Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 738 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

In Vitro

sobota, 02 lipca 2011 2:17

 

 

 

Nie chcemy pisać o samym In Vitro  bo to długi i obszerny temat i każdy ma na to swoje zdanie,

ale my chcemy napisać jak reagują na to zakazane przez kościół katolicki sami Katolicy.

 

Otóż nie będąc katolikiem  w sczególności w Polsce  jest się wyśmiewanym ,nazywanym sekciarzem,odszczepieńcem,idiotą,durniem etc ec etc.

Każdy katolik patrzy na NIE katolika z nienawiścią bo jak on mógł odejść z kościoła Chrystusowego

Jedyno-Zbawczego tam gdzie jest tylko prawda ,prawda,prawda i tylko prawda etc etc etc.....!

Po odejściu z KRK żyjąc jeszcze w Polsce nie raz  byliśmy wyzywani wyśmiewani ,oplówani , nazywani durniami bo odeszliśmy z katolicyzmu ....No bo jak  szanować sekciarza?? Prawda :)

Taki jest stosunek Katolickich ludzi "nie wszystkich" ale WIĘKSZOŚCI do Nie katolika.

-->Ale ,że ten Katolik wcale a wcale nie uczestniczy w wydarzeniach niedzielnych  to jest ok.

-->Ale że ten katolik idzie i pije ćpa i cudzołoży to jest ok.

-->Ale ,że ten katolik każde swoje słowo zaczyna i kończy  na "Ka " to jest wporządku.

-->Ale ,że ten katolik idzie usówa ciążę po cichu to jest wporządku.

-->Ale,że ten katolik nie może mieć dzieci i Wszczykują sobie IN VITRO co jest ZAKAZANE w Katolicyźmie jest wporządku?!

-->etc etc etc i można tu wymieniać.....

Znamy nie jedną osobę katolicką która uważa,że katolik to zbawiony człowiek a reszta to sekciarze  etc i niestety posiada dzieci z IN VITRO co cicho sza aby ksiądz się nie dowiedział a ten ksiądz nie jedno takie dziecie ochrzcił ;/ 

Do czego zmierzam ?

A do tego,że Będąc  takim katolikiem uważającym się za wzór i cnote społeczeństwa oczerniającym chrześcijan nie katolików to obłuda! Bo jak taki katolik jest niepodporządkowany wymogom własnej religii?? Skoro Katolicyzm zabrania In Vitro a oni lgną do tego i sami takie dzieci posiadają  to czyż ten człowiek  nie jest obłudnikiem i zdrajcą swojej wiary?? Czy taki niepodpożądkowany katolik ma prawo oczerniać tych co nie są katolikami skoro sam nie jest wierny swoej religii której tak zacięcie  z nienawiścią broni??

Bo jeśli się jest  katolikiem i uważa się,że inne wiary to sekty itp a samemu się nie dostosowuje do wymogów katolickiej nauki to co z taki człowiekiem i jego wiarą?? Czy taki katolik uznaje się,za coś leprzego bo jest w religii katolickiej??? NIE. Jest obłudnikiem i zdrajcą własne religii i nie jest w niczym leprzy od innego człowieka !

Czy taki katolik uważa ,że samo byciem katolikiem Go zbawia?  Czy jakby ksiądz wiedział,że 40 % dzieci które ochrzcił są z In Vitro? Czy by je ochrzcił???????? skoro on sam jest przeciwny temu?? Czy może wie a z przymróżeniem oka chrzci bo kilka złotych wpadnie do kieszeni?? 

Dlaczego poruszyłam ten temat?

Ponieważ znam rodziny które po za katolicyzmem nie widzą zbawienia które uważają ,że tylko religia katolicka jest dobra.Które niejednokrotnie robią na złość tym co nie są katolikami a zwią się Chrześcijanami.Rodziny które  z pogardą patrzą na nie katolików podkłądając im kłody pod nogi bo to sekciarze których trzeba tępić,bo to ludzie odszczepieńcy etc etc a sami  nie stosują się do nakazów własnej religii katolickiej. Babcia dziadek  się cieszy bo mają wnuka matka -ojciec się cieszą bo mają dziecko ,ale,że z In Vitro to Cicho sza aby kościół się nie dowiedział . I mimo  wszystko  nienawidzą  NIE  katolików patrzą na nich z pogardą oplówają  ich nabijają się róbią na złość  bo to sekciarze.!

-->A Kim jest Taki katolik co nie stosuje się do wymogów katolickich ?

-->A kim jest taki katolik cudzołożnik,alkocholik,ćpun,bluźnierca??

Jest tylko Katolikiem ! Człowiekiem nieszanującym własnej religii .jest człowiekiem obłudnym własnej wiary!  Potrafiącym się nabijać z ludzi wierzących zaś sam tak bardzo potrzebuje Boga w swoim  życiu bo  po 100 kroć więkrzym zdrajcą Jezusa  aniżeli był  sam Judasz Iskariota ;/ Jest człowiekiem kótry posiada Duchową suszę...

KIM JEST CHRZEŚIJANIN ? UCZEŃ JEZUSA?

-->Katolikiem?

-->Baptystą?

-->ZielonoŚwiątkowcem?

--> Św Jehowym??

-->etc etc etc

Owszem chodzenie na nabożeństwa  są ważne i wybieramy taki kościół jaki nam pasuje w jakim czujemy się najlepiej .W jakim jak dla nas jest prawdziwa ewangelia...

Ale ,żadna przynależność ,żadna  nazwa nie zbawi nikogo...

 Zatem kto będzie zbawionym?Kim jest chrześcijanin??


Niestety z czasem słowo „chrześcijanin” straciło wiele ze swojego pierwotnego znaczenia, i często jest używane do określenia kogoś religijnego, lub osoby, która stara się być dobra, ale nie jest tak naprawdę nowo narodzonym uczniem Jezusa Chrystusa. Wielu ludzi, którzy nie wierzą Jezusowi Chrystusowi i nie ufają mu, uważa siebie za chrześcijan tylko dlatego, że chodzą do kościóła czy żyją w „chrześcijańskim” narodzie. Ale chodzenie do kościoła, filantropia lub bycie dobrą osobą nie da Ci zbawienia. Jak powiedział kiedyś pewien ewangelista:Spędzanie czasu w kościele czyni z nas chrześcijan dokładnie tak samo, jak spędzanie czasu w garażu zmienia nas w samochód”. Bycie członkiem kościoła, chodzenie regularnie na nabożeństwa i hojne wspieranie pracy kościoła nie uczynią z Ciebie chrześcijanina.

Biblia naucza, że dobre uczynki nie czynią z nas kogoś bardziej akceptowanego przez Boga. List św. Pawła do Tytusa 3:5 mówi, że Bóg „nie ze względu na sprawiedliwe uczynki, jakie spełniliśmy, lecz z miłosierdzia swego zbawił nas przez obmycie odradzające i odnawiające w Duchu Świętym”. Więc chrześcijanin jest kimś, kto narodził się na nowo w Bogu (Ewangelia wg św. Jana 3:3,7; 1 List św. Piotra 1:23) i uwierzył oraz zaufał Jezusowi Chrystusowi. List św. Pawła do Efezjan 2:8 mówi: „łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga.” Prawdziwy chrześcijanin to ktoś, kto pokutował ze swoich grzechów, oraz zaufał i uwierzył tylko Jezusowi Chrystusowi. Jego wiara w osobiste zbawienie nie jest ugruntowana religijnością, zestawem przepisów moralnych czy listą nakazów i zakazów.

Prawdziwy chrześcijanin to osoba, która zaufała i uwierzyła Jezusowi Chrystusowi. Osoba ta uwierzyła też, że śmierć Jezusa na krzyżu była karą za grzechy, a Jego zmartwychwstanie było uwieńczeniem zwycięstwa nad śmiercią i dowodem, że Bóg da życie wieczne tym, którzy w Niego wierzą. Ewangelia wg św. Jana 1:12 mówi: „Wszystkim tym jednak, którzy Je przyjęli, dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię Jego”. Prawdziwy chrześcijanin jest tak naprawdę dzieckiem Bożym, częścią prawdziwej Bożej rodziny, osobą która ma nowe życie w Chrystusie. Cechą charakterystyczną prawdziwego chrześcijanina jest miłość do innych i posłuszeństwo wobec Słowa Bożego (1 List św. Jana 2:4,10).


 

 


Podziel się
oceń
1
0

Takie zdanie mają inni (8) | A jakie jest Twoje zdanie?

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

środa, 18 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 290  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« lipiec »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451290
Nasze wpisy
  • liczba: 484
  • komentarze: 5446
Tyle już działamy: 3908 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl