Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 738 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Czy żyjesz pod wpływem szatana?

wtorek, 22 września 2009 10:51
 


  Film oto link;  skopjuj .


http://video.google.co.uk/videoplay?docid=3493207271920409738#

 
Oglądając  Tv dziś był pewnien program o rodzinach .Pewna młoda dziewczyna wypowiadała się  na  temat swojej rodziny.
Matka  po rozwodzie z  biologicznym ojcem ... Ojciec  gdzieś  tam układa sobie nowe życie ona z matką  kolejne  . Zapytano ją  czy jest szczęśliwa ? odpowiedziałą ,że NIE !  Słuchając  tej młodej dziewczyny serce się krajało ze smutku .... Matka zmieiała  partnerów  co tydzień jak opowiadała  co tydzień NOWY Ojczym  tyle ich już  było,że nie pamięta  żadnego imienia. Co chwilę zmieniali miejsce zamieszkania.....Czy matka się nią interesowała ? Nie! Chowa ją ulica  ,zniajomi  imprezki alkochol ....a może narkotyki ,bujki ,papierosy i wiele innych takich nie ciekawych rzeczy. To nie jedyna  taka osoba młoda w takiej sytuacji w Australii  i na świcie jest takich przypadków  TYSIĄCE.  Dlaczego tak dużo małżeństw  się rozchodzi? Przecież  Bóg ustanowił małżeństwa na dobre i na złe .A szatan to niszczy,szatan manipuluje dziś ludzmi  i  właśnie przez niego są rozwody  bo on próbuje zniszczyć wszystko to co Bóg ustanowił. 
                           
* Biblia mówi; "BÓG MÓWI"
  
" Boża instytucja małżeństwa została wspomniana po raz pierwszy w Księdze Rodzaju. „Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała! Ta będzie się zwała niewiastą, bo ta z mężczyzny została wzięta. Dlatego to mężczyzna opuszcza ojca swego i matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem" ( Księga Rodzaju 2:23 - 24). Bóg stworzył człowieka a potem stworzył kobietę z „jego kości". Proces powstawania kobiety polegał na tym, że Bóg wziął jedno z „żeber" Adama (Księga Rodzaju 2:21 - 22). Hebrajskie słowo „żebro" dosłownie znaczy bok osoby.


Dlatego, Ewa została stworzona z „boku" Adama, i to u jego boku jest jej miejsce. „I tak mężczyzna dał nazwy wszelkiemu bydłu, ptakom powietrznym i wszelkiemu zwierzęciu polnemu, ale nie znalazła się pomoc odpowiednia dla mężczyzny" ( Księga Rodzaju 2:20). Słowa „pomagać i odpowiadać na potrzeby" są tym samym hebrajskim słowem. To słowo brzmi „ezer" i pierwotnie pochodzi od słowa, które oznacza otoczyć, ochronić albo pomóc, pomocnik, pomoc. Dlatego oznacza ono, że Ewa pomagała, asystowała albo wspomagała Adama. Ewa została stworzona, by żyć obok Adama jako jego „druga połowa", być jego pomocą i jego wsparciem. Kiedy mężczyzna i kobieta biorą ślub, stają się „jednym ciałem". Nowy Testament przestrzega tę „jedność": „A tak już nie są dwoje, lecz jedno ciało. Co więc Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela" ( Ewangelia wg św. Mateusza 19: 6).

Kilka listów napisanych przez Apostoła Pawła mówi na temat biblijnego małżeństwa, oraz o tym, jak ludzie nowonarodzeni w Chrystusie powinni radzić sobie w małżeńskich relacjach. Jeden taki werset znajdujemy w 1 Liście św. Pawła do Koryntian, w rozdziale 7, a drugi w Liście św. Pawła do Efezjan 5:22 - 33. Kiedy studiujemy te dwa wersety, dowiadujemy się o biblijnych zasadach, jakie ludzie wierzący powinni stosować, by stworzyć podobające się Bogu małżeństwo.

Werset odnaleziony w Liście św. Pawła do Efezjan jest szczególnie głęboki odnośnie pomyślnego biblijnego małżeństwa. „Żony niechaj będą poddane swym mężom, jak Panu, bo mąż jest głową żony, jak i Chrystus - Głową Kościoła: On - Zbawca Ciała" ( List św. Pawła do Efezjan 5:22 - 23). „Mężowie miłujcie żony, bo i Chrystus umiłował Kościół i wydał za niego samego siebie" ( List św. Pawła do Efezjan 5:25). „Mężowie powinni miłować swoje żony, tak jak własne ciało. Kto miłuje swoją żonę, siebie samego miłuje. Przecież nigdy nikt nie odnosił się z nienawiścią do własnego ciała, lecz [każdy] je żywi i pielęgnuje, jak i Chrystus - Kościół" ( List św. Pawła do Efezjan 5:28 - 29). „Dlatego opuści człowiek ojca i matkę, a połączy się z żoną swoją, i będą dwoje jednym ciałem" ( List św. Pawła do Efezjan 5:31).

Kiedy te zasady są wprowadzane w harmonii w związek męża i żony, jako nowonarodzonych w Chrystusie wierzących, powstaje Biblijne małżeństwo. To nie jest niezdrowa relacja, ale jest ona właściwa, gdyż jest ona w równowadze z prawdą, iż Chrystus jest głową zarówno mężczyzny jaki i kobiety. Zatem Biblijny koncept małżeństwa to jedność między dwiema osobami, która obrazuje relację jedności Chrystusa z Jego Kościołem.


Tak właśnie powinno wyglądać  Biblijne Boże małżeństwo. A  czy tak wygląda w  większości związkach? Niestety nie.
 Biblia mówi mąż i żona  Świat [Szatan] Partneży  dziś nie jest popularne słowo żona mąż tylko mój partner?? partner?  Partnera możemy mieć w  pracy  przy pomocy  To  jest nasz partner .Mąż jest mężem a żona żoną NIE PARTNERAMI!  Bóg mówi małżeństwo  Szatan Partnerzy i świat to akceptuje .   
   Wracając  do tematu właśnie przez Szatana są  te rozwody a  Biblia mówi;
Niewierność małżonka w żadnej mierze jednak nie zwalnia tej drugiej osoby z wierności złożnej przed Bogiem przysiędze. Tak więc osoba taka nie powinna wchodzić w kolejny związek małżeński, a osoba która ów związek złamała, cudzołoży, czyli grzeszy. Istnieja dwa silne fragmenty potwierdzające taką optykę: Mk 10:11-12 i Łk 16:18, oba zawierające ta samą naukę:  "każdy, kto opuszcza żoną swoją, a pojmuje inną, cudzołoży, a kto opuszczoną przez meza poślubia, cudzołoży". Opuszczona (opuszczony) cudzołoży wchodząc w kolejny związek.

 
Kiedy by ludzie słuchali Boga  to by do tego nie dochodziło. I nie cierpieli by niewinne dzieci. 
             Wracając  do wypowiedzi  tej dziewczyny. Ona stwierdziła,że  nie ma sensu słuchać matki ani tego  owego kolejnego ojczyma .bo po co  jak widzi jak matka szaleje a Kolejny  tatuś  to tylko na tydzień...  takich rodzin jest Tysiące z tąd młodziesz jest dziś nie wychowana, wulgarna  , ciągle  zapita  ,na narkotykach co  2 słowo to "H" "K"  i tak dalej  . Dlatego  światowa   młodziesz jest dziś  okrutna ? Zabójstwa ,pijaństwa,kradzieże,narkomania ,gwałty ,rozpusta . Rodzice się rozwodzą Ojcec żyje gdzieś tam ma może z dzieckiem kontakt 2 razy do  roku,matka  zaganiania  praca ,zabawy,co weekend nowy  tatuś  dla  dziecka.Nic dziwnego,że to się rozprzeszczenia  tak szybko na cały świat i jest tego coraz więcej ,bo co dziecko widzi za młodu w domu to potem wynosi i stosuje w życiu myśląc ,że tak własciwie ma być.
    Pewnein  pastor powiedział. :
JAK DZIECKO WIDZI OJCA CZY MATKĘ  W PROBLEMACH UCIEKAJĄCYCH W ALKOCHOL  TO TO SAMO BĘDZIE STOSOWAŁ W SWOIM DOROSŁYM ŻYCIU. A JAK  OWE DZIECKO ZOBACZY KIEDY  JEGO RODZICE W  PROBLEMACH  IDĄ DO POKOJU I KLĘKAJĄ I SIĘ MODLĄ TO  IDENTYCZNIE  TAK SAMO BĘDZIE POSTĘPWAŁ.

    Bóg dał każdemu z nas dzieci niektórym da .A my mamy je wychować na Chwałe  dla  Pana. A  dziś  70% małżeństw wychowuje swoje dzieci  na chwałę dla Szatana. On się cieszy ,że  ludzie postępują zgodnie z jego planem i wychowują swoje dzieci  po jego myśli Z tąd  mamy taki OKRUTNY ŚWIAT .Szatan się cieszy  Bóg płacze nad losem ludzkości,nad jego naiwnością.Dlaczego tak ciężko jest ludziom słuchac  głosu Bożego? A jak łatwo słuchają szatana. Odpowiedź Prosta BÓG NA WIELE RZECZY MÓWI NIE A SZATAN MÓWI WOLNO.
   Drogi czytelniku zadamy Ci pytanie odpowiedz sobie na nie w sercu  "CZYIM JESTEŚ SŁUGĄ?? CZYJEGO GŁOSU SŁUCHASZ NA CODZIEŃ??"         Mick and Patty B


Podziel się
oceń
0
0

Takie zdanie mają inni (8) | A jakie jest Twoje zdanie?

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

środa, 18 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 271  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« wrzesień »
pn wt śr cz pt sb nd
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451271
Nasze wpisy
  • liczba: 484
  • komentarze: 5446
Tyle już działamy: 3908 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl