uważa, jakoby wywodziły się z czasów apostolskich. Lista ta nie jest jeszcze kompletna - wymaga z mojej strony większego jeszcze nakłądu pracy i rozwinięcia - udostępniam jednak wersję roboczą.


II wiek

- Wprowadzenie wody święconej, służącej do wypędzania demonów (120 r.).- Wprowadzenie instytucji rodziców chrzestnych przez "świętego" Hygina, biskupa Rzymu w latach ok. 136 - ok. 142.
- Wprowadzenie pokuty za grzechy (157 r.).
- Pierwsze wzmianki o kulcie relikwii (190 r.).


III wiek

- Podział wiernych na duchowieństwo i laikat (200 r.).
- Wprowadzono dogmat o konieczności niektórych obrzędów do pozyskania zbawienia (220 r.).
- Biskup Rzymu zastąpił w kościelnych celebracjach stół ołtarzem.
- Wprowadzono kadzidło przed którym pierwotni chrześcijanie się wzbraniali. Zwyczaj okadzania zaczerpnięto z kultów pogańskich. Praktyka ta jeszcze długo była powodem wielkich kontrowersji w Kościele - sprzeciwiali się temu m.in. Orygenes i Cyryl Jerozolimski. ten ostatni nie wahał się określić tą praktykę jako "cłużenie szatanowi".


IV wiek

- Wprowadzono praktykę modlitwy za zmarłych (ok. 310 r.).
- Wprowadzono zwyczaj żegnania się znakiem krzyża.
- W kościołach wprowadzono świece wotywne (ok.320 r.).
- Oficjalne zapoczątkowanie kultu świętych (początkowo byli nimi wyłącznie męczennicy za wiarę) i kultu relikwii (ok.330 r.).
- Pojawił się zwyczaj czczenia aniołów (ok.360 r.).
- Wprowadzono po raz pierwszy kult "świętych" obrazów (ok. 375 r.).
- Wprowadzono dla kapłanów obowiązek codziennej celebracji mszy (394 r.).


V wiek

- Wprowadzono, jako regułę, chrzest niemowląt (412 r.), co było spowodowane z jednej strony wysoką śmiertelnością wśród dzieci w tamtym czasie, z drugiej zaś w grzech pierworodny. Chrzczenie dzieci powodowane było zabobonnym przekonaniem, że jeśli umrą bez tego obrzędu, nie zostaną zbawione.
- Na synodzie w Efezie Marię, matkę Jezusa, określono jako Theo Tokos (Matka Boga) i zapoczątkowano jej kult. W Efezie też, na zgliszczach świątyni Artemidy Efezkiej (przypadek?) wzniesiono pierwszy kościół ku jej czci.
- Wprowadzenie prymatu biskupa Rzymu przez sprawującego ten urząd Leona I Wielkiego. Wykorzystał on fakt podziału Cesarstwa rzymskiego na wschodnie i zachodnie, przywłaszczając sobie wszelkie uprawnienia dotychczasowych cesarzy, w tym zwierzchnośc nad władzą świecką.


VI wiek

- "Święty" Benedykt z Nursji zakłada we Włoszech pierwszy zakon (528 r.).
- Zaczęto wpajać przekonanie, iż msza jest "ofiarą", a Chrystus realnie jest obecny na ołtarzu (539 r.).
- Wprowadzono ostatnie namaszczenie chorych (550 r.).
- Kościół zaczyna szerzyć - za pontyfikatu rzymskiego biskupa Wigiliusza - sprzeczne z Biblią nauki o czyśćcu, jako trzecim miejscu, gdzie dusze trafiają po śmierci (553 r.).
- Ustanowienie przez cesarza bizantyjskiego Maurycego święta Wniebowziecia Najświętszej Maryii, które w Europie zachodniej zaczęło upowszechniać się począwszy od połowy VIII wieku (582 r.).
- Biskup Rzymu Grzegorz I oficjalnie ogłasza - jako dogmat - istnienie czyścca oraz możliwość wykupienia cierpiących tam zmarłych przez żywych poprzez wskazsane przez Kościół czynności i datki, uzyskiwanie odpustów (593 r.).


VII wiek

- Wprowadzenie języka łacińskiego jako obowiązującego w obrzędach kościelnych (600 r.).
- Wprowadzenie do liturgii "Godzinek do Matki Bożej" (600 r.).
- Wprowadzenie święta Wszystkich Świętych (ok.610 r.).
- Zapoczątkowano kult krzyża, jako narzędzia męki zadanej Chrystusowi (662 r.). W pierwszych wiekach chrześcijaństwa krzyż nie był wcale symbolem chrześcijaństwa - jedynym znakiem, jakiego używli chrześcijanie pierwszych wieków jako rozpoznawczy była RYBA.


VIII wiek

- Wprowadzenie - za pontyfikatu biskupa rzymskiego Konstantyna - upokarzającego wiernych i niższy stopniem kler zwyczaju całowania nóg papieskich przez poddanych (709 r.).
- Wprowadzenie i upowszechnianie modlitw do Maryi i świętych (715 r.)
- Ostateczne wprowadzeniekultu krzyża, obrazów i figur oraz relikwii "świętych" (788 r.).


IX wiek

- Zatwierdzenie przez Grzegorza VI świeta Wszystkich Świętych i przeniesienie go na dzień 1 listopada (835 r.)
- Zapoczątkowanie kultu Józefa, męża Marii i opiekuna Jezusa (890 r.).


X wiek

- Dalsza rozbudowa kościelnej hierarchii, ustanowienie Kolegium kardynalskiego (927 r.).
- Wprowadzono "chrzest dzwonów", wymyślony przez biskupa Rzymu Jana XIII (965 r.).
- Wprowadzono i zaczęto upowszechniać (początkowo wyłącznie w klasztorach benedyktyńskich związanych z "reformą kluniacką") dzień "zaduszny" (988 r.), będący dniem modlitw za wszystkich zmarłych. pomysłodawcą był "święty"odilo, opat klasztoru w Cluny.
- Wprowadzono zwyczaj ogłaszania świętych jedynie przez papieży (993 r.). Wcześniej decydował o tym cały lud chrześcijański. Wiązało się to również i z tym, że... dla zmarłego krewnego można było - za odpowiednią kwotę - kupić wyniesienie go na ołtarze.
- Wprowadzono post piątkowy (998 r.).


XI wiek

 - Ostatecznie zatwierdzenie przez biskupa rzymskiego Sylwestra II błędnej nauki o czyśccu (1000 r.).
- Ostateczne ustanowienie przez tegoż samego biskupa uroczystoiści Wszystkich Świętych i "Zaduszek" (1000 r.).
- Biskup Rzymu Grzegorz VII zapoczątkowuje funkcjonowanie "klątwy kościelnej" (1077 r.).
-
 Piotr Pustelnik zaczyna upowszechniać modlitwę różańcową (1079 r.). Wedle niektórych teorii sam różaniec, pod względem formy (łąńcuszek z koralikami) przejęty został z kultów pogańskich.
- Wprowadzono zakaz czytania Biblii przez wiernych, upoważniając do tego jedynie duchownych, którzy następnie nieli jaw ykładać wiernym w zgodzie z naukami Kościoła (1080 r.). 


XII wiek

- Ostateczne zatwierdzenie celibatu ksieży (1123 r.).
- Ułożono, zatwierdzono i zaczęto wpajać wiernym przekonanie o istnieniu siedmiu "świętych" sakramentów: chrztu, bierzmowania, eucharystii, pokuty, namaszczenia chorych,  święceń kapłańskich i małżeństwa (1140 r.). Eucharystia zajmuje wyjątkowe miejsce w życiu katolików, jako "sakrament sakramentów".
- Biskup Rzymu Lucjusz III powołuje do istnienia "Świętą" Inkwizycję (1184 r.).
- Początki kupczenia odpustami (1190 r.).


XIII wiek

- Zaczęto szerzyć przekonanie o świętości hostii (1204 r.).
- Początek rzeczywistej działalności "Świętej" Inkwizycji (1204 r.).
- Innocenty III wprowadził spowiedź "uszną" - wyznawanie grzechów wobec kapłana (1215 r.)
- Innocenty III ogłasza dogmat o transsubstancjacji - "cudowenj przemiany" chleba i wina w ciało i krew Jezusa dokonującego się podczas mszy (1215 r.).
- Biskup rzymski Grzegorz IX umieszcza Pismo Święte na indeksie ksiąg zakazanych (1229 r.).
- Urban VI wprowadza święto Bożego Ciała (1264 r.).


XIV wiek

- Kościół wprowadził zwyczaj corocznego wyklinania ludzi o innych przekonaniach niż nauki hierarchów Kościoła (1300 r.) - dokonywano tego w "Wielki Czwartek".
- Klemens V jako pierwszy ukoronował się potrójną koroną władcy wszechświata (1311 r.).
- Chrzest przez zanurzenie - według wzorców znanych z Biblii - ostatecznie zamieniono na polewanie wodą głowy osoby chrzczonej (1314 r.).


XV wiek

- Kościół ostatecznie zabronił udzielania wiernym "komunii" pod dwoma postaciami - chleba i wina, jak to ustanowił jezus na swoją pamiątkę - i ogłosił komunię pod jedną postacią, szerząc odtąd nauczanie, że jest tosymbol zarówno ciałą, jak i krwi Pańskiej (1414 r.).
- Kościół zaczyna nauczać doktryny o czyśccu (1439 r.), nie znajdującej zadnego potwierdzenia w Biblii.
- Zatwierdzono dogmat o siedmiu sakramentach (1439 r.).


XVI wiek

- Biskup rzymski Paweł III, podczas Soboru Trydenckiego, ogłasza autorytet "Świętej Tradycji" Kościoła jako równoznaczny z autorytetem Biblii, co wiąże się z uznaniem "Świętej Tradycji" za cześć objawienia Bożego (1545 r.).
- Ostatecznie zatwierdzono chrzest dzieci poprzez polanie im głowy wodą
(1545 r.).
- Podczas Soboru Trydenckiego zapada decyzja o dodaniu do Pisma Świętego ksiąg apokryficznych (1548 r.). księgi te zwie się je obecnie "wtórnokanonicznymi", z łac."deuterokanonicznymi" i są to: Księga Tobiasza, Księga Judyty, Księga Estery, Pierwsza Księga Machabejska, Druga Księga Machabejska, Księga Mądrości, Mądrość Syracha, Księga Barucha i księga Daniela. Częściowo miało to służyć uwierygodnieniu doktryny katolickiej.
- Tradycja Kościoła staje się ważniejszym źródłem objawienia niż Pismo Święte , które znajduje się na indeksie ksiąg zakazanych (1563 r.). 


XVIII wiek


- Wprowadzono "nabożeństwa pasyjne" - kult Męki Pańskiej (1707 r.).


XIX wiek

- Do życia liturgicznego wprowadzono "nabożeństwa majowe" ku czci Maryi (1852 r.).
- Biskup Rzymu Pius IX ogłasza dogmat o "Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Marti Panny" (1854 r.).
- Uroczyście ogłoszono, że zbawienie można pozyskać tylko w Kościele rzymsko - katolickim (1854 r.).
- Do życia liturgicznego wprowadzono swięto Serca Jezusowego (1856 r.).
- Pomimo oporu części hierarchii Kościoła i duchowieństwa ogłoszono dogamt o nieomylnosci papieży (1870 r.).
- Biskup rzymu Leon XIII ponownie włącza Biblię do indeksu ksiąg zakazanych (1897 r.).


XX wiek

- Ogłoszenie dogmatu o Wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny (1950 r.).
- Paweł VI ogłosił Maryję "Matką Kościoła" (1965 r.) nadinterpretując słowa skierowane przez Chrystusa z krzyża do Marii i apostoła Jana.


POLSKO przebudź się nie tedy droga odrzuć bałwany i wróć do Boga!Podziel się
oceń
1
0

Takie zdanie mają inni (14) | A jakie jest Twoje zdanie?

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

środa, 18 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 281  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451281
Nasze wpisy
  • liczba: 484
  • komentarze: 5446
Tyle już działamy: 3908 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl