Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 739 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Lista działalnośći.których należy się zrzec cz 5

środa, 30 czerwca 2010 8:24


 *HIPNOTYZM

Hipnotyzm jest to poddawanie woli,do źródła demonicznego okultu.Otwarcie  się na to jest bardzo złe.Na jednym spotkaniu ,w pewnym mieście dwaj hipnoterapełci którzy przypadkowo robili na  tym dobry interes ,powierzyli swe życie Jezusowi Chrystusowi.Następnego dnia anulowali wszystkich swoich klientów i znaleźli nowe  zatrudnienie.
 Miała tutaj zastosowanie Boża obietnica.
"... Gdyż tych ,których mnie czczą ,i ja uczczę..." 1 Ks Samuela 2/30


*HOMOSEKSUALIZM

Homoseksualizm według Biblii jest grzechem,który był przyczyną tego,że Bóg odwrócił się od ludzi.
Aczkolwiek  powszechnie używany jest termin "Zboczeńiec" ,jednak niewielu z tych ludzi jest  zboczeńcami .W rzeczywistości  są to  bardzo smutni więźniowie grzechu . Jedynie Jezus Chrystus może uwolnić tych ludzi ,by mogli stać się wspaniałymi ludźmi ,którymi rzeczywiście oni chcą być.
"Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności  ;kobiety ich bowiem zamieniły  przyrodzenie  obcowanie  na obcowanie przeciwne  naturze " Rzymian 1/26
To obraz ducha Lesbijstwa.
"Podobnie  też mężczyźni zaniechali  przyrodzonego obcowania z kobietą ,zapałali jeden ,ku drugiemu rządzą ,mężczyźni  z mężczyznami popełniając  sromotę i ponosząc  na sobie samych należną za ich zboczenie karę  "Rzymian 1/27
To obraz męskiego  ducha homoseksualizmu -mężołóstwa.
Czy chorobę AIDS  wspomina się w Biblii? -Tak ,oto to;
"... i ponoszą na sobie samych należną za ich zboczenie kare."
Ja nie mogę przestać dziękować Bogu  za Jego  podręcznik Biblię.Czyż nie powinniśmy wszyscy być Mu wdzięczni ,za ten Podręczny Poradnik? Nie możemy nigdy zapomnieć  tej nocy ,parę lat temu ,gdy  jeden z tych nieszczęsnych  mężczyzn ,znalazł się w pokoju  jadalnym  cały ociekający wodą.On był tak rozgoryczony swoim prowadzeniem  się,że próbował  popełnić samobójstwo przez utopnienie się w oceanie.Uratowała go grupa chrześcijańskich  chłopców wyciągając go na brzeg.
Dla tych  w których jest jeszcze jakaś  wrażliwość ,przypomnę że Jezus Chrystus jest tą drogą ucieczki .
"Jeśli więc Syn was wyswobodzi,prawdziwie wolnymi będziecie"  Ew.Jana 8/36
Więcaj na temat Homoseksualizmu na naszym blogu
homoseksualizm-jest-grzechem.bloog.pl


*CZYTANIE I OGLĄDANIE RZECZY NIEWŁAŚCIWYCH
Czytanie i oglądanie rzeczy niewłaściwych może spowodować wniesienie pewnych wzorów zachować  czy działań np; kłótni,bójki,depresji.Zwrócić należy uwagę co się ogląda w TV .Wielu jest bardzo wymownych w wykazywaniu że oglądanie TV nie przemienia zachowań.Jednak staje się to  jak nałóg ,jak narkotyk.
Z najnowszych doniesień prasy sydneyskiej dowiadujemy się ,że przed sądem toczy się rozprawa przeciwko 19-letniemu Davidowi   oskarżonego o zamordowanie swego 14-letniego brata.
"Mężczyzna mówił do ławy przysięgłych ,że zasztyletował on swego brata w czasie palenia marihuany i śnił,że jest na  wojnie w Wietnamie .Ja czułem  ,że jestem tam-mówił ,gdy przeczytałem książke  Pluton i ogladałem 8 lub 9 razy ten film .W Plutonie amerykański żołnierz zamordował  mieszkańca wioski  w wyniku strachu przed swoją własną śmiercią . David mówił  -Poszedłem do chaty i uderzyłem wietnamskiego człowieka  w bok głowy oraz podciąłem mu gardło.Uczyniłem to,bo zdenerwowałem się ,gdyż wietnamski człowiek zabił mojego przyjaciela.Obecnie wie on  ponad wszelką wątpliwość ,że zamordował swego brata 14 -letniego pawła we  wczesnych godzinach 12 maja  poprzedniego roku"

Odpowiadając na pytania wielu naszych czytelników
odnośnie w jakim kościele jest Zbawienie.

*OŚWIADCZENIE!!!


  Każdy człowiek na swej drodze  szuka Boga ,ale Bóg zarządził,że jest tylko jedna droga,gdzie ludzkość może kiedykolwiek go znaleźć.
JEDYNĄ drogą jest osoba,i jej imię ,PAN JEZUS CHRYSTUS!
".... w imieniu Jezusa Chrystusa Nazareńskiego... I nie ma w nikim innym zbawienia ;albowiem nie ma ŻADNEGO INNEGO IMIENIA pod niebem .danego ludziom,przez które moglibyśmy być zbawieni" Dz.Apostolskie 4/10 i 12


ZBAWIENIE DUSZY TWOJEJ NIE MA W;
 
1.Jakimkolwiek  kościele dominacji protestanckiej.
  2.Rzymsko- katolickim Kościele.
  3.Grecko - Ortodoksyjnym Kościele.
  4.Mormońskim Kościele.
  5.Kościele Siódmego Dnia Adwentystów.
  6.Zgrópowania Świadków Jehowych.
  7.Ogólnoświatowym Kościele Bożym /The Word Wide Church of God Armstrongs/
  8.Hare Kriszna.
  9.Misji Boskiego Światła/The Diving Light Missin-Maharajah Ji/
10.Centrach Odrodzenia/Zbawienie mówienie  na językach/
11.Buddyźmie.
12.Hinduiźmie.
13.Taoiźmie.
14.Religii Konfucjusza.
15.Muzułmańskiej Religii.
16.Antropozofii lub jakiejkolwiek innej.
TYLKO W JEZUSIE CHRYSTUSIE PANU NASZYM!
Patty & Mick

Pan Jezus dziś mówi do Ciebie
Zainteresowanych zapraszamy na stronę chrześcijan z Górnego Śląska .Kliknij w link

chleb z nieba


Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (18) | A jakie jest Twoje zdanie?

Lista działalności których należy się zrzec! cz 4

piątek, 25 czerwca 2010 12:28


WYTWORY SZTUK PLASTYCZNYCH

 Niektórzy bardzo znaczący ludzie podróżując za ocean przywożą obiekty pogańskich kultów  w kształcie rzeźb,statuł ,lub przedmiotów uosabiających śmierć,jak na przykład ;figóry -maski- kółka modlitewne-dzidy strzały-czarnoksieska biżuterię itp. Ci sami ludzie dziwią sie później  dlaczego  mają ustawiczne  problemy w swoich domach i rodzinach.
W czasie moich objazdowych wykładów w Singapurze ,chiński Chrześcijanin,człowiek interesu ,zapytał mnie; "Czy ma  pan wschodnią religię w swoim kraju? "
 Odpowiedziałem ; "Tak my mamy"
"Czy wie Pan dlaczego?" -zagadnał mnie . Gdy wskazałem mu,że ja nie wiem  dlaczego.on rzekł ;" Przyszło to ze statuami jakie wasi turyści zabrali ze wschodu"
  Jak widzicie  zły duch  jest osobowością bez ciała .Jeśli możliwe będzie zamieszkiwał poprzez  jedną  z trzech wymienionych  okoliczności;                       
I. W istotach ludzkich.
II. W zwierzętach i płazach
 III. W nieożywionych obiektach .
"Nonsens" krzyczy sceptyk któremu odpowiem : "Wsadź swój noc  w swój obszar poznania ,a ja wsadzę w mój"
Reportaż  w doskonale znanym magazynie,opisuje historię milionera z USA ,który żył w rezydencji z ogrodzeniem dookoła całej swej posiadłości .

W murze  otaczającym posiadłość  widoczne były wartościowe kamienie ,pogańskie statuły i wyroby kute w złocie i srebrze.
Gdy stał się  chrześcijaninem nowonarodzonym,bezwłocznie wezwał buldożera dla zniszczenia  ogrodzenia.Przyjaciele doradzali mu mówiąc; " Nie bądź głupi ,oszczędź złoto i srebro ,daj stopić i sprzedaj je."
Mężczyzna ten nie był ignorantem.Przeczytał on jasne przykazanie w naszym poradniku -Piśmie Świętym i obstawał przy tym.
"Posągi  ich  bogów spalisz ogniem .Nie pożadaj  srebra i złota ,które jest na nich ,abyś się przez nich nie usidlał .gdyż jest  to obrzydliwością dla Pana Boga  twego" V księga Mojżeszowa 7/25 .
Niektórzy ludzie umieszczają  statuły/posągi ,rzeźby /na honorowym  miejscu w swoich domach ,lub opowiadają o nich dzieciom lub  grupom dzieci,wprost wbrew temu co Biblia Święta o tym mówi.;
"Nie przynoś tej obrzydliwości do twego domu,bo zostaniesz  obłożony klatwą  tak,jak ono.Będziesz się brzydził  i czuł do tego wstręt,gdyż jest to obłożone klątwą " V Mojżeszowa 7/26
Hej! Wygląda na to,że Bóg uczy nas ,że nie można stawiać żadnych statuł.To przy okazji ,dotyczy również figurek zwanych  :Jezus,Józef ,Maria i wszyscy inni święci .
RZECZY KTÓRE NALEŻY ZNISZCZYĆ TO;
symbole lub figury -węże -smoki-wiedźmy-medaliony /krzyże z kółkiem u wierzchołka,/róg jednorożców -pentagramy/pięcio spiczasta gwiazda .symbol szatana/ -heksagramy /dwa trójkąty razem-wschodnia koncepcja połączenia  dobra i zła,zmieszania przeciwstawności.Czasami zwane jest  to izraelską "Gwiazdą Davida" Jedno z najbardziej potężnych  symboli czarnoksieskich .Wniesione zostało to  pomiędzy Boży lud przez Salomona,który miał do dyspozycji około 1000 kobiet/
                        Król Salomon miał tysiąc żon
                        i dlatego było to przyczyną
                        że często spóźniał się w wykonaniu swych obowiązków gdyż na pożegnanie  wszystkie je całował.
Kiedy naród żydowski uzna Pana Jezusa Chrystusa  swym Mesjaszem,będą oni potrzebowali zmienć swoją flagę.
Do tych którzy jeszcze  stale nie są przekoniani ,proszę spróbujcie  dojść skąd pochodzą czarnoksięskie ,heksagrony-sześciokąty .

Przypominam sobie wypadek ,gdy młodzieniec  przybył na nasze zebranie z zawiązanym na szyji heksagramem .Wiele inteeresujących  rzeczy wydarzyło sie  tego wieczoru  na zebraniu . Ów młodzieniec  poinformował  nas później ,że gdy  mówiłem na ten temat ,jego symbol heksagramu zadyndał sześć razy na jego szyji. Inna dziewczyna  została prawie uduszona  tego wieczoru  przez sznurek  utrzymujacy Maori amulet /polinezyjska religia/na swej szyji . Często dziękuję Bogu za mądrość mojego ziemskiego ojca ,który powiedział ; "Synu nie wytwarzaj grzechów z rzeczy które nie są  grzechami.Szatan dał nam wystarczająco dość do zwalczania"
"Jawne  są zaś uczynki ciała,mianowicie ;wszeteczeńswto ,nieczystość,rozpusta ,bałwochwalstwo ,czary... i tym podobne ;o tych zapowiadam wam ,jak już przedtem zapowiedziałem,że ci którzy te rzeczy czynią,Królewstwa  Bożego nie odziedziczą " 
Galacjan 5/20;21

SZATANIZM

Jeżeli należysz do tej religii to chcę ci zakomunikować ,że;
a) Twój szef zakończy życie  w jeziorze  ognia  podobnież  i ty.
b) Szef twój  został pobity .Lew bez kłów .Wszystko co pozostawił  jest ryk>Młode bystre męskie lwy nie ryczą .One postępują szybko.Stary ukrywa swój brak władzy i mocno poprzez robienie  hałasu .
"Bądżcie trzeźwi ,czuwajcie ! Przeciwnik wasz ,diabeł ,chodzi wokoło  jak lew ryczący ,szukając kogo by pochłonąc" I list Piotra 5/8
c) Pan Jezus Chrystus pobił go na krzyżu na Kalwarii.
/pobił znaczy zdeptał mu głowę/
"Rozbroił nadziemskie władze i zwierzchności ,i wystawił je na pokaz ,odniósłszy w nim triumf nad nim " Kolosan 2/15
To właśnie Jezus Chrystus uczynił.
Ludzie którzy byli szatanistami mówili nam,iż byli nauczeni ,że Jezus w rzeczywistości  był normalnym mężczyzną ,który rzeczywiście był w stanie  dokonywać parę magicznych trików  i hipnotyzował ludzi.
Uczą oni,że jeśli  jednak szatanista zaakceptuje Jezusa Chrystusa  do swego życia ,popełnia automatycznie grzech .
Szatanistyczna biblia  omawia jak zniszczyć Chrześcijan.Szataniści wiedzą że sa to ludzie ,którzy mają wystarczająci dużo mocy dla szkodzenia ich egzystencji.
Oczekuje się  ,by każda osoba  wprowadzona w szatanistyczny sabat publicznie zaparła się Jezusa Chrystusa i nazwała go zwodzicielem.
W fazie  początkowej  jest również "nabożeństwo  z wieczerzą (komuni)" i gdy my jako chrześcijanie używamy chleba  i wina ,szataniści  do swej  wieczerzy (komuni ) używają ludzkiego zarodka  i ludzkiej krwi.W pewnych częściach  Australii  zostało ujawnione  ,że szatańskie dziewczęta rodzące  nieślubne niemowleta ,specjalnie dla złożenia ofiary  ludzkiej szatanowi .
Jak głopie pomysły mają postępujący za szatanem.Jego koniec jest już zatwierdzony.
"A diabeł ,który ich zwodził ,został wrzucony do jeziora z ognia i siarki,gdzie znajduję się też zwierzę  i fałszywy prorok ,i będą dręczeni dniem  i nocą  na wieki wieków" Apokalispa 20/10
Jezus natomiast  jest całkiem odmieniony  posłuchajcie.
"A na szacie i na biodrze swym ma  wypisane  imię  ;KRÓL KRÓLÓW i PAN PANÓW " Apokalispa  19/16
          Proszę wybierajcie któremu Panu będziecie
służyć!

Mick &PattyPodziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (4) | A jakie jest Twoje zdanie?

Lista działalności,których należy się zrzec cz 3 !

niedziela, 20 czerwca 2010 12:18


 * Świadkowie Jehowi

 Nazwiska fałszywych proroków  to Charles Taze Russel oraz Judge  Rutherford.Ludzie Ci sami siebie przeklęli i wszystkich  innych postępujących za tymi kłamstwami,używając sprytnych  przekręceń  w Piśmie Świętym.W ich tłumaczeniu Ewangelii zwanym "Nowy Świat" Ew Jana 1/1 wygląda następująco;
"Na poczatku było Słowo ,a Słowo było u Boga,a bogiem było Słowo"
Jest to próba zapzreczenia ,że Jezus jest Bogiem.
W rzeczywistości  jest napisane;
"'Na poczatku było Słowo ,a Słowo było u Boga,a Bogiem było Słowo"
I inne miejsce gdy Jezus  po swym zmartwychwstaniu  ukazuje się  apostołom  i Tomaszowi Ew.Jana 20/28
"Odpowiedział tomasz  i rzekł mu; Pan mój i Bóg mój"
Nasze ośwadczenie w tej sprawie jest następujące "Jeśli Jezus nie jest Bogiem ,wtedy oczywiście nie ma żadnego zbawienia w nim"
Żaden człowiek nie może zbawić innego człowieka!   Prawda?    czy Kłamstwo? odpowiedz na to sam!


FAKTY MEDYCZNE
Gdy niemowlę jest w łonie matki,krew matki nie dotyka niemowlęcia. KREW MARII była normalną krwią  ludzką skażoną grzechem.
Wiedziała nawet ona  o tym gdy wyznała,że ten w łonie jej zechce  zbawić ją jednego dnia z grzechu. Powiedziała ona;
" I rozradował się Duch mój  w Bogu ,Zbawicielu moim"  Ew. Łukasza 1/47
Tylko grzesznik potrzebuje zbawienia-czyż nie prawda?
Krew która płynęła w żyłach Jezusa była specjalną krwią z Boga Ojca
Dlatego też Jezus powiedział ; "... Kto  mnie widział ,widział Ojca" Ew.Jana 14/9
Jezus równy był  Ojcu.Używa On za każdym razem słów Ja Jestem,potwierdzając to .Cokolwiek po za tym,byłoby  bluźnierstwem.
-Ja Jestem Drogą.
-Ja Jestem Prawdą.
-Ja Jestem Drzwiami.
-Ja Jestem Życiem.

W nocy kiedy wydano i żołnierze przyszli by pojmać Jesusa z Nazaretu.On zaytał ich ;
"Kogo szukacie? Odpowiedzieli mu; Jezusa Nazareńskiego.rzekł do nich Jezus;Ja Jestem..." Ew.Jana 18/4;5
I moc Imienia Boga wypowiedziana przez Niego ,tego który jest Bogiem uderzyła w nich i padli do tyłu na ziemię.
"Gdy więc im rzekł;Ja Jestem ,cofnęli się  i padli na ziemię" Ew.Jana 18/6
 Świadkowie Jehowi uczą  i jak czynią to zresztą  "INNE KULTY" ,że są oni Jedynym prawdziwym kościołem .Uważają iż zbawienie  przychodzi  przez świadczenie  o Jahwe.jest to smutne ponieważ Jezus powiedział ;
"Ale weżmiecie moc Ducha Świętego ,kiedy zstapi na was,i będziecie mi świadkami w Jerozolimie i w całej Judei  ,i w Samarii ,i aż po krańce ziemi" Dz.Apostolskie 1/8
Dz.Apostolskie 4/10 i 4/12 "To niech wam wszystkim  i całemu ludowi izraelskiemu wiadome będzie ,że stało się to w imieniu  Jezusa Chrystusa nazareńskiego ... I nie ma w nikim zbawienia ;albowiem nie  ma ŻADNEGO INNEGO IMIENIA pod niebem ,danego ludziom ,przez które  moglibyśmy byc zbawieni "

Czcigodne społeczeństwo zostało wessane  w ich naukę przez mądrą mowę. Kontynouowanie świadczenia ,świadczenia,świadczenia ,uczeni są ,że za każde zapukanie do drzwi z ich nauką -jest błogosławieństwem lub kolejna gwiazdką  w ich koronie. Umysły ich wypełnione są ciemnością .Ich częsty zwrot to; "Co Ty myśłisz  o tym stanie świata?" Prowadzi do mówieniu o Armagedonie. Ich świadczenia są fasadowym powtarzaniem jak papuga.Każdy kto chce  z tymi  ludźmi rozmawiać  o  Bogu Jezusie Chrystusie  i Jego zbawieniu  ,spowoduje zbijanie ich z drogi.Powracają  oni  wtedy  regularnie z powrotem ,do całego swego świadczenia ,aby spełnić swoja misję.W nawiązaniu do ich doktryny  nie ma definitywnego zbawienia  w tym życiu.My musimy  czekac na śmierć ,by dowiedzieć się czy mamy zbawienie ,czy nie- jest to smutne
Napisane jest; "Kto ma syna ,ma żywot,kto nie ma  Syna Bożego nie ma żywota" 1 List Jana 5/12
Ludzie  Ci potrzebują  modliwty i miłości .Są oni wprowadzeni w błąd i wiekuście zgubieni.
Jeśli należysz do nich ,wystąp z nich!


Patty&Mick


Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (8) | A jakie jest Twoje zdanie?

"Światowy Kościół "

niedziela, 13 czerwca 2010 5:11


Świat dziś  pragie zjednoczenia kościołów ,aby był Jeden Światowy Kościół Jedna Religia i Jeden  Rząd.
Coś przerażającego przeszywa ludzką duszę ,gdy człowiek odkrywa,że religia "związuje" ,a Jezus "uwalnia"
Przepowiednia Biblijna mówi,że ten światowy kościół  bazować będzie na siedmiu pagórkach.A system Światowego kościoła porównuje prorok do kobiety.
Ob.Jana17/5   "...Wielki Babilon,matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi"
    Starożytne miasto babilon,nigdy już drugi raz nie powstało,dlatego Wielki Babilon musi znaczyć co innego.
Przepowiadam tutaj,że wielki Światowy Kościół powstający teraz polączy się z duchem Lucyfera.
Obecne zgromadzenia Światowej Rady Kościołów,są zaczątkiem tego systemu.Niektórzy ludzie związani z tą  Radą nie wiedzą następstw swojego działania i oczywiście nie znają proroctw zawartych w Świętej księdze Biblii.

 SKŁAD ŚWIATOWEJ RADY KOŚCIOŁÓW!
                                                    
                                                     
Lista A
-Anglikańskie
-Prezybiterańskie
-Metodystyczne
-Stowarzyszenie
 kościołów Chrystusa
-Kongregacje
Lista B
-Rzymsko-Katolickie
-Sikhs
-Muzułmańskie
-Hinduskie
-Buddyjskie

Lista C
-Okultyści wszystkich gatunków
 włącznie z Ruchem Nowego Wieku.


     Ta Wielka Światowa Rada obejmuje wszystkich i nie ma nawet odrazy do kościoła  Anton La Vey's z Kalifornii/jest  to pierwszy szatański kościół/
Wszystko to razem nazwane  jest w Biblii Wielikim Babilonem,który ponownie powstał w sensie religijnym,związując ze sobą ludzi.
Wiadomo też,że nie  będzie to trwało zbyt długo.

OŚWIADCZENIE

Światowy Kościół będzie wspierał powstanie Światowego Rządu.Gdy zaś Światowy Rząd ze swym przywódcą obejmie władze,zniszczy wówczas Światowy Kościół /nierządnicę/ i otworzy drogę do ostatecznej Światowej Religii,którą będzie - UWIELBIENIE LUCYFERA /tutaj znów pojawi się oko w trójkącie -symbol Lucyfera.

LISTA CECH CHARAKTERYSTYCZNYCH

10  Rogów        - znaczy  - EWG -Europejska Wspólnota Gospodarcza prowadzi do Światowego Rządu    10 regionów
                                            członków Rzymskiego klubu.

     Bestia               - znaczy - Przywódca Światowego Rządu zwany Antychrystem/zwierzę z siedmioma  głowami i dziesięcioma rogami/
Nierządnica      - znaczy - Przeciwieństwo Panny Młodej -Jeden  Światowy Kościół /nierządnica/
7 pagórków      - znaczy Stolica Światowego kościoła [RZYM]  Teraz czytajcie;
"A dziesięć rogów ,które widziałeś i zwierzę ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją i ogołocą i ciało jej jeść będą i spalą ją w ogniu "

Objawienie Jana 17/16
   Bardzo opisowe ,zgadzacie się? Najpierw upadły Lucyfer pozwala im urosnąć ,wtedy używa ich dla wyniesienia samego siebie do władzy.Jak widzicie ,ta Światowa  Rada Kościołów ,nawet obecnie jest zdrajcą sprawy Pana Jezusa Chrystusa.
a) Nie ogłoszą oni ewangelii zbawienia,przez którą  sam Jezus Chrystus może każdego zbawić.
b)Nie wierzą oni ,że Biblia jest Słowem Boga.Oni wierzą ,że  "zawiera" ona Słowo Boże.Sprawdź  to jeśli możesz,jest to  gra w którą oni grają.Tytuł tego  jest odmitologizowane  w warunkach istniejącej walki  /oznacza to  takie przekręcenie Słowa Bożego,aby powiedzieć coś zupełnie różnego/
c) Są oni bliskimi wspólpracownikami komunistów Np.Każdy duchowny w Rosji,zarejestrowany przez władzę jest człowiekeim KGB.
d) Powodują rasowe zamieszki ,poprzez mieszkańcowe grupy  narodowościowe np. jak Aborygeni w Australii ,poprzez używanie ich jako marjonetek.
Dr Mc Intyre ,75 Prezydent Rady Kościołów Chrześcijańkskich wypowiadając się na łamach  gazety powiedział ;"Światowa Rada Kościołów używa rasizmu( odbiegając troszkę od tematu przykładem rasizmu jest Polski tak zwany Ojciec Dyrektor ,który wypowiedział pewne słowa do czarnego duchownego,myślę,że wiecie o jaką scene chodzi !),jako przykrycia dla  przekazania pieniędzy do rak partyzantów .Działając  według dyrektyw  z Moskwy  wydali oni co najmniej 10 miloonów dolarów na pomoc partyzantom w Afryce .  Udało im się  ,pomóc komunistom ,zająć Angolę i Rodezję .Największym problemem Aborygenów  była Światowa Rada Kościołów próbująca  "ich agitpwać" powiedział on; "Światowa Rada Kościołów  posługuje się;
                                                                             I. Podstępstwem 
                                                                            II. Rozerwaniem.
                                                                           III. Destrukcją.
Jest bardzo rzucające się w oczy,gdy widzi się ich uderzających w Aborygenów w Australii" Koniec cytatu.
e) Są oni bluźnierczy w swoich oświadczeniach o Bogu i Jego Synu  a naszym Panu Jezusie Chrystusie.
Departament  Młodzieży Światowej rady Kościołów I Światowej Rady Wychowania Chrześcijan używa hymn zatytułowany  "Nowy Hymn na Nowy Dzień" Hymn ten jest bluźnierczy ,rodem z piekła.Zniesławia on Syna Boga najwyższego i zaprzecza ewangelicznej prawdzie.
Autor opracowania Polskiego nie przytacza tłumaczenia z tego tekstu by nie osłabiac wiary czytelnika .

RZYMKO KATOLICY

Gdzie Oni mieszczą się w tymwszystkim? koniecznym jest uświadomić sobie,że jest oczywistym iż Światowy Kościół będzie miał bazę  w Rzymie.
Pamiętać nalezy,że każdy kościół na ziemi ,ma błędy i pomyłki
"Ten kto chce zbierać miód nie może kopnięciem przewracać ula"
Gdy zajmujemy się jakąś religią w tym przypadku Katolikami rzymskimi ,podstawowym probleemem jest rozróżnianie ich ŹRÓDŁA -lub fundamentu /podstawy/wiary .  Cały fundament wiary Katolickiej jest Lucyferański nie zgodny ze Słowem Boga  a o tym można poczytać w kategorii " FAŁSZYWE NAUKI  KATOLICKIE"
Ew Mateusza 15/9
"DAREMNIE mi jednak cześć oddają ,głosząc nauki ,które są nakazami ludzkimi "  
 Mick&Patty


Podziel się
oceń
1
0

Takie zdanie mają inni (16) | A jakie jest Twoje zdanie?

Komu potrzebny kolejny pośrednik i orędownik?

niedziela, 06 czerwca 2010 2:46


Jerzy Popiełuszko-
Koejny święty ,kolejny Pośrednik Katolickiego wyznania.
Zastanawiamy się iluż to jeszcze ich będzie tych świętych pośreników w tym wyznaniu? 
Czy Oby pośrednik?? Święty męczennik?? Zawsze po jego mszy i odspiewaniu hymnu "Boże Coś Polskę..." Ludność brała kamienie i na zomo! Człowiek ten siał zamet ,nienawiść i agresję a mimo to został Świętym Orędownikiem wyznawców Katolickich:-\


Dziś pozwolę sobie przywołać wczorajsze słowa arcybiskupa metropolity warszawskiego, Kazimierza Nycza, na temat zbliżającej się beatyfikacji księdza Jerzego Popiełuszki. Powiedział on między innymi: - Nie możemy cofnąć męczeńskiej śmierci ks. Jerzego, bo za nią stoi zło, ale beatyfikacja jest radosnym wydarzeniem. Zyskujemy pośrednika w modlitwach, orędownika u Boga i wzór do naśladowania.

Jak to się dzieje, że człowiek tak wysoko postawiony, doktor teologii, tak łatwo, bez zmrużenia oka, ignoruje Słowo Boże, które jednoznacznie stwierdza: Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus, który siebie samego złożył jako okup za wszystkich, aby o tym świadczono we właściwym czasie [1Tm 2,5-6].
Pomyślałem sobie, że skoro jeden z ważniejszych hierarchów kościelnych wypowiada słowa tak jawnie sprzeczne z Pismem Świętym, to na pewno jest właściwy czas, aby świadczyć o Jezusie Chrystusie, jako jedynym Pośredniku między Bogiem a ludźmi. Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie [Jn 14,6 wg Biblii Tysiąclecia].

Ponieważ Chrystus Pan po zmartwychwstaniu powiedział: A oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata [Mt 28,20] prawdziwi chrześcijanie nie potrzebują nikogo dodatkowego do załatwiania spraw z Bogiem. Dlatego też może zbawić na zawsze tych, którzy przez niego przystępują do Boga, bo żyje zawsze, aby się wstawiać za nimi [Hbr 7,25].

Nie wiem i nie rozumiem, czyim orędownikiem z chwilą beatyfikacji miałby się stać śp. ksiądz Jerzy. Wiem natomiast z Biblii na pewno, że dla prawdziwych chrześcijan jedynym Orędownikiem przed Bogiem jest nasz Zbawiciel - Jezus Chrystus!
Dzieci moje, to wam piszę, abyście nie grzeszyli. A jeśliby kto zgrzeszył, mamy orędownika u Ojca, Jezusa Chrystusa, który jest sprawiedliwy. On ci jest ubłaganiem za grzechy nasze, a nie tylko za nasze, lecz i za grzechy całego świata [1Jn 2,1-2]. I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni
[Dz 4,12].

Pismo Święte wyraźnie naucza, że posługa Syna Bożego, Jezusa Chrystusa, jako doskonałego arcykapłana, jest całkowicie skuteczna i wystarczająca dla naszego zbawienia i uświęcenia. Czyż wobec tego szukając w dostępie do Boga jeszcze innych pośredników nie poddajemy tej prawdy o Jezusie w wątpliwość?


Czytając "pewien blog" Pewna osoba napisała "Wierzę, że ks. Jerzy jako błogosławiony wyprasza łaski dla nas wszystkich, dla całej naszej Ojczyzny.[Czy ta klęska powodziowa to też jest wyproszeniem łaski??]
 Zastanawia nas  dlaczego ludzie są tak zaślepieni a może Ślepi na Słowo Boże??
Nie umieją zrozumieć ,że Biblia naucza JEDEN tylko Jezus pośrednik  ... Szkoda nam każdego człowieka co tak myśli jak wyżej pewna osoba bo pomimo wiary w Boga ,[diabeł też wierzy] jest ślepa na Słowo Boże ... Kochani Otwórzcie Swoje oczy i nie bądźcie Karłami Duchowymi . 
 Kochani skoro biblia wyraźnie naucza,że jest JEDEN Pośrednik  to niech tak zostanie . Każdy kto modli się o pośrednictwo do;
-Aniołów
-Maryi
-Popiełuszki
-O.Pio
-Faustyny
-Papieży
-Itp

  Traci Swój czas  bo Bóg ich nie wysłuchuje zaś wysłuchuje  sam Diabeł ,do którego należą te nauki .
Biblia mówi o takich ludziach ,którzy  mówią,że wierzą w Boga a mimo to czynią inaczej niż Boże Słowo naucza. a mianowicie  mówi tak;

Mar. 7,6-9.
On zaś rzekł im: Dobrze Izajasz prorokował o was, obłudnikach, jak napisano: Lud ten czci mnie wargami, ale serce ich daleko jest ode mnie.
Daremnie jednak cześć Mi oddają,
głosząc nauki, które sa ludzkimi nakazami.


Każdy kto nie przestrzega Bożych praw a mówi,że wierzy w Boga jest "Ślepy Duchowo"
"Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych. Lecz jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną."
- Mateusz 15:14 

Drogi czytelniku możesz wierzyć w Boga  ... ale wiedz ,że i
DIABEŁ TEŻ WIERZY W BOGA i co z tego ,że wierzy....?   Podziel się
oceń
1
0

Takie zdanie mają inni (4) | A jakie jest Twoje zdanie?

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

środa, 18 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 283  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« czerwiec »
pn wt śr cz pt sb nd
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451283
Nasze wpisy
  • liczba: 484
  • komentarze: 5446
Tyle już działamy: 3908 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl