Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 865 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Czy wszyscy którzy mówią "Wierzę w Boga" pójdą do nieba??

niedziela, 27 lutego 2011 4:16

Na to pytanie dostajemy odpowiedź w Piśmie Świętym     

Mateusz. 7,2 Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie."

Odpowiedź mamy jasną nie każdy się tam dostanie . 

O pójściu do nieba marzy niejedna osoba. Nadzieja na życie po śmierci przyświeca muzułmanom, hinduistom, buddystom, wyznawcom chrześcijaństwa, a nawet osobom, których nie interesuje religia.Każdy chce się dostać do miejsca gdzie jest wieczna radość ,spokój,gdzie nie ma już cierpienia... Są i tacy ludzie ,którzy nei wierzą w niebo czy piekło ,dla nich życie po śmierci się kończy  ...

Aczkolwiek każdy kto zna Słowo Boże wie,że takie miejsce istnieje i każdy ma pragnienie,nadzieję ,że się tam dostanie. Ale czy wszyscy co wierzą w Boga się tam dostaną? Otóż nie. Jak powiada powyższy wers .

Nie dla każdego jest tam przygotowane miejsce...


 • Jakże jest dużo rozwodników z powtórnym małżeństwem (cudzołożników) 
 • Jakże wiele jest alkocholików,którzy wierzą w Boga też.
 • Jakże wiele jest palaczy tytoniu ,narkomanów ,którzy też wierzą w Boga.
 • Jakże wiele jest ludzi wyzutych ubiorem,mową,zachowaniem,ale wierzą w Boga.
 • Jakże wiele jest ludzi złodzieji nawet i drobnych ,ale wierzą w Boga.
 • Jakże jest wielu homoseksualistów którzy wierzą w Boga

Czy tacy ludzie po śmierci się dostaną do nieba?? NIE 

 • Cudzołożnicy szukali by w niebie  domów póblicznych ,lub nowych partnerów.
 • Alkocholicy baru aby się mogli napić
 • Palacze szukali by  narkotyków papierosów lub je tworzyli .
 • Ludziw wyzuci  żyli by  jak dawniej.
 • Złodzieje  okradli by te bramy nieba ze złota itp
 • Homoseksualizm by się powiększał w niebie .

Czy te niebo by nie zamieniło się rychło w piekło?? Tak myślę,że do tego by doszło. Dlatego Biblia mówi,że nic nieczystego się tam nie dostanie!

1Kor 6:9-10 BT „Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,(10) ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.” 

Ga 5:19-21 BT „Jest zaś rzeczą wiadomą, jakie uczynki rodzą się z ciała: nierząd, nieczystość, wyuzdanie,(20) uprawianie bałwochwalstwa, czary, nienawiść, spór, zawiść, wzburzenie, niewłaściwa pogoń za zaszczytami, niezgoda, rozłamy,(21) zazdrość, pijaństwo, hulanki i tym podobne. Co do nich zapowiadam wam, jak to już zapowiedziałem: ci, którzy się takich rzeczy dopuszczają, królestwa Bożego nie odziedziczą.” 


"Możemy zadać sobie pytanie"Ale Bóg może da im drugą szansę?? jak sądzisz? 
podobno każdy się zmienia..."?? 

Nie po to posłał swego Syna na ziemię, by ludzie mogli żyć jak im się podoba. Wielu by tak chciało: Życie jak sobie chcę, bez oglądania się na postępowanie zgodne z wolą Bożą, a później jak przychodzi rozrachunek, to krzyk, że Bóg miłości nie ma, albo, ze On taki nie jest. A właśnie, że jest.!!

1J 5:3 BT „albowiem miłość względem Boga polega na spełnianiu Jego przykazań, a przykazania Jego nie są ciężkie.”
 


Każdy kto żyje według zasad Bożych po śmierci otrzymóje koronę i  nagrodę miejsce  w niebie . 

"Lecz wy podeszliście do góry Syjon i do miasta Boga żywego, do Jeruzalem niebieskiego i do niezliczonej rzeszy aniołów, do uroczystego zgromadzenia i zebrania pierworodnych, którzy są zapisani w niebie, i do Boga, sędziego wszystkich, i do duchów ludzi sprawiedliwych, którzy osiągnęli doskonałość, "Hebr. 12,22-23

"Zwycięzcy pozwolę zasiąść ze mną na moim tronie, jak i Ja zwyciężyłem i zasiadłem wraz z Ojcem moim na jego tronie." Obj.  3,21

 

Drogi czytelniku czy masz pewność,że jak dziś zamkniesz swoje oczy na zawsze dostaniesz się do Nieba? masz taką pewność?? Nie boisz się śmierci?? Jeśli masz lęk w sercu i brak pewności pomódl się do Pana  Jezusa Chrystusa . Jeśli chcesz uznać Jezusa Chrystusa za swojego Zbawiciela, oto przykładowa modlitwa. Pamiętaj, że wypowiedzenie słów tej, czy jakiejkolwiek innej modlitwy, nie da Ci zbawienia. Jedynie wiara w Jezusa może uratować Cię od mocy grzechu. Ta modlitwa stanowi jedynie sposób, by wyznać Bogu Twoją wiarę w Niego i podziękować Mu za zapewnienie Ci zbawienia. „Boże, wiem, że zgrzeszyłem przeciwko Tobie i zasługuję na mękę. Ale Jezus wziął na siebie karę, na którą zasłużyłem, byś mógł mi przebaczyć, jeśli w Niego uwierzę. Odwracam się od mojego grzechu i ufam, że mnie zbawisz. Dzięki Ci za Twoją cudowną łaskę i przebaczenie – dar życia wiecznego! Amen!”

 

Czy zdecydowałeś się uwierzyć w Jezusa ze względu na to, co przeczytałeś tutaj?

Jeśli tak to Niech Bóg Cię błogosławi idź Drogą Wiary w Pana.

I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma. I widziałem miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jak przyozdobiona oblubienica dla męża swego. I usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi. I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły. I rzekł Ten, który siedział na tronie: Oto wszystko nowym czynię. I mówi: Napisz to, gdyż słowa te są pewne i prawdziwe.

 Obj.  21,1-5
Podziel się
oceń
1
0

Takie zdanie mają inni (13) | A jakie jest Twoje zdanie?

Ktora Matka Boska jest ta prawdziwa Maryja z Biblii??

poniedziałek, 21 lutego 2011 1:24

 

Odpowiedz : ŻADNA.. dlatego jest tyle wizerunków ile Objawień. .
Biblia mówi :I nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości. 
2Kor. 11-14
Pytanie: Czy objawienia Marii, takie jak Pani Fatimska, są prawdziwymi przesłaniami od Boga?

Odpowiedź: W katolickiej tradycji istnieje wiele zrelacjonowanych przypadków pojawień się Marii, aniołów, i / lub świętych przekazujących przesłanie od Boga. Jest bardzo prawdopodobne, że przynajmniej w niektórych z tych przypadków, ludzie naprawdę widzieli coś ponadnaturalnego. Podczas gdy część z tego co widziano różnych miejscach jest być może dziełem szarlatanów, inne objawienia wydają się być autentyczne. Jednakże, powiedziawszy to, autentyczne objawienie się jakiejś postaci nie oznacza wcale, że jest to przesłanie od Boga albo, że jest to prawdziwe pojawienie się Marii, anioła lub świętego. Pismo deklaruje, że Szatan i jego demony przybierają wygląd aniołów światła (2 Koryntian 11:14-15). Szatańskie oszustwo jest bardzo możliwym wytłumaczeniem objawień.

Jedynym sposobem na zdeterminowanie czy dane objawienie jest „zwodniczym cudem” czy prawdziwym przesłaniem od Boga jest porównanie tego objawienia z Pismem. Jeśli nauczania, które są dołączone do tych objawień są przeciwne Słowu Bożemu, to objawienia te są szatańskie w swojej naturze. Studium nauczań naszej Pani Fatimskiej z jej „Cudem Słońca” jest dobrym przykładem.

Strona internetowa zawierająca opisy “Cuda Słońca” znajduje się tutaj: www.religion-cults.com/fatima/sun.htm. Rzeczywiście wyglądałoby na to, że coś spektakularnego stało się 14 Października 1917… coś rzeczywiście pojawiło się i przekazało przesłanie. Fakt, że czas, w którym się to wydarzyło zbiegał się z tym co zostało powiedziane pastuszkom trzy miesiące wcześniej wyglądałoby na to, że wydarzenie to wiązało się z objawieniami jakie były widziane w poprzednich miesiącach, najpierw w objawieniach anioła, a później „Pani Fatimskiej”.

Jeśli ktoś porówna przesłanie z Fatimy z tym, czego naucza Biblia, to stanie się ewidentne, że Fatima miesza trochę biblijnej prawdy z kilkoma niebiblijnymi praktykami i nauczaniami. Poniższe paragrafy są fragmentami wypowiedzi ze strony internetowej dedykowanej „Pani Fatimskiej”: www.fatima.org. Poszczególne słowa i zdania są podkreślone aby zasygnalizować, że są niebiblijne (nie nauczane przez Biblię), lub anty-biblijne (sprzeczne z Biblią).

Ciag dalszy na stronie ...
http://www.gotquestions.org/Polski/objawienia-Marii.html

 


Podziel się
oceń
2
1

Takie zdanie mają inni (11) | A jakie jest Twoje zdanie?

Czy istnieje piekło?

środa, 09 lutego 2011 23:51

 Jakże dziś szatan ograbia ludzi z Bożego Królewstwa... Wierzcie w Boga w raj ,niebo ale nie w piekło Piekła nie ma .Co Bóg był by takim tyranem,że ludzi na piekło skazuje?  Szatan sieje zamęt  bo sam wie,że w tym piekle będzie  i chce aby  jak najwięcej ludzi z nim tam poszło. A co z Sodomą i Gomorą ?? co za Bóg tak zesłał ogień na ludzi no przecież Bóg jest miłością  A co z potopem? tylu ludzi utopił! Tak Bóg jest miłością ale sam o sobie pisze,że jest też Ognien Trawiącym!

Bóg nie ma upodobania w śmierci grzesznika i nie chce aby ludzie poszli do piekła.Dlatego dał Swojego umiłowanego Syna na krzyż Jezusa Chrystusa.Lecz nie każdy przyjmóje to Ofiarę i nie chce żyć dla Boga ... Biblia mówi,że nie liczni posiądą Niebo reszta zaś pójdzie na kaźń wieczną.

I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w piekle.

 Mat. 10,28

A Ja wam powiadam, że każdy, kto się gniewa na brata swego, pójdzie pod sąd, a kto by rzekł bratu swemu: Racha, stanie przed Radą Najwyższą, a kto by rzekł: Głupcze, pójdzie w ogień piekielny.

 Mat. 5,22

Wtedy powie i tym po lewicy: Idźcie precz ode mnie, przeklęci, w ogień wieczny, zgotowany diabłu i jego aniołom.

 Mat. 25,41

I odejdą ci na kaźń wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego.

 Mat. 25,46


 

Czy piekło jest prawdziwe? Badania wykazały, że ponad 90% ludzi na świecie wierzy w „niebo”, podczas gdy mniej niż 50% wierzy w istnienie wiecznego piekła. Według Biblii piekło jest zdecydowanie prawdziwym miejscem! Kara dla złych ludzi w piekle jest tak samo wieczna, jak wieczna będzie nagroda ludzi wierzących w Niebie. Kara ludzi bezbożnych w piekle została opisana w Piśmie Świętym jako „wieczny ogień” ( Ewangelia wg św. Mateusza 25:41), „ogień nieugaszony” ( Ewangelia wg św. Mateusza 3:12), „hańba, wieczna odraza” ( Księga Daniela 12: 2), miejsce, gdzie „gdzie robak ich nie umiera i ogień nie gaśnie” ( Ewangelia wg św. Marka 9:44 - 49), miejsce „mąk” i „płomieni ognia” ( Ewangelia wg św. Łukasza 16:23, 24), „wieczna zagłada” ( 2 List św. Pawła do Tesaloniczan 1: 9), miejsce męki pełne „ognia i siarki”, gdzie „dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi” ( Apokalipsa 14:10, 11) i „jezioro ognia i siarki”, gdzie ludzie nieprawi będą „cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków” ( Apokalipsa 20:10). Sam Jezus pokazuje, że kara w piekle będzie wieczna - nie będzie to tylko dym i płomienie ( Ewangelia wg św. Mateusza 25:46).

Ludzie źli zostaną na zawsze ukarani, i będzie na nich wylewana złość i gniew Boży w piekle. Świadomie odczują wstyd i pogardę, jak również ataki oskarżającego ich ustawicznie sumienia – oraz wielki gniew urażonego Boga – będzie to trwało całą wieczność. Jednak nawet ci ludzie, którzy są w piekle, uznają doskonałą sprawiedliwość Boga ( Psalm 76:10). Ci ludzie, którzy będą w piekle, naprawdę będą wiedzieli, że ich kara jest sprawiedliwa, i że jedynie oni sami są winni ( Księga Powtórzonego Prawa 32: 3 - 5). Tak, piekło jest prawdziwe. I piekło jest miejscem męki i kary, która trwa po wieczne czasy, bez końca! Chwała Bogu za to, że przez Jezusa, możemy uciec od tej wiecznej zguby ( Ewangelia wg św. Jana 3:16, 18,36).

Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników(posiadajacych 2 meza czy zone tez ;-)), i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. 

 Obj. 21,8

Ten kto naucza,że piekła nie ma jest FAŁSZYWYM KAZNODZIEJĄ NAUCZYCIELEM itp :)
 

 

 

 


Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (6) | A jakie jest Twoje zdanie?

Pocałunek śmierci!

czwartek, 03 lutego 2011 14:24

 

Gdybyś odwiedził dom Tomasza Edisona na Florydzie ,byłbyś zaintrygowany ścieżką w jego ogrodzie zwaną "Aleją Przyjaźni " .Tym,co czyni ją jedyną w swoim rodzaju jest fakt,że każdy jej kamień został ułożony przez innego znajomego Edisona.Jest rzeczą interesującą przyjrzeć się przyjaciołom sławnych ludzi.

 Jezus Chrystus z całego świata wybrał tylko dwunastu mężczyzn ,którzy mieli być Jego wybranymi naśladowcami .Pomimo tego jeden z tych dwunastu stał się najbardziej tragiczna postacią w Biblii.Człowiekiem tym był Judasz Iskariot. Kiedy podróżuję i spotykam różnych ludzi jestem przekonany ,że wielu z nich podobnych jest do Judasza .Tak blisko podeszli do Jezusa ,a tam się nie zatrzymali. Jeden z dwunastu Histora Judasza ma swój początek w momencie kiedy zaczyna sie publiczne życie Jezusa Chrystusa.Był on Jednym z dwunastu.

1) Słuchał nauczania Jezusa

Jako taki Judasz słyszał "Kazanie na Górze" i takie przypowieści jak "O dobrym Samarytaninie" "O syny marnotrawnym" i "O zgubionej owcy" Kiedy po raz pierwszy wyszły one z ust Jezusa .Był tam,słuchając prostego ,lecz jednocześnie głębokiego nauczania Jezusa. Judasz również był przy każdym otwieraniu Pisma i czytania przez Jezusa.Jako jeden z dwunastu słyszał wszystko czego nauczał Chrystus.

Być może od dzieciństwa byłeś nauczany z Pisma Świętego ,kiedy Twoja mama dzieliła się z Tobą historiami biblijnymi.Być może chodziłeś na lekcje religii czy szkółki niedzielnej .Jest nawet możliwe ,aby głosić o Jezusie Chrystusie wiedząc głęboko w swoim sercu ,że nigdy osobiście Mu nie odpowiedziałeś.Jest to właśnie to,w czym zawiódł Judasz.

2) Widział cuda Jezusa

Judasz widział ,że Jezus miał moc nad przyrodą,kiedy uciszył sztorm.Judasz był tam ,kiedy Chrystus wziął pięć chlebów i dwie ryby i nakarmił tłum.Judasz był obecny kiedy Jezus uzdrawiał ślepych ,głuchych ,sparaliżowanych ,oczyszczał trędowatych i wskrzeszał zmarłych. Raz za razem Judasz oglądał te cuda ,a jednak nigdy nie doświadczył cudu przemiany swojego serca.

Być może widziałeś cuda .Być może modliłeś się do Boga o pomoc w czasie choroby lub kłopotów.Być może Bóg interweniował.Wiesz,że Bóg odpowiada na modlitwy.Nigdy jednak nie przyszłeś do Niego i nie powiedziałeś " o Boże,dokonaj cudu w moim sercu "

3)Widział ludzi nawróconych do Chrystusa

Jako jeden z dwunastu ,Judasz był z Jezusem kiedy pewien "religijny" człowiek przyszedł do Niego w nocy .Opuścił on Jezusa już nie jako człowiek "religijny" ,ale jako mający uporządkowany stosunek do Boga. Judasz był obecny ,kiedy Jezus usiadł przy studni i rozmawiał z niemoralną kobietą ,kobieta ta miała już 5 mężów .Została przez to spotkanie tak zmieniona,że poszła z powrotem do miasta i każdemu mówiła "Przyjdźcie zobaczcie człowieka ,który powiedział mi wszystko co uczyniłam" Judasz widział złodzieja takiego ,jak Zacheusz i wraz z Chrystusem poszedł do jego domu.Widział Zacheusza całkiem zmienionego i mówiącego "Ukradłem coś?Oddam w czwórnasób,a połowę majątku rozdam ubogim" Judasz widział wiele nawróceń ,ale sam nigdy nie doświadczył nawrócenia.

Być może ty także widziałeś nawrócenia ludzi.Ich mowa zdradzała zmianę.Wiesz,że to ma miejsce ,a być może jednak nigdy nie wydarzyło się to w twoim życiu?

4)Widział pracę Chrystusa

Jako jeden z dwunastu ,Judasz uczestniczył w Bożej pracy w rozpowszechnianiu Ewangelii.Dla przykładu ,był taki czas ,gdy jezus zgromadził razem 70 uczniów .Podzielił na dwójki i rozesłał wszędzie,aby głosili ewangelię .Judasz był jednym z tych ,którzy szczycili się tym wszystkim,co zostało osiągnięte,ale nigdy nie doświadczył Bożej pracy w swoim sercu.

Być może poszukujesz możliwości służenia Bogu.Może jesteś nauczycielem szkułki niedzielnej lub gospodarzem w Zborze.Może jesteś kaznodzieją ,ale to wcale nie znaczy,że jesteś w porządku wobec Boga.

Jan Weselny był misjonarzem w Georgii w USA .Po dwóch latach pracy powiedział tak " Pojechałem tam,aby nawracać Indian,ale Boże kto mnie nawróci?" To,że uważasz się za człowieka "religijnego"nie oznacza,że posiadasz pokój z Bogiem. Zatem jak to się stało,że Judasz który po pierwsze; po prostu uwierzył ,ostatecznie zdradził Jezusa?Co sparaliżowało Jego sumienie i serce tak ,że był w stanie spzredać Tego Jedynego z którym był ,za skromne 30 kawałków srebra? Judasz był skarbnikiem.....Miłość pieniędzy.... ?! Ona zaczeła go zżerać jak rak ,który w tajemniczy powolny spodób pochłaniała czyjeś ciało.Sposób w jaki otrzymujemy i wydajemy pieniądze nie tylko kształtuje nas ,ale także pokazuje ,jakimi jesteśmy .Miłość pieniędzy i rzeczy materialnych może nas zniszczyć tak bardzo,że nie będziemy mieli odwagi zaufać Jezusowi,który powiedział "Jeśli chcesz być moim naśladowcą porzuć wszystko ,co masz " Grzechem Judasza było to,że ponad Jezusa kochał pieniądze.

Dla ciebie może być to całkowicie coś innego ,coś zupełnie szczegulnego,coś co sprawia ci przyjemność i opanowuje twoje życie.Przyjemności przemijają ,a jednak by je utrzymać możemy "wydawać"Jezusa Chrystusa. Może istnieć jeden grzech ,któremu nie pozwolisz odejść .Możesz poprostu żyć sobie ,być szanowanym ,chcesz aby dobrze o tobie mówiono i dlatego odkładasz moment zaufania Jezusowi .Jedna mała rzecz może pozbawić Ciebie wiecznego szczęścia z Chrystusem.

Chrystus spotkał się ze swoimi uczniami .Złamał chleb i nauczał ich"Bierzcie i jedzcie ,to czyńcie na pamiatke moją,gdyż to jest ciało moe wydane za was "Wziął kielich i powiedział; "Bierzcie pijcie ......"Podchodził do każdego z nich i do Judasza też i umywał im nogipotem powiedział ; "Jeden z was mnie wyda" Uczniowie nigdy nie mogli w to uwierzyć >natychmiast z oburzeniem krzykneli "Panie czy to ja?" A potem Judasz się zwrócił się "Mistrzu czy to ja?"Jezus odrzekł "Ty to powiedziałeś"


  Czy jesteś zdrajcą ?czy jesteś blisko Jezusa,ale sprzedajesz Go tak tanio?Kolacja dobiegła końca Jezus poszedł z uczniami do Getsemane Judasz także tam poszedł ,aby Go tam spotkać.Nie było walki Wyprowadzono Go .Chrystus został przybity do krzyża ,ale to nie gwożdzie czymały Go na nim trzymała Go miłość do zgubionego świata,grzechy zostały na niego włożeone za mnie i za Ciebie. Rozważ przyjacielu konsenkwencje czynu Judasza!

         

 1.Utraciłobietnic Chrystusa.                                                                                                      Po tym ,jak Judasz opuścił pokój i zszedł w ciemności nocy ,Chrystus kontynuował; "Niechaj się nie trwoży serce wasze wierzcie w Boga i we mnie .W domu Ojca mego jest wiele mieszkać...." Oraz "Idę przygotować wam miejsce" Judasz nigdy nie słyszał tych słów.Ta obietnica nie była dla nigo.

Często zadaje ludziom pytanie "Gdybyś miał dzisiaj umrzeć ,czy byłbyś pewien,że idziesz do nieba?" Zazwyczaj odpowiadają "Mam nadzieję,że tak" Ale Jezus obiecał niebo ,On dał gwarancję .Na tym oprzyj swoją wieczność! Czy jesteś pewnien ,że idziesz do nieba?

2.Dołączył do przeciwników Chrystusa.                                          Przez trzy lata był z Jezusem Chrystusem .Ludzie śmiali się szyderczo mówili"Wracaj do swojej pracy tracisz perspektywy  na awans .Nie bądź  naśladowcą tego człowieka wyjętego spod prawa" Ale on pozostawał z Jezusem  przez całe 3 lata do czasu kiedy Go wydał .I natychmiast poczuł wyrzuty sumienia ,a żal zalał Jego umysł .Wrócił do arcykapłanów  i powiedział "Wydałem niewinną krew Co moge uczynić?"  "Co nam do tego"odpowiedzieli "Załatw to sam"

Pamiętam dziewczynę ,która wiedziała,że powinna zaufać Chrystuswoi .Miała chłopaka,który nie był chrześcijaninem ,ani też nie był zaintereswoany  rzeczami duchowymi.Wiedziała,że jeśli ma należeć do Chrystusa to nie powinna chodzić  z człowiekiem  nie będącym chrześcijaninem .Miała do wyboru -Chrystus albo chłopak.Wybrała chłopaka przyłączyła się do przeciwnikó.Ale nie na długo.Po trzech miesiącach chłopak porzucił ją i została sama.                                                                             

Możesz zapytać "Czy została chrześcijanką?" Nie jej serce dłużej  nie skłaniało się ku Bogu .Bóg dał jej szansę ale ona powiedziała "Nie" i przyłączyła się do przeciwnikó .Czy Ty też tak uczyniłeś?             

"Albowiem cóż pomoże człowiekowi,choby cały świat pozyskał a na duszy swojej szkodę poniósł?"

3.Umarł bez Chrystusa.                                                                                                               Nie mogę zrozumieć w jaki sposób  mężczyzna czy kobieta mogą żyć bez Boga ,ale nigdy nie pojmę w jaki sposób  ośmielają się umrzeć bez Boga .Judasz sprzedał Jezusa za 30 srebników  i nawet nie miał 30 dni by je wydać .Był głupcem.Biblia opisuje w  jaki sposób umarł Judasz .Wziął sznur  i się powiesił. Popełnił samobójstwo umarł bez Boga.

Nie ma powodu dla którego ktokolwiek miał by umierać bez Boga .Chrystus przyszedł aby  być ofiarą zastępczą za nasze grzechy .

Często myślę,że ze swoimi rozpostartymi ramionami wyglądał jak lejek tak,że Bóg zlał na Niwgo  grzech świata . Możemy radować się Bożą obecnościa w  życiu i w obliczu śmierci i w wieczności.Nie musimy żyć czy umierać  bez Boga .Judasz odwrócił się plecami od Boga  i umarł bez Boga.

4.Biblia mówi,że Judasz jest w piekle                                                                                                                                                          Jest to najgorsza konsekwencja ze wszystkich.Jest on jedynym człowiekiemw całej Biblii o którym jest powiedziane ,że jest w piekle.Umierający Judasz miał świadomość pogardy kapłanów ,którzy otrzymali od niego  co chcielipogardy uczniów mówiących "ten człowiek był zaliczany do nas ale jest zdrajcą" Pismo Święte piętnuje go jako  człowieka ,któy wydał Jezusa Chrystusa .Już świat 21 wieku używa jego imienia jako pogardliwego terminu na określenie tych,którzy są zwodniczy i zdradzieccy .                                                          Najbardziej tragiczne  z tego  wszystkiego jest to,że Judasz będąc w piekle wylewa pogardę na siebie samego. Musi on wołać    " Byłem jednym z 12  Słyszałem kazania,słyszałem nauczanie,widziałem cuda ,widziałem nawróconych ludzi ,uczestniczyłem w dziele Bożym" Piekło próbuje  uciszyć jego głos ,ale on nigdy nie będzie cicho! Jest człowiekiem ,który był tak blisko Boga ,a jednak  tak dlaeko od Niego.

Czy z tobą jest podobnie ? Czy jesteś blisko Boga a jednak odcięty od Niego,ponieważ  nie chcesz przyjśc do Pana i modlić się " Boże bądź miłościw ,mnie  grzesznemu?"czy kiedykolwiek modliłeś się w ten sposób? Każdy z nas ma do wyboru ,albo za Jezusem do nieba ,albo za Judaszem do piekła!

Co Ty uczynisz drogi przyjacielu?Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (31) | A jakie jest Twoje zdanie?

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

czwartek, 19 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 496  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« luty »
pn wt śr cz pt sb nd
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28      

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451496
Nasze wpisy
 • liczba: 484
 • komentarze: 5448
Tyle już działamy: 3909 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl