Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 739 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

"Normalna " Rodzina

piątek, 09 sierpnia 2013 13:14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

----> "Normalna" Rodzina sklada sie z malzonkow odmniennej plci.

Kobieta +Mezczyzna +Dzieci  = RODZINA

Nie ma Innej opcji. A o tym nam mowi Slowo Boze!

 

W wielu krajach zostalo zakazane mowienia "Mama" Tata" a  zastapione Te slowa zostaly Rodzice .Bo przeciez "niektore" dzieci maja 2 ch tatusiow lub 2 mamusie!!  Wiec jak Owe dziecko ma powiedziec mamo tato w takiej sytuacji?? NIE normalne i nie Biblijne jest to! Bo Biblijna rodzina taka jaka Bog zalozyl sklada sie z Mezczyzny i kobiety!! A nie z Dwoch kobiet lub dwoch mezczyzn! 

 

Sodoma i Gomora

To dzisiejsze okreslenie Swiata!! Swiata tak zlego tak obrzydliwego gdzie Akceptuje sie tak obrzydliwe  rzeczy!

 

W czasie Sodomy i Gomory dzialy sie juz owe sytuacje Homoseksulane...

Zanim się położyli, mieszkańcy miasta, mężowie Sodomy, od najmłodszego do najstarszego, otoczyli dom, cała ludność z najdalszych stron, wywołali Lota i rzekli do niego: Gdzie są ci mężowie, którzy przyszli do ciebie tej nocy? Wyprowadź ich do nas, abyśmy z nimi poigrali. (1 Mojż. 19:4-5)

 

Bog zniszczyl Sodome i Gomore za te obrzydliwosci  i to samo czeka dzis Swiat!

 

 

AKCEPTUJEMY RODZINE skladajaca sie z kobiety i mezczyzny  !Poniewaz Boze Slowo Mowi;

„Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała! Ta będzie się zwała niewiastą, bo ta z mężczyzny została wzięta. Dlatego to mężczyzna opuszcza ojca swego i matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem” ( Księga Rodzaju 2:23 - 24). Bóg stworzył człowieka a potem stworzył kobietę z „jego kości”. Proces powstawania kobiety polegał na tym, że Bóg wziął jedno z „żeber” Adama (Księga Rodzaju 2:21 - 22). Hebrajskie słowo „żebro” dosłownie znaczy bok osoby.

Dlatego, Ewa została stworzona z „boku” Adama, i to u jego boku jest jej miejsce.


Pojmujcie żony i płodźcie synów i córki; Wybierajcie też żony dla waszych synów, a wasze córki wydawajcie za mąż, aby rodziły synów i córki, by was tam przybywało, a nie ubywało.

 Jer. 29,6

 

 

 

 

Czy Rodziny Homoseksualne moha  rodzic synow i corki???NIE !!

 

Wiec dlaczego dzis na swiecie jest tak Wielka Akceptacja tego co obrzydliwe tego co nie wlasciwe tego co NIE DOSKONALE w oczach Boga jest!!

 

NIE Akceptujemy rodzin homoseksualnych ktorzy nie moga miec wlasnych dzieci a je adoptuja ! NIE akceptujemy  zwiazkow Homoseksualnych Bo NIE akceptuje tego Nasz BOG!!

 

"Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego" (1 Kor 6,9; por. Rz 1,26-27; 1 Tym 1,9-11).

 

"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli" (20,13 por. 18,22).

"Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie ... ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci" – grzmi św. Paweł (List do Rzymian 1,26-27 i 32). 

 

 

BOG Ztworzyl  kobiete i mezczyzne aby  sie laczyli i rozmnarzali ziemie . NIE stworzyl dwoch Adamow Lub dwie Ewy!!!! Lecz w swej doskonalosci stworzyl Adama i Ewe !

Czy Bog  Akceptuje  Homoseksualistwo??

NIE!!

......LUB dwie Ewy!

 

Ale tak nie bylo bo Zostal swtorzony Adam i Ewa. 

 

Dziekuje Ci Boze za Twoja doskonalosc ze stworzyles  Rodzine  skladajaca sie z mezczyzny i kobiety . !!

 


Podziel się
oceń
9
4

Takie zdanie mają inni (4) | A jakie jest Twoje zdanie?

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

środa, 18 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 301  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« sierpień »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451301
Nasze wpisy
  • liczba: 484
  • komentarze: 5446
Tyle już działamy: 3908 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl