Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 738 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Ekumenia,Biblia Ekumeniczna

niedziela, 20 listopada 2011 0:15

 

 

 

 

 

Dziś chcieli byśmy poruszyć bardzo ważny temat ,a mianowicie o

BIBLII EKUMENICZNEJ!


Pierwsze jej przetłumaczenia od Ew.Mateusza,Marka zostały już ukończone w 1997 r.W lipcu 2001 r. Został przetłumoczano  na Ekumeniczny Język  cały nowy testamęt!

W skład Ekumeni wchodzą tam podpisane kościoły jak;

Kościoła Rzymskokatolickiego, Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego, Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, Kościoła Ewangelicko-Reformowanego, Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego, Kościoła Polskokatolickiego, Starokatolickiego Kościoła Mariawitów, Kościoła Chrześcijan Baptystów, Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, Kościoła Zborów Chrystusowych i Kościoła Zielonoświątkowego!


Te wyżej wymienione kościoły poszły za szatańską nauką Ekumeniczną I niestety tolerują każdą zawartą w tej biblii Zmiankę .Bo niestety dużo rzeczy zostało z niej usunięte .Nie ma tego co posiada orgialny testamęt....

Biblia Ekumneiczna jest Sfałszowana,Nieprawdziwa,wydana w takim celu aby usunąć te wartościowe przykazania jakich Jezus nauczał !

Kochani jeśli posiadacie w domu Biblię Ekumeniczną i tą normalną ,możecie sami sprawdzić !

Podamy jeden przykład bardzo ważny gdzie Orginalna biblia mówi tak;

 

A gdy tak jechali drogą, przybyli nad jakąś wodę, a eunuch rzekł: Oto woda; cóż stoi na przeszkodzie, abym został ochrzczony? Filip zaś powiedział mu: Jeśli wierzysz z całego serca, możesz. A odpowiadając, rzekł: Wierzę, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym. I kazał zatrzymać wóz, zeszli obaj, Filip i eunuch, do wody, i ochrzcił go.

Dz. 8,36-38

A w Biblii Ekumenicznej jak kochani sprawdzicie NIE BĘDZIE TEGO WERSETU! JEST ON WYRZUCONY w zamian na samym dole kartki takimi malutkimi literkami pisze,że był on nie jasny i nie konieczny ! 

Czyli dla Ekumenicznych kościołów nie wygodny ,bo. Ten wers wyraźnie mówi

JEŚLI WIERZYSZ Z CAŁEGO SERCA MOŻESZ!!

Dlaczego tak ten werset przeszkadzał Ekumenii? Odpowiedź jest prosta. Ten wers wyraźnie wskazuje na to,że KTO UWIERZY może zostać ochrzczony. A tu się nie zgadza z nauką kościołów którzy CHRZCZĄ MAŁE DZIECI! Bo dziecko małe nie wierzy ,nie wie nic! O tym można przeczytać nasz starszy  artykuł  


Chrzest niemowlat

Chrzest

Wersety na temat chrztu

http://biblia.blox.pl/html/1310721,21.html?459248

To jest jeden z wielu przykładów ,gdzie Ekumeniczne kościoły przyjeły nauke szatańską,chcąc zjednoczyc wszystkie kościoły na świecie .Aby powstała jedna Śwuatowa Religia.

Ostatnio było spotkanie w Asyżu różnych kościołów I papież zaprosił

Chrześcijan,muzułmanów,buddystów ,i wiele wiele różnych innych wyznań i co nas zdziwiło, jak powiedział,że niech każdy wspólnie modli się do  swoich bogów! Jak Rzymski katolicyzm jest zwiedzony,szatan go opanował na całego. Jak osoba która się uważa za pępek świata , jak kościół katolicki który się uważa,za jedyno zbawczy kościół wyznawców Chrystusowych mógł takie słowa wypowiedzieć .Jak on Mógł stać między buddystami ,muzułmanami iróznymi sektami i modlić się do Boga w tym samym czasie co oni się modlili to pogańskichszatańskich  bożków,bogów !

Odpowiedź jest prosta. Kościół Rzymsko katolicki,nie ma na celu głoszenia prawdzy o Bogu . Jego celem jest  zaplątanie ludzi omamienie tak aby szli jak owce na rzeźń za nimi. Aby każdy tańczył jak oni zagrają. Nie ważne ,czy jesteś buddystą ,nie ważne ,że modlisz się do słońca,małpy czy krowy przyjdź  będziemy się modlić razem ,zjednoczmy się i uwielbiajmy razem wszyscy naszych bogów. Czyż to nie piękne dzieło szatana ?! TAK!  


EKUMENIA = SZATAN! ZWIEDZENIE! i POTĘPIENIE PRZEZ BOGA!

EKUMENIA to FAŁSZYWA ŁASKA!

Ekumenia jest „paskudzeniem i mieleniem codziennego życia”.

EKumenia to droga na manowce!

Temat ekumenii w naszych starszych postach 

http://za-jezusa-glosem.bloog.pl/id,5456481,title,Ekumenia-dzielo-ANTYCHRYSTA,index.html

„Niech was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nadejdzie wcześniej (dzień Pański), zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co zwie się Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga” (2Tes 2:3-4)

 

Biblia zaś też mówi,że nastaną takie czasy gdzie przyjdzie antychryst i zwiedzie wielu ... Droga dla antychrysta już jest torowana właśnie po przez Ekumenię! 

A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelka mocą, wśród znaków i rzekomych cudów i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych którzy maja zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości Prawdy która mogła ich wyratować (2Tes 2:9)

Ileż to za nim ludzi poleci?Cała rzesza! i razem z nim na zatracenie gdzyż nie słuchali nauk Bożych a poslzi za szatańskimi ...

Kochani jeśli posiadacie w domu Biblię Ekumeniczną i tą tradycyjną przeglądnijcie je popatrzcie sami jeśli nam nie wierzycie ,że w Biblii ekumenicznej zostało usunięte wiele wiele westetów

Bóg za to odpłaci każdemu kto tak czyni !

Księdze Objawienia (Apokalipsie) w 22 rozdziale, werset 18-19 

"Co do mnie, to świadczę każdemu, który słucha słów proroctwa tej księgi: Jeżeli ktoś dołoży coś do nich, dołoży mu Bóg plag opisanych w tej księdze; A jeżeli ktoś ujmie coś ze słów tej księgi proroctwa, ujmie Bóg z działu jego z drzewa żywota i ze świętego miasta, opisanych w tej księdze" 

Patty&Mick


Podziel się
oceń
7
2

Takie zdanie mają inni (18) | A jakie jest Twoje zdanie?

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

środa, 18 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 274  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451274
Nasze wpisy
  • liczba: 484
  • komentarze: 5446
Tyle już działamy: 3908 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl