Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 738 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Jan Paweł 2 Maria i inny katoliccy fałszywi pośrednicy

poniedziałek, 25 kwietnia 2011 3:00

 

 

 

 

 

 

KATOLICKIE beszczeszczenia Słowa Bożego przechodzi już wszelkie pojęcia!

Nie dość ,że cała nauka katolicka nie ma NIC wspólnego z Bożymi naukami to jeszcze próbują beszcześcić Nakazy Boże!

Otóż mają już tysiące pośredników do których się modlą... Maria ,Faustyna Popiełuszko i jacyś  tam jeszcze grzezni wyświęceni  ludzie.... Jest tego od Groma .... A Teraz jeszcze Papieża JP2 robią świętym i nakazują ludziom modły do niego odprawiać.... 

KOCHANI katoliccy przywódcy ZNACIE PISMO ŚWIĘTE I NAUKI JEZUSA CHRYSTUSA???  Jeśli  tak to czemu zwodzicie ludzi swoimi fałszywymi naukami!!! 

 Zadamy i Wam kochani katoliccy przyjaciele pytanie! 

Czytacie Biblię??

Jeśli tak to dlaczego wierzycie waszym przywódcą! Bo niestety Biblia ma jeden wzór pośrednictwa a jest nim Jezus Chrystus!! Biblia nie naucza NIGDZIE,że przez Marię,Papieża czy kogoś tam jeszcze modliwty Bóg wysłuchuje !! NIE!! Ale mówi tylko o Jednym,że Jezus Chrystus Tylko może wstawiać sie do Ojca za nami.

„Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem i ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich” (1 List do Tymoteusza 2,5-6a).

JEDEN!!! Kochani JEDEN!!! A nie kilkadziesiąt!! 

Niestety, tradycja  Katolicka przyciemniła jasne biblijne nauczanie. Wzbraniając się przed uwierzeniem w Słowo Boże ludzie wymyślili innych „pośredników”.  

Już niedługo kościół katolicki uczyni kolejnego pośrednika a mianowicie Jana Pawła 2 ! 

Czasami serce z żalu płacze i woła o pomste do nieba jak ta nauka katolicka  oddala Ludzi od Prawdziwego Boga! Nauka katolicka owszem jest potęgą na świecie w krajach katolickich...Szczególnie w Polsce  i jak nie jesteś katolikiem ludzie Cię z błotem mięszają! Ale też tak było za czasów Apostołów  Uczeni w Piśmie i Faryzeusze też tak traktowali chrześcijan!....

Kochani modląc się do Jana Pawła 2  TRACICIE SWÓJ CZAS ! On was nie wysłucha ani Maria czy ktokolwiek jeszcze!! A jeśli wasze modlitwy się spełnią za ich wstawiennictwem to nie Bóg to wysłuchał tylko SZATAN poto aby was utwierdzać w zwiedzonej przez niego nauce kościoła katolickiego! 

WEŹCIE Boże Słowo do ręki i zacznijcie je czytać! A zobaczycie,że Biblia naucza o Jedynym Pośredniku JEZUSIE CHRYSTUSIE!

Ktoś kiedyś nam napisał,że mamy nienawiść w sercu pisząc o naukach katolickich!

TAK mieli racje! NIENAWIDZIMY wszystkiego co jest złe fałszywe,i beszcześci Boga! Nienawidzimy Nauki katolickiej i żadniej innej która beszceści Słowo Boże Biblię!

Według Biblii Jezus jest jedynym pośrednikiem do Boga

Najpierw słowa samego Jezusa zapisane w Jana 14:6
Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie.

 

NIKT! I amen! Widzicie co Jezus powiedział,że NIKT nie przychodzi do Ojca jak tylko bez niego samego!!  Hmmm czyżby Słowa Boże były chwiejne?? Jak nikt to nikt a tu katolicka wiara mówi,że przez tego lub owego też! KTOŚ TU MUSI ZATEM KŁAMAĆ!!!!? Jezus?? A może nauka katolicka???


Jezus mówił, że mamy modlić do Ojca Jego imieniu: 
Jan 15:16 Nie wy mnie wybraliście, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was, abyście szli i owoc wydawali i aby owoc wasz był trwały, by to,o cokolwiek byście prosili Ojca w imieniu moim, dał wam.

Maria, matka Jezusa, nakazała jego uczniom, aby czynili to, co im powie: 
Jan 2:5 Rzekła matka jego do sług: Co wam powie, czyńcie!

Piotr głosił, że zbawienie jest tylko w Jezusie: 
Dzieje 4:12 I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.

Jan pisze, że Jezus jest naszym Orędownikiem do Ojca 
1 List Jana 2: (1) Dzieci moje, to wam piszę, abyście nie grzeszyli. A jeśliby kto zgrzeszył, mamy orędownika u Ojca, Jezusa Chrystusa, który jest sprawiedliwy. (2) On ci jest ubłaganiem za grzechy nasze, a nie tylko za nasze, lecz i za grzechy całego świata.

*******************************************************************************

Abp Mieczysław Mokrzycki, który był sekretarzem Jana Pawła II od 1996 roku aż do jego śmierci powiedział w TVP Info, że się do papieża modli. – Jest dla mnie najbliższym patronem – zaznaczył. – Kiedy będąc sekretarzem Jana Pawła II obserwowałem, w jaki sposób Ojciec Święty zwraca się do Pana Boga, jak modli się, odprawia mszę świętą, jak potrafi dotrzeć do każdego człowieka, to był dowód, że ten człowiek jest święty – dodał.”
(Wytłuszczenia moje)

[W wywiadzie opublikowanym na Naszemiasto.pl w dniu 2010-04-02 10:16:37 , pt.:
Abp Mokrzycki: Tęsknię i mówię do papieża ,
arcybiskup otwarcie mówi, że często rozmawia z JP2, by wstawiał się za mną u Pana Boga w sprawach archidiecezji lwowskiej. Bezpośrednio modlę się do Ojca Świętego i zabiegam o pomoc w kierowaniu tą częścią Kościoła. Przedstawiam mu także zwykłe swoje problemy. 
Tak więc arcybiskup odrzuca Jezusa jako orędownika do Boga Ojca; zamiast tego modli się do zmarłego JP2, nazywając go Ojcem Świętym]

 

 

Lista herezji popełnionych w tak krótkim tekście przez arcybiskupa jest długa. Wymienię kilka:

1. Modlitwa w innym imieniu, niż imię Jezusa
do Boga możemy przychodzić tylko przez Jezusa i tylko w jego imieniu, gdyż Jezus jest jedynym pośrednikiem pomiędzy Bogiem a ludźmi:
1 Tym 2,5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus.

Jan 14,6 Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie. [...] (13) I o cokolwiek prosić będziecie w imieniu moim, to uczynię, aby Ojciec był uwielbiony w Synu. (14) Jeśli o co prosić będziecie w imieniu moim, spełnię to. (15) Jeśli mnie miłujecie, przykazań moich przestrzegać będziecie.

Gdyby w/w hierarchowie miłowali Jezusa, to by przestrzegali tego prostego przykazania Jezusa.

2. Zamiast do żywego Boga, modlitwa do zmarłego człowieka
Modlitwa do zmarłego człowieka jest wzywaniem tegoż, co jest w Piśmie Świętym bardzo mocno zabronione:

Księga Powtórzonego Prawa:
18,10 niech nie znajdzie się u ciebie taki, który przeprowadza swego syna czy swoją córkę przez ogień, ani wróżbita, ani wieszczbiarz, ani guślarz, ani czarodziej,
18,11 ani zaklinacz, ani wywoływacz duchów, ani znachor, ani wzywający zmarłych;
18,12 gdyż obrzydliwością dla Pana jest każdy, kto to czyni, i z powodu tych obrzydliwości Pan, Bóg twój, wypędza ich przed tobą.
18,13 Bądź bez skazy przed Panem, Bogiem twoim,
18,14 gdyż te narody, które ty wypędzasz, słuchają wieszczbiarzy i wróżbitów, a na to Pan tobie nie pozwolił.
18,15 Proroka takiego jak ja jestem, wzbudzi ci Pan, Bóg twój, spośród ciebie, spośród twoich braci. Jego słuchać będziecie.

Jak widzimy, ten, kto wzywa zmarłych, jest obrzydliwością dla Boga.!!

3. Nazywanie człowieka Ojcem Świętym. 
Tytuł ten jest należny jedynie Bogu Ojcu.
Pisałem o tym w artykule Jan Paweł II o tytule ‘Ojciec Święty’


4. Przypisanie Janowi Pawłowi II atrybutu wszechobecności właściwego tylko dla samego Boga.
Zachęcanie do modlitwy do JP2 oznacza, że KRK nadał mu atrybut wszechobecności – zdolność bycia jednocześnie we wszystkich miejscach na całym świecie i jednoczesnego wysłuchiwania wszystkich, którzy wzywają jego imienia.

5. Deifikacja Jana Pawła II
Nazywanie JP2 boskim tytułem „Ojciec Święty” oraz przypisanie mu zdolności wysłuchiwania modlitw i wszechobecności, oznacza deifikację JP2, czyli traktowanie go jako Boga.

 

6. Nawiązywanie do odprawiania mszy świętej, która jest zaprzeczeniem doskonałości ofiary Chrystusa na krzyżu, złożonej raz na zawsze. 
Pisałem o tym w innych artykułach: Ofiara Chrystusa, początek czy koniec kapłaństwa? To jest ciało moje

Brak poznania czy ignorowanie Pisma Świętego?
Czy to, co głoszą hierarchowie Glemp i Mokrzycki, a wcześniej głosił Jan Paweł 2, wynika z braku poznania czy ignorowania Pisma Świętego?
Czy głoszą rzeczy tak drastycznie sprzeczne z Pismem Świętym świadomie, czy nieświadomie?
Jeśli brakuje im poznania, to znaczy, że nie mają kwalifikacji do tego, aby nauczać w Kościele.
Jeśli świadomie ignorują nauczanie Pisma Świętego i głoszą nauki z nim sprzeczne, to znaczy, że są zwodzicielami, o których Pan Jezus powiedział:
Mat 15:(14) Zostawcie ich! Ślepi są przewodnikami ślepych, a jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną.

Za kim chcecie iść? 
Drodzy katolicy, za kim chcecie iść? Za Jezusem, czy kapłanami, którzy głoszą rzeczy sprzeczne z Pismem Świętym? Zawierzcie swoje życie Jezusowi, który umarł i zmartwychwstał. Tylko przez niego możemy przychodzić do tronu łaski Bożej. Przestańcie modlić się do zmarłych, a módlcie się tylko w imieniu zmartwychwstałego Jezusa. Uwierzcie, że przebaczenie grzechów otrzymuje się dzięki ofierze Jezusa, a nie ofiarom mszalnym, które tę ofiarę negują.

Pan Jezus powiedział: Owce moje głosu mojego słuchają i Ja znam je, a one idą za mną. (Jan 10:27)

Do kogo chcecie się modlić, do zmartwychwstałego Jezusa, czy do zmarłego Jana Pawła 2 i innych zmarłych, których ogłosił świętymi ?Podziel się
oceń
10
5
Tagi: jan, paweł, 2

Takie zdanie mają inni (46) | A jakie jest Twoje zdanie?

Żałoba ??? Ale po kim??

piątek, 22 kwietnia 2011 15:03

 

 

 

 

 

 

 

Kościół katolicki jak i co niektóre inne kościoły obchodzi dziś jak to w Tvn pisze ;

 

"Pamiątka zwycięstwa Jezusa

Wielki Piątek jest dniem najgłębszej żałoby, dniem skupienia, powagi, wzmożonej pobożności i gorliwych praktyk religijnych. Tego dnia obowiązuje post ścisły "

 

Najgłębsza żałoba??? ale po kim????? Przecież Jezus żyje zmartwychwstał przeszło 2 tyś lat temu. Jak można obchodzić żałobę za kogoś kto ŻYJE!!! Czy to nie jest śmieszne !? JEZUS CHRYSTUS ŻYJE a kościół katolicki obchodzi żałobę po Nim !  

I Jeszcze jedno kochani katoliccy przyjaciele.

"PRZESTAŃCIE  krzyżować Jezusa  Chrystusa co roku odwołujemy się do Waszego sumienia.Jezus żyje !!
Podziel się
oceń
1
0

Takie zdanie mają inni (19) | A jakie jest Twoje zdanie?

WIELKANOC Święto Pogańskie!

niedziela, 17 kwietnia 2011 13:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://republika.pl/blog_op_4012512/5365887/tr/120.jpg

 

Wiem ze poruszam bardzo drażliwy temat, ale warto się zastanowić, jeśli kocham Boga to co dla mnie jest ważniejsze? Tradycja ?czy to co Bóg przekazał nam za pośrednictwem Biblii

warto przy tej okazji pamiętać o słowach Jezusa zapisane w  ew. Mateusz 15:6 "(...);i tak przez waszą tradycję , unieważniliście słowo Boga". Co było dla Jezusa ważniejsze? Tradycja czy słowo Boga? 


Katolickie Wielkanoc nie ma nic wspólnego ze Słowem Bożym i nauczaniem Jezusa Chrystusa. Katolickie wielkanoc  to tylko tradycja ludzka niemająca nic wspólnego z chrześcijaństwem.

Weźcie Biblię "Boże Słowo" do ręki i zacznijcie czytać je... Przeczytając całą księgę nie znajdziecie NIC na temat święcenia jajeczek ,baranków,zajączków czy pokarmów.

Biblia nie pomija milczeniem, które uro­czystości należy świętować, a których uni­kać. 
chrześcijanom  niedwuznacznie polecono obchodzić Pamiąt­kę śmierci Jezusa
(l Koryntian 11:23-26; Kolosan 2:16, 17).

Ani Pan, ani jego apo­stołowie nie nakazali ob­chodzenia WIELKANOCY czy jakiegoś innego święta".

Słowo Boże wyraża się jasno. „Światło" prawdziwych nauk nie może mieć nic wspól­nego z „ciemnością" świata podległego Sza­tanowi; nie może też być „zgody" między Chrystusem a kultem pogańskim. Dlatego nakazano nam: „,„Wyjdźcie spośród nich i się oddzielcie", mówi Bóg, „i przestań­cie dotykać tego, co nieczyste"'; ,„a ja was przyjmę"'" (2 Koryntian 6:14-18).

Apostoł Paweł ostrzegał przed mieszaniem prawdy i fałszu, mówiąc, że „trochę kwasu zakwasza całą masę" (Galatów 5:9)

 

Kochani  co jest dla Was  ważniejsze? Tradycja ludzka? Czy to co Bóg przekazał nam za pośrednictwem Biblii?

http://fotografika.i-csa.com/nauka/swiadkowie_jehowy/pamiatka2007a.jpg

1 list Koryntian  11r 23-25 w

"i złożywszy podziękowania, połamał chleb i rzekł: 'To oznacza moje ciało, które jest za was. Czyńcie to na moją pamiątkę'. Podobnie uczynił też z kielichem, gdy po spożyciu wieczerzy powiedział: 'Ten kielich oznacza nowe przymierze na mocy mojej krwi. Czyńcie to, ilekroć będziecie go pić, na moją pamiątkę'."

 

Wielkanoc nie ma chrześcijańskiego pochodzenia i Jezus brzydzi się takimi świętami  jak Wielkanoc!

Ks Amosa 5r 21-22

 Nienawidzę, brzydzę się waszymi świętami. 
Nie będę miał upodobania w waszych uroczystych zebraniach. 
 Bo kiedy składacie Mi całopalenia i wasze ofiary, 
nie znoszę tego, 
na ofiary biesiadne z tucznych wołów 
nie chcę patrzeć. 

 


KTÓRĄ DROGĘ CHCESZ WYBRAĆ - CHCESZ BYĆ POSŁUSZNY BOGU, CZY LUDZIOM?

 

Miał koronę cierniową, szkarłatny miał płaszcz
Berło z trzciny do rąk Mu podali
Na kolana padali wołając Nań tak
Pozdrowiony bądź królu żydowski
Na kolana padali wołając Nań tak
Pozdrowiony bądź królu żydowski

Zawiązano Mu oczy i bito Go w twarz
Kolce z ciernia wbijały się w czoło
Pluto Nań a z ran święta sączyła się krew
Tłum naśmiewców Zeń szydził wokoło
Pluto Nań a z ran święta sączyła się krew
Tłum naśmiewców Zeń szydził wokoło

Choć tak bardzo tam cierpiał Zbawiciel nasz Pan

Chociaż bardzo już był umęczony
Lecz bez granic ból duszy zwiększało Mu to
Że od ludzi byłtak odrzucony
Lecz bez granic ból duszy zwiększało Mu to
Że od ludzi byłtak odrzucony

Po tak wielkim znęcaniu się dano Mu krzyż
Pod brzemieniem Pan padł wyczerpany
To za ciebie mój bracie On hańbę tę zniósł
By w nim żywot Ci wieczny był dany 


Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (14) | A jakie jest Twoje zdanie?

Smoleńsk !

niedziela, 10 kwietnia 2011 10:17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oddaj hołd prezydentowi!
oddaj hołd papieżowi!
oddaj hołd ofiarom takim a takim!
oddaj hołd zmarłym!
oddaj hołd obrazom, grobom, figurom, duchom Maryjnym i czemukolwiek jeszcze...
oddaj hołd drzewom, skałom, wodzie, wiatrowi, słońcu i wszystkiemu tak jak wszyscy poganie w ciągu wieków...

oddaj hołd wszystkiemu byle nie Jezusowi Chrystusowi! jak nakazuje Ewangelia!

a potem na Sądzie Bożym usłysz, że jesteś potępiony za bałwochwalstwo!

 

JEZUS wisząc na krzyżu modlił się do Ojca móiąc "Ojcze przebacz im bo nie wiedzą co czynią"

Bóg nam przebaczył to co uczyniliśy dla niego . A człowiek człowiekowi nie jest w stanie przebaczyć! Ciągle 

Smoleńsk

Katyń

1 Wojna

2 Wojna

Itp

BOŻE Przebacz tym Ludzią co drążą kopią  w przeszłości   i są pełni nienawiści daj im się poznać bo CIĘ NIE ZNAJĄ!

 


Podziel się
oceń
1
0
Tagi: smoleńsk

Takie zdanie mają inni (7) | A jakie jest Twoje zdanie?

Smoleńsk ....Katyń....wojny....krzywda....

środa, 06 kwietnia 2011 4:54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytając wiadomości na internecie, (TVN24)lub oglądając je w Tv Australijskiej SBS  np  (Polsat). W głowie się nie mieści jak Polski naród nie potrafi zapomnieć ,przebaczyć i iść dalej przez życie. To co  co-niektórzy pod pałacem prezydenckim i nie tylko wyprawiają w głowie się nie mieśći.Ponoć każdy tam stojący machający krzyżem pełnym nienawiści jadu jest Chrześcijaninem "katolikiem" Patrząc w Tv na tych ludzi widać ile nienawiści,agresji jest w tych ludziach ,no ale zaraz po idą do kościoła i udają jacy to oni święci nie są! Jak się modlą jakie miny skruszone,jacy to ludzie "wierzący" ,potem zaś znowu to samo agresja nienawiść nieprzebaczenie .... Czy tak naucza Jezus Chrystus? Aby ciągle rozdrapywać stare rany ,aby nieprzebaczać wrogom naszym? Aby ciągle podbórzać lud tam pod pałacem i nie tylko tam?? Hmmm ciekawa nauka musi być w tym kościele Katolickim skoro ludzie są tacy mściwi ,przepełnieni jadem nienawiści ,nieprzebaczalni...

Tak zachowują się wierzący w Boga  ludzie?? jak powyżej na obrazku?? KPINA! :-/


Biblia mówi ;

 “Ktokolwiek przykłada rękę do pługa, a wstecz się ogląda, nie nadaje się do Królestwa Bożego” (Łk 9, 62)

Co robić, żeby nie ulegać pokusie odwracania się wstecz? Przede wszystkim trzeba odrzucić egoizm, który jest związany z naszą przeszłością, 

kiedy nie chce się przyjmować z miłością sytuacji trudnych lub bolesnych, czy kiedy chciałoby się mówić o kimś źle, tracić cierpliwość do innych, mścić się... Tym pokusom musimy powiedzieć ‘nie’ dwadzieścia razy na dzień.Ale to nie wystarczy. Z samym ‘nie’ daleko nie zajdziemy. Potrzeba przede wszystkim powiedzieć ‘tak’ temu, czego chce Bóg a przedewszystkim zapomnieć ,przebaczyć i iść dalej ...nie wracając do tego co było.

Co z tego,że Ci ludzie którzy rozdrapóją rany nawołują do bojkotu ,nienawiści,i do walki .Co z tego,że pójdą do koscioła z minami pogrzebowymi jacy to nie chrześcijanie wierzący są! Marne ich modlenie się i wierzenie w Boga! Biblia mówi tak;

" Jeśli więc przyniesiesz dar swój przed ołtarz i tam wspomnisz, że brat twój ma coś przeciw tobie, zostaw tam dar swój przez ołtarzem, a najpierw idź i pojednaj się z bratem swoim. Potem przyjdź i dar swój ofiaruj!" (Mt 5,23-24).


Drogi Przyjacielu! walczysz dalej ? Trzymasz w sercu nienawiść? Rozdrapójesz stare rany ,masz w sercu nieprzebaczenie ! Daj sobie spokój z modlitwą i wiarą w Boga ! Bo Ci nic to nie pomoże skoro w Twoim sercu jest jad nienawiści ,nieprzebaczenia,niezapomnienia!I wracasz do tego co było ! Pojednaj się,przebacz, zapomnij wówczas przyjdź przed oblicze Boże i módl się,ponieważ..."Bo jeśli odpuścicie ludziom ich przewinienia, odpuści i wam Ojciec wasz niebieski." Mat. 6,14

Przebaczenie jest aktem woli, nie uczuciem. Jeśli modlimy się za kogoś, możemy być pewni, że przebaczyliśmy tej osobie. Aby pomóc sobie kogoś zaakceptować i otworzyć się na tę osobę bardziej, wyobraź ją sobie z Jezusem i powiedz do Pana: "Kocham ją, ponieważ Ty ją kochasz". PRZEBACZENIE JEST ZOBOWIĄZANIEM TRWAJĄCYM CAŁE ŻYCIE.Każdego dnia jesteśmy zaproszeni do przebaczania tym, którzy nas krzywdzą lub ranią.To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem - przypomina nam Jezus (J 15,12).

Jeślu chodzi o wypadek w Smoleńsku.NIE możemy mówić czy to Rosjanie zrobili czy ktokolwiek inny bo NIKT nie wie tego! A osąd należy pozostawić Bogu.Dużo się czyta na necie lub słyszy jak ludzie osądzają kto był winien tej katastrofy .Kochani ne bądźcie sędziamy ,nie załatwiajcie spraw za Boga! Biblia mói o każdym tak kto osądza! 

  • Nie ma przeto usprawiedliwienia dla ciebie, kimkolwiek jesteś, człowiecze, który sądzisz; albowiem, sądząc drugiego, siebie samego potępiasz, ponieważ ty, sędzia, czynisz to samo. Bo wiemy, że sąd Boży słusznie spada na tych, którzy takie rzeczy czynią. Czy mniemasz, człowiecze, który osądzasz tych, co takie rzeczy czynią, a sam je czynisz, że ujdziesz sądu Bożego? Rzym. 2,1-3
  • Nie oddawajcie złem za zło ani obelgą za obelgę, lecz przeciwnie, błogosławcie, gdyż na to powołani zostaliście, abyście odziedziczyli błogosławieństwo. 1 Piotra 3,9

Dziś w wiadomościach można było usłyszeć jak PIS i jego zwolennicy chcą pomnik BYŁEJ  pary prezydenckiej.I jeśli Pańśtwo go nie postawi dalej będą rozruby ! Czasem siedzimy i oglądamy te wiadomości  i dziękujemy Bogu,że nie mieszkamy w Polsce .Ludzie są tak zaślepieni ,zadufani w sobie ,jeden dla drugiego mściwy i każdy by sobie chciał pomniki stawiać.Pytam się po co i na co komu pomnik BYŁEJ pary prezydenckiej?! Komu jest on potrzebny? Bogu? Jak to zagraniczna gazeta wspomniała Polska to kraj kościołów tzn kościołów katolickich ,To kościół rządzi krajem dlatego jest taka bieda,bród ,ubóśtwo,nienawiść.  Jak nie kościół  katolicki okrada Polskę i Polaków tak coniektórzy z innych karjów i tak z  biegiem czasu nastanie rozbiór Polski  Połowę ukradnie kościół a drugą odbiorą cudzoziemcy!

Co zaś tyczy się pomników Jezusa papieża czy nawet jak postawią pomnik  BYŁEJ pary prezydenckiej Biblia mówi tak; Zburzycie ich ołtarze, potłuczecie ich pomniki, popalicie ich święte drzewa, porąbiecie ich podobizny rzeźbione i zetrzecie ich imię z tego miejsca. Dla Pana, waszego Boga, nic takiego nie uczynicie [5Mo 12,3–4]. 

Kochani Upamiętajcie się zejdźcie z tej drogi fanatyzmu kościelnego ,nienawiści .Przebaczcie zapomnijcie i idźcie za Jezusem w jego miłość!


„Wtedy Piotr zbliżył się do Niego i zapytał: «Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy?» Jezus mu odrzekł: «Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy”.(Mt 18, 21 – 22)

3c3190f3001f87504c608a70.jpg

Pamiętam urywek z walki  krzyżowej pod pałacem prezydenckim.Jak Wielu z  tych katolickich wojowników śpiewało pieśń "Pobłogosław Panie" trzymając sierodkowy palec w górze  namierzony na wrogów!  Tam byli ponoć sami chrześcijanie?? NIE !a raczej wysłannicy pana ciemności,nienawiści i bojkotu !

0810-krzyz-1

Obrońcy krzyża? Jakiego? Na tym co Jezus zawisł za karzdego z nas?? Nie sądzimy,że to są obrońcy krzyża,pełni nienawiści... Jezus nie nawołuje was do takiej obrony w nienawiści i nie przebaczeniu!!

0810-krzyz-3

POLSKO Obudź się nie tędy  droga!Rzuć bałwany ,nienawiść i wróć do Boga!


"Najmilsi! Nie mścijcie się sami, ale pozostawcie to gniewowi Bożemu, albowiem napisano: Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę, mówi Pan. Jeśli tedy łaknie nieprzyjaciel twój, nakarm go; jeśli pragnie, napój go; bo czyniąc to, węgle rozżarzone zgarniesz na jego głowę. Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj."

 Rzym. 12,19-21


Patty&MickPodziel się
oceń
1
0

Takie zdanie mają inni (17) | A jakie jest Twoje zdanie?

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

środa, 18 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 282  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« kwiecień »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451282
Nasze wpisy
  • liczba: 484
  • komentarze: 5446
Tyle już działamy: 3908 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl