Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 865 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Powódź....

czwartek, 27 maja 2010 13:17


Mieliśmy przemilczeć ten temat,ale zbyt wiele ludzi pisze do nas i prosi nas o napisanie coś  o tym na blogu.
  Mieszkając w Australii  mamy też możliwość oglądania TV Polskiej "Polsat"itd
Patrząc  na  to co się dzieje w kraju a mianowicie  dzisiejsza powódź  i ludzi którzy potracili cały dorobek swego życia.Jest  nam przykro,że  to się dzieje w kraju z którego się wywodzimy .
   W pięknym kraju w jakim mieszkamy [Australia] mieszka wiele Polaków ,który jeden drugiego tak nienawidzi i  zrobił by wszystko aby go zniszczyć.Budowane są  tu Domy Polskie choć jest już tyle lat po upadku komuny to ludzie zakłądają Towarzystwa Kulturalne by tylko jeden drugiego tytułował "Panie Doktorze" Panie Inżynierze" "Panie Magistrze" I chwalił sie  jak bardzo jest bogaty ! Bo Australijczyków nie obchodzi kto kim jest!  i mówią im -Każdemu na "YOU"=TY  a Polakom się to nie podoba,bo lubią być wywyższani !W

Australii mieliśmy ostatnio bardzo dużo pożarów .Zgineło około 200 ludzi! Większości dlatego ,że tak kochali swój dobytek ,że woleli spalić się razem ze swoim domem.
   W Polsce wiele osób wolało się utopić ze swoim dobytkiem a niżeli skorzystać z pomocy która była im ofiarowana!
To daje nam do zrozumienia jak bardzo Ci ludzie  byli zakopani w ziemię i w  bogactwo .
Spotykamy na Internecie np
www.tvn24.pl komentarze jak ludzie bluźnią Bogu za to co się stało [Daj mi telefon do Boga abym mu napluł w oczy" itp! Dlatego nie mogliśmy milczeć  by nie napisać coś  na ten temat! Kiedy ludziom było dobrze i żyli w dostatku chodzili do kościoła po to aby oddawać BAŁWANOM  chwałę a nie Bogu.Dziwią się dlaczego tak jest  teraz .Wiele ludzi pyta nas "Gdzie był Bóg jak ludzie gineli w Oświęcimiu" My odpowiadamy "GDZIE  BYŁ BÓG JAK ŻYŁO CI SIĘ DOBRZE ?" 
Winicie Boga za to co się dzieje w Polsce a idziecie i oddajecie chwałę Bożkom i Bałwanom,które sami posiadacie na swoich ściabach w domu co niktórym już się potopiły!  
DRODZY RODACY -Zwracamy się do was ,że szczerym sercem . Porzućcie  Swoje bałwany uklęknijcie na kolanach i oddajcie pokłon BOGU ŻYWEMU który jest Bogiem wszechświata któremu na imię jest JEZUS CHRYSTUS ! Nie ma żadnego innego imiena na świecie przez które mógłby być świat zbawiony!Dlatego drodzy rodacy jeśli tego nie zrozumiecie  to mogą przyjść na Polskę jeszcze gorsze czasy! To co teraz się dzieje może  być oszczeżeniem  .Bo to co się dziej w Polsce też dzieje się w POGAŃSKICH KRAJACH! To nie są anomalie pogodowe jak niektórzy Wielcy uczeni myślą !

Jeżeli Polacy będą  tak dalej żyć w nienawiści w karju i za granicą jak żyją do tej pory .Chodzą do kościoła po to by się pokazać Kim oni nie są .Oddają chwałę Bałwanom a nie Bogu.Trzymają się ściśle ludziej tradycji a nie Bożego Słowa.To kochani nie myślcie ,że Bóg będzie Wam Błogosławił.Nie wierzcie Bałwanom które mówią  w swoich objwieniach ,że Jezus szczególnie umiłował Polskę i będzie jej błogosławił!
Bo to są zwodnicze nauki [nie biblijne]Otwórz Oczy a zajaśnieje Ci Jezus Chrystus !


Ps .dalsza część  tematu poprzedniego

Lista działalności,których należy się zrzec! cz 2 następna Notka!

 Mick & Patty


Podziel się
oceń
1
0

Takie zdanie mają inni (18) | A jakie jest Twoje zdanie?

Lista działalności,których należy się zrzec! cz 1

sobota, 22 maja 2010 5:36


PRZERYWANIE CIĄŻY
.

Przerywanie ciąży według tego co mówi Pismo Święte,nie jest dozwolone.
PSALM 139;13-16 wskazuje wyraźnie ,że w niebie zapisane jest każde  formowanie się dziecka  i wszystkie są  członkami niebios.
    "Bo ty stworzyłes nerki moje .
     Ukształtowałeś mnie w łonie matki mojej.
     Wysławiam Cię za to,że cudownie mnie stworzyłeś.
     Cudowne są dzieła Twoje ,i duszę moją znasz dokładnie.
     Żadna kość moja nie była ukryta przed Tobą,choć powstałemw  ukryciu.
     Utkany w głębiach  ziemi.Oczy Twoje widziały czyny moje .
     W księdze Twej zapisane były wszystkie dni przyszłe.
     Gdy jeszcze żadnego znich nie było"

Nikczemny człowiek odcina je lub wstrzykuje palący czynnik,który powoduje wkręcenie się ciała w agonii,aż do uśmiercenia.Wówczas wysysają ludzką istotkę przy pomocy maszyny podobniej do odkurzacza ,wyrzucają do pojemnika ze śmieciami.
Czasami nadal jeszcze żyjącai krzycząca,by następnie spalić w szpitalnym palenisku.
"MORDERCY"-krzyczycie-tak.Lekarz,który wiele razy wykonywał usuwanie ciąży,niedawno opowiedział  jak to czynił,w telewizyjnym programie.Kamera została wprowadzona do łona matki  i gdy nóż rozpoczał ciąć,niemowlę usiłowało usunac się wyrywając i walcząc .Było to przerażające,odmówił on następnego zabiegu usuwania ciąży.
Czy Bóg może wybaczyć to? Tak;
"Albowiem łaska Jego trwa na wieki "Psalm 106;1 Chwalmy Pana!
 
ZAŻYWANIE NARKOTYKÓW

Zażywanie narkotyków powoduje wysyłanie tysięcy ludzi  do piekła.Czy zdajesz sobie sprawę ,że gdy Bóg rzeczywiście zaludni swe wieczne miasto,to do Nowego Jeruzalem pewni ludzie nie będa mieli zezwolenia wejść.
  Objawienie Jana 22/15
"Na zewnątrz są psy
                                          i czarownicy.
                                              i wszetecznicy.
                                   i zabójcy.
                                               i bałwochwalcy.
                                         i wszyscy którzy miłuja kłamstwo i czynią je."

Słowo czarownicy w języku Greckim tłumaczy się również jako farmaceuci ,co odnosi się do narkotyków.Osoby pod wpływem narkotyków są pod wpływem czarnoksięstwa.W książce zatytuowanej  "Death of Guru",co znaczy "Śmierć Guru" czytamy,że autor odkrył ten fakt i zwrócił się do Jezusa,pełen odrazy do swojego starego życia.
Trawka,kapka,igły,dożonka-zapomnij o tym-dusza twa jest zbyt drogocenna.Pamiętajcie,że wieczność trwa na zawsze.
Cóż znaczy chwila obecna w porównaniu z wiecznością-nieśmiertelnością.
 
TYTOŃ
Jeden z najbardziej potężnych narkotyków jest nikotyna.Jedną z pierwszych dróg demonstacji i naszego buntownictwa ducha było,gdy jako młodzieńcy zaczęliśmy palić.Niektórzy w latach późniejszych zaczynali od kory drzewnej  zawijanej w brązowy papier,poprzez słomki,aż do prawdziwego realnego papierosa.Gdy byliśmy dziećmi staraliśmy  ukrywać się z tym. Jakże inaczej ma się sprawa z dzisiejszą młodzieżą.Człowiek może zostać uwolniony z każdej złej rzeczy,często jeszcze papieros jest tą ostatnią rzeczą,która w wielu przypadkach pozostaje i jest bramą wiazdową  dla pewnego powrotu złych duchów.
Koryntian 6/19
"Albo czy nie wiecie,że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego,który jest w was i którego macie od Boga.I że nie należycie też do siebie samych?"
Wiadomość od Boga;Jeśli chcesz sobie zapalić,czyń to w swoim własnym mieszkaniu,ale nie w moim!!

 ALKOHOL
Parę lat temu podczas ewangelizacji  na wolnym powietrzu,kaznodzieje stojąc na zewnątrz gospody zwrócił się do zgromadzonych tam
"Trunek ten jest waszym najgorszym wrogiem"
Pijany wykrzyknął --- "Przepraszam bardzo,czy biblia nie mówi,że masz kochać twoich nieprzyjaciół?"
Kaznodzieja----  "Jest to prawda,mówi kochaj ich ,ale nie mói połykaj ich"
"........pijaństwo......i tym podobne;o tych zapowiadam wam,jak już przedtem zapowiedziałem,że ci którzy te rzeczy czynią.Królewstwa Bożego nie odziedziczą"
 Galacjan 5/21
W większości państw na świecie jest prawo ,które mówi,że określony prpcent alkoholu we krwi,czyni kierowcę pijanym.Skoro nie wiemy jaki jest Boży ,dopuszczalny procent alkoholu we krwi,odstawmy to całkowicie!
Efezjan 5/18
"I nie upijajcie się winem ,które powoduje rozwięzłość,ale bądżcie pełni Ducha"
Rzymian 14/21
"Dobrze jest nie jeść mięsa i nie pić wina  ani nic takiego co by twego brata przyprowadziło o upadek"

 


Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (22) | A jakie jest Twoje zdanie?

Lista Szatańskich Okultów!

poniedziałek, 10 maja 2010 12:24

 • ASTROLIGIA
  - Wierzenie ,że przeznaczenie człowieka kontrolowane jest przez horoskop.

 • AUTOMATYCZNE PISANIE
  - Czynność pisania  odbywa się pod wpływem obcej mocy duchowej/Urządzenie do pisania przesuwa się zgodnie ze swoją własną wolą/.
 • BIOPOWROTNE SPRZĘŻENIE - Użycie elektrycznych maszyn kształconcych studentów,jak używać umysłu do kontroli swych fizycznych i emocjonalnych stanów.Pogłębia to właśnie umiejętności i kosmiczną świadomość.
 • BIORYTMIA- Wierzenie ,że można sporządzić  wykres swych fizycznych,emocjonalnych "zakomputeryzować" zgodność między sobą a innymi,ostrzegać o dobrych i krytycznych dniach i pomagać w planowaniu  prawdopodobnie  swojego  najleprzego  wykazu aktywności.
 • JASNOWIDZTWO - Zdolność zauważania rzeczy,które nie są widoczne.
 • LEWITACJA - Zdolność poprzez moc umysłu uniesienie obiektu w powietrze.
 • MEDIUM - Osoba ,która wchodzi w trans i pozwala na owładnięcie siebie  przez innego ducha,rzekomo ducha osoby zmarłej ma to miejsce  gdy grupa ludzi schodzi się dla  seansu spirytystycznego.
 • KONTROLA ROZUMU -  Zdolność używania energii umysłu dla kontroli siebie i innych.
 • MISTYCZNA MEDYTACJA - Metoda za pomocą której osoba zmienia swój stan świadomości dochodząc do kosmicznej podświadomości. Narzędziem medytacji jest zazwyczaj tajemne słowo  /mantra/ które zaostało ulokowane w duszy.Słowo to powtarza się w milczeniu  w kółko i się w nie wierzy.
 • TABLICA OUIJA - Gra stosowana przez graczy dla uzyskania  potrzebnej informacji do kierunku życia.Tablica  podaje wyrazy w odpowiedzi  na zadawane  przez ludzi pytania .
 • PSYCHOMETRIA - Sztuczka wytropienia przeszłości  klientów,stanu obcego  i przyszłości ,przez "wibracyjne" odczucia w odniesienia do rzeczy osobistych.
 • REINKARNACJA - Wierzenie,że osoba istniała w poprzednim  okresie  życia lub okresów życia i że zrozumienie  poprzedniego życia  pomoże zrozumieć  obawy życia obcego.
 • SAMO HIPNOZA - Wprowadzenie  się samemu w stan półświadomy w którym  świadomość umysłu jest cześciowo lub całkowicie nieczynna.Podsunięte myśli ,wstawione do umysłu ,zmieniają cechy przyzwyczajeń myślenia itd.
 • SPIRYTYZN - Ludzie związani z tym usiłują komunikować  się z umarłymi dla poradnictwa ,informacji itd./Duch personifikacji ,zaprzyjaxniony z nieboszczykami./
 • TELEPATIA /ESP/ - Zdolność komunikowania lub spostrzegania poprzez moc umysłu.
 • TERAPIZM /DOMOWE BÓSTWA/- Uwielbianie różnych domowych bożków,bałwanów ,idolii,wizerunków,posążkó,obrazów.
 • JOGIZM - /literalnie zjednoczenie YOKIN/ dążenie do zjednoczenia w jedno z boskością przez koncentrację i medytację,wspomagane przez specjalne pozycje ciała nazywane przez wyświęconych praktyków "sztuka życia" Fizyczna joga/hatha/jest ściśle powiązana i jest cześcią innych duchowych form jogi.
 • DIAGNOZA TĘCZÓWKI - Oko ludzkie podzielone jest na 12 segmentów,korespondując z astrologicznymi znakami zodiaku.


Niektórzy na pewno wezmą sobie do seca uwagi,zawarte w tym wpisie .Niektórzy jednak nie będą chcieli wziąć
Oto ilustracja zagadnienia -gdy jeste straszny wypadek drogowy i idziesz do sceny rzeczy,idziesz do ludzi którzy  leżą dookoła i  podnosisz ich powieki.
Jeśli umarlii ,nie mają pulsu,ni życia,pozostaw ich.
Idź do tych ,którzy  sa tylko poranieni i potrzebuja pomocy w słowie Jezusa znajdujemy
"... A UMARLII NIECHAJ  GRZEBIĄ UMARŁYCH SWOICH"  Ew.Mateusza 8/22

Patty&Mick


Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (13) | A jakie jest Twoje zdanie?

Majówki miesiącem KULTU POGAŃSKIEGO !

sobota, 01 maja 2010 13:12
Maj dla wielu Polaków  jest miesiącem Maryi ,w tym miesiącu oddają szczególna cześć jej.
Zastanawiamy się  nad tym czy większość Polaków wie,że  Tego nie nakazał Bóg ,że w  Biblii nie ma wzmianki o tym aby ją czczono kiedykolwiek ?? Boże Słowo  jasno i wyraźnie stwierdza,że  JEDYNYM pośrednikiem jest Jezus Chrystus

a nie Maria i jedynym czcicielem powiniem być On sam .Każdy człowiek wierzący  wie,że nie WOLNO nam oddawać czci  NIKOMU innemu jak tylko Bogu-Jezusowi Chrystusowi !
A teraz  krótka Historia z kąd wywodzi się KULT Marii między inymi w Maju.


'Potop" szwedzki

W czasie najazdu szwedzkiego Polska była prawie w całości opanowana przez Szwedów i Rosjan. 1 kwietnia 1656 roku, król Jan Kazimierz w katedrze lwowskiej przed obrazem Matki Bożej Łaskawej, którą nazwał Królową Polski złożył uroczyste symboliczne śluby. Zobowiązał się do szerzenia kultu Maryi, prosić papieża o pozwolenie na obchody Jej święta jako Królowej Korony Polskiej, zająć się losem chłopów oraz zaprowadzić w kraju sprawiedliwość społeczną. Oddał też Rzeczpospolitą pod opiekę Matki Boskiej. Po ślubowaniu w imieniu senatorów i szlachty podobną rotę odczytał podkanclerzy koronny biskup krakowski Andrzej Trzebicki oraz powtórzyli wszyscy obecni. Temu uroczystemu wydarzeniu towarzyszyło odśpiewanie Litanii do Najświętszej Marii Panny, do której nuncjusz apostolski dodał wezwanie „Królowo Korony Polskiej módl się za nami" powtórzone następnie trzykrotnie przez zgromadzonych.

Przyrzeczenia króla Jana Kazimierza miały na celu poderwać do walki z wrogiem nie tylko szlachtę, ale cały naród. Obiecał, że spełni je, gdy kraj zostanie uwolniony spod okupacji.

  Tak więc  jest to WYMYSŁ człowieka a nie nakaz Boży  więc  czczenie Mari w Maju i na codzień jest NIE  BIBLIJNE ! Nie Boże i nie Chrześcijańskie ! Gdyż  każdy chrześcijanin powinien wiedzieć  ,że  Tylko Jezus Chrystus jest Godzien wszelkiej chwały czci i uwielbienia Tylko JEZUS jest naszym JEDYNYM  pośrednikiem ,naszym Odkupicielem i tylko ON może zmazac nasze winy i grzechy tylko On  ma prawo wstawiać się do ojca za nami.Tylko on jest Alfa i Omega.
Każdy kto modli się do kogos innego niż do Jezusa traci tylko swój czas .

Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (5) | A jakie jest Twoje zdanie?

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

czwartek, 19 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 499  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« maj »
pn wt śr cz pt sb nd
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451499
Nasze wpisy
 • liczba: 484
 • komentarze: 5448
Tyle już działamy: 3909 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl