Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 738 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Wniebowzięcie Najświętsze Dziewicy Marii Panny??

wtorek, 16 sierpnia 2011 3:46

 W jednym zdaniu AŻ 3 HEREZJE Katolickie.

Po 1 i 2 Maryia nie była wieczą Dziewicą i Panną 

 

w jednym wersecie 2 wyjaśnienia 

Chcę zwrócić Waszą uwagę, na słowa Apostoła:

 

"Zbudziwszy się ze snu, Józef uczynił tak, jak mu Polecił Anioł Pański: wziął swoją małżonkę do siebie, lecz nie zbliżał się do niej, aż porodziła Syna, któremu nadał Imię Jezus."

Ewangelia według Mateusza 1:24, 25

W tym zaś zdaniu, kluczowymi literkami są literki "A i Ż". To "aż"jest dowodem na to, że owo seksualne współżycie dokonało się potem, gdy owe "aż" straciło ważność, a więc po Narodzeniu Pana Jezusa.

 

Jednak nauczyciele katoliccy, dostrzegli ów "dowód" na zaprzeczenie ich nauki. Wymyślili więc dziwną odpowiedź.
W Biblii Tysiąclecia, u dołu strony, w przypisie do wyżej wymienionego wersetu 1:25, czytam:

"Nie zbliżał... Syna" -  Sam tekst nie twierdzi, że po narodzeniu Jezusa Maryja nadal pozostała dziewicą, lecz i nie przeczy temu..."

Żeby lepiej zrozumieć, jak bzdurne jest powyższe wytłumaczenie, podam swój, wymyślony przykład:

 

"Wiesz kochana mówi Ola do przyjaciółki  mój mąż nie zbliżał sie do mnie aż nie urodziłam mu Jarka"

 

Do wymyślonego przeze mnie zdania, proponuję katolicki przypis:

”Nie zbliżał się,  urodziłam Jarka " - Sam tekst nie twierdzi, że po narodzeniu Jarka Ola nadal pozostała dziewicą, lecz i nie przeczy temu"

Także  to słowo Biblijne AŻ dla biskópów i papierzy jest bardzo niewygodne!

 

Kim są ci panowie, którzy rozsiedli się na złotych tronach i chcą Marii i Józefowi odebrać małżeńskie szczęście?
Kim są ci panowie, którzy miłości małżeńskiej nie zaznali, nie poczuli, którzy jej nie rozumieją?
Czy Maria, która nie jest dziewicą, jest gorsza od Marii dziewicy? Komu to przeszkadza, jeśli nie przeszkadzało Panu Bogu, to dlaczego przeszkadza nauczycielom w sukniach?

Znam odpowiedź na te pytania. Ci panowie, nie są sługami Pana Jezusa, tylko Jego przeciwnika Szatana!

Kochani katolicy zastanówcie się czy nie  jesteście oszukiwani  przez Waszych przewudców? 

Maryia już przestała być DZIEWICĄ , gdy ten który otwierał jej łono się narodził! Potem spokojnie wsółżyłą ze Swoim mężem Józefem ...A ich owocem miłości było wydanie na świat przez Maryię kolejnego potomstwa.

Ola w wyżej wymyślonym przezemnie  zdaniu przestała być dziewicą  to tak dla przypomnienia  bo może Panowie w sukienkach o tym mogą nie wiedzieć ;-)

 

Po 3 .Biblia  nie wspomina nic o Wniebo wstąpieniu Maryi!

Ostatni dogmat dotyczący Marii czyli "wniebowzięcie Marii" ogłoszony został w 1950 roku przez papieża Piusa XII. Dogmat ten brzmi następująco: 

"Niepokalana matka Boga, Maria, zawsze dziewica, po zakończeniu ziemskiego życia, z duszą i ciałem została wzięta do chwały niebieskiej" 

Papież, każdy papież, nie tylko Pius XII, nie głosi Bożej Nauki. Woli zaufać katolickiej tradycji, niźli wiernym być Bożemu Słowu.

 

Dogmat  Wniebowzięcie Marii został pogrzebany rękami katolickiego teologa! Biblia w sposób bardzo jasny stwierdza fakt, że nic takiego jak wniebowzięcie Marii się nie stało, gdyż nic nie mówi na ten temat, milczy. Jest zdrowa zasada którą podczymuje Slowo Boze  "milcz tam gdzie Biblia milczy" a "mów tam gdzie Biblia mówi". Natomiast TRADYCJA okazała się że nie lubi milczeć. I właśnie TRADYCJA stworzyła tego typu rzeczy, które w Słowie Bożym nie znajdują uzasadnienia, nie uczy ich ani apostoł Paweł, ani żaden z apostołów, dlatego należy w tym upatrywać kolejnego odchylenia od nauki apostolskiej spowodowanego niczym innym jak tylko zwiedzeniem.

 

nawet słudzy diabelscy przybierają postać anioła światłości, skąd o tym wiem? Stąd że nie jest tam uwielbiony Jezus tylko Maria, chwała i cześć na tych miejscach są zanoszone do Marii. Jej obrazy i posągi ozdabia się kwiatami, a Jezus? On jest w cieniu, albo nie ma Go wcale. To nie jest Duch Święty, to nie Duch Święty powoduje te zjawienia, gdyż On jest autorem Biblii, i nie robi nic wbrew Biblii. To duch diabelski stoi za tym, jestem o tym przekonany, tak twierdzę, na podstawie Słowa Bożego. Jak myślisz co powiedziałaby Maria, prosta, żydowska, izraelska niewiasta na to co się w tej chwili z nią zrobiło? Co ona w tej chwili może myśleć, co on w tej chwili może czuć? Być może płacze i mówi do Boga: "zobacz co oni zrobili, zobacz, zamiast oddawać cześć Tobie, oddają mi cześć, a przecież Twoje Słowo mówi żeby nie oddawać czci STWORZENIU, żeby nie czcić stworzenia, że cześć oddawana stworzeniu wg Listu do Rzymian 1:21-25 jest znikczemnieniem, jest pogrążeniem się w ciemności, jest oddawaniem czci bałwanom" 

Oto ten fragment: 

"Dlatego że poznawszy Boga, nie uwielbili go jako Boga i nie złożyli mu dziękczynienia, lecz znikczemnieli w myślach swoich, a ich nierozumne serce pogrążyło się w ciemności. Mienili się mądrymi, a stali się głupi. I ZAMIENILI chwałę nieśmiertelnego Boga NA OBRAZY PRZEDSTAWIAJĄCE ŚMIERTELNEGO CZŁOWIEKA, a nawet ptaki, czworonożne zwierzęta i płazy; Dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą, Ponieważ ZAMIENILI Boga PRAWDZIWEGO na FAŁSZYWEGO i oddawali cześć, i służyli STWORZENIU zamiast STWÓRCY, który jest błogosławiony na wieki. Amen" 

Zacznij czcić Boga w Duchu i w prawdzie, zwracając się do Boga przez krew Jezusa Chrystusa, On jest jedynym pośrednikiem. Otwórz następujący werset: 

Jana 4:23-24 

"Lecz nadchodzi godzina i teraz jest, kiedy prawdziwi czciciele będą oddawali Ojcu cześć w DUCHU I W PRAWDZIE; bo i Ojciec takich szuka, którzy by mu tak cześć oddawali. Bóg jest duchem, a ci, którzy mu cześć oddają, winni mu ją oddawać W DUCHU I W PRAWDZIE" 


Podziel się
oceń
4
0

Takie zdanie mają inni (14) | A jakie jest Twoje zdanie?

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

środa, 18 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 259  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« sierpień »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451259
Nasze wpisy
  • liczba: 484
  • komentarze: 5446
Tyle już działamy: 3908 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl