Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 738 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Nie wstydzimy się Jezusa Chrystusa!!

niedziela, 20 kwietnia 2008 12:18


@)-->-->--nie_moge dłóżej Panie PIEŚN .mp3 posłuchaj @)-->-->--

Wychodzimy ukrycia!
Nie możemy  być cicho. Nie możemy tego zatrzymać dla siebie. To jest za dobre, aby się nie podzielić.
Jezus Chrystus umarł za nas, ale teraz żyje, i uwolnił nas z mocy grzechu. Tak, możemy  grzeszyć jeśli chcemy, ale już więcej nie chcemy. Nie jesteśmy dłużej prowadzeni do grzechu. Jestemśmy wolni!
Jeżeli homoseksualiści mogą wyjść z ukrycia, i paradować dumnie po ulicach - dlaczego MY mamy być cicho?
Nie wstydzimy się Jezusa Chrystusa. On jest cudowny! On jest świetny! On wciąż robi te same rzeczy jakie kiedyś robił. On zrobił dla nas tak wiele, że zajęło by to wiele czasu aby wszystko opowiedzieć!
Wiemy, że religia jest tematem tabu i nie powinieneś mówić o niej w społeczeństwie. Ale MY odkryliśmy, że Jezus Chrystus nie jest tylko starą, martwą religią, ale żywą i cudowną osobą!
Faktycznie , Jezus Chrystus nawet nie myśli o religii! Religia jest ludzką próbą osiągnięcia Boga podczas gdy Jezus Chrystus jest Bogiem próbującym dotrzeć do naszej ludzkości.
Wiemy, że ludzie stworzyli religię na tym czego nauczał Jezus, ale to nie dla tego Jezus przyszedł na ziemię.
Jezus przyszedł na ziemię aby umrzeć za nas - ponieść karę za wszystko co zrobiliśmy złego. Jak widzisz, Boża miłość zmusza Go do bycia sprawiedliwym i traktować ludzi szczerze. A sprawiedliwość wymaga, aby była kara dla źle czyniących.
Wielką nowiną jest to, że Bóg ukochał cię i resztę ludzkości, tak bardzo, że zaplanował cierpieć karę za twoje grzechy, abyś mógł być wolny! Zrobił to w osobie Jezusa Chrystusa prawie dwa tysiące lat temu w Izraelu, kiedy umarł na krzyżu.
Bóg tak umiłował ludzi tego świata, że dał swego jedynego Syna, aby każdy kto w niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne. Bóg nie posłał swego Syna aby świat potępił. On posłał Go aby świat zbawić! (Jan 3:16-17)
Tak, jesteśmy podekscytowani Jezusem. To takie cudowne, odnaleźć, że gdzieś tam, jest ktoś kto się troszczy o nas i kocha nas takimi jakimi jesteśmy. Jak wiesz, nie jest to takie łatwe!
Wielu ludzi ma fałszywy obraz Jezusa. Jesteśmy zadowoleni, że odkryliśmy rzeczywistą prawdę. Cieszymy się, że odkryliśmy, iż Jezus nie przyszedł założyć religii, ale kochać nas i dać nam pełnię życia!
Jeżeli potrzebujesz miłości, może powinieneś sam sprawdzić Jezusa. Niestety, wiele kościołów prezentuje wykrzywiony obraz prawdziwego Jezusa. To czego potrzebujesz, to samemu przeczytać Nowy Testament (w Biblii). Tą drogą możesz otrzymać czysty obraz.
Jezus cię teraz obserwuje, czeka abyś Go zawołał. On jest gotowy być przy tobie, kiedykolwiek zdecydujesz się do Niego zawołać!
Jeżeli chciałbyś mieć w swoim życiu coś, co by cię ekscytowało - proponowalibyśmy  Jezusa Chrystusa!
Nie jesteśmy w ukryciu! Nie wstydzimy się Jezusa Chrystusa! Jesteśmy gotowi i chcemy rozmawiać o Jezusie w każdym czasie.


Podziel się
oceń
5
1

Takie zdanie mają inni (12) | A jakie jest Twoje zdanie?

Kim jesteśmy ,w co wierzymy i czego chcemy.......

wtorek, 31 lipca 2007 22:17
Jesteśmy.......

 zwykłymi ludźmi, którzy pochodzą z najrozmaitszych środowisk, posiadają różne wykształcenie i doświadczenie życiowe, są w różnym wieku i mają różne zainteresowania, ale łączy nas jedno - kochamy Boga i chcemy o Nim opowiadać innym.

 ludźmi, którzy żyli daleko od Boga, ale ponieważ przyjęliśmy ofiarę śmierci Jezusa Chrystusa na krzyżu, staliśmy się dziećmi Bożymi.

 ludźmi, którzy nie są doskonali, ale swoje upadki i grzechy wyznajemy Bogu, który zawsze przebacza.

 ludźmi, którzy tak, jak wszyscy stykają się na co dzień z problemami i trudnościami, ale staramy się je rozwiązywać w oparciu o zawsze skuteczne wskazówki Pisma Świętego.

Wierzymy......

 że Pismo Święte jest

natchnionym, nieomylnym i jedynie wiarygodnym Słowem Bożym.

 w Wiecznego, Trójjedynego Boga: Ojca, Syna i Ducha Świętego.

 W boskość naszego Pana Jezusa Chrystusa, w Jego cudowne narodzenie z dziewicy Marii, w Jego bezgrzeszne życie, w Jego cuda, w Jego śmierć za nas i odkupienie dzięki przelanej krwi, w Jego zmartwychwstanie w ciele, wniebowstąpienie i zasiadanie po prawicy Ojca oraz w osobiste powtórne przyjście Chrystusa w mocy i chwale.

 że odrodzenie z Ducha Świętego przez wiarę w Jezusa Chrystusa jest absolutnie konieczne do zbawienia grzesznego i zgubionego człowieka.

 w potrzebę chrztu w wodzie jako wyznania wiary oraz praktykowanie Wieczerzy Pańskiej - zgodnie z poleceniem Pana Jezusa Chrystusa.

 w chrzest w Duchu Świętym potwierdzony mówieniem innymi językami wg Dz. Ap. 2:4 oraz w manifestowanie się duchowych darów i służb.

 w działanie Ducha Świętego, który zamieszkuje w człowieku wierzącym, uzdalnia go do pobożnego życia.

 w zmartwychwstanie zarówno ludzi zbawionych, jak i zgubionych; zbawionych do życia wiecznego, a zgubionych na wieczne potępienie.

 w Kościół Jezusa Chrystusa i jedność ludzi wierzących.

 w praktyczną możliwość stosowania wiary chrześcijańskiej w codziennym życiu i w potrzebę służenia ludziom w każdej dziedzinie, nie tylko duchowej, lecz także fizycznej, społecznej.

Chcemy......

 głosić wszystkim żywego Jezusa Chrystusa, którego interesuje los każdego człowieka.

 pomagać ludziom zagubionym, zranionym, odrzuconym przez innych, ale kochanym przez Boga.

 modlić się z potrzebującymi o zbawienie, przebaczenie grzechów, uzdrowienie duszy i ciała.

 nieść pomoc ludziom związanym nałogami (alkoholizm, narkomania, nikotynizm) wierząc, że Bóg powołał człowieka do godności i wolności.

 dbać o właściwe relacje międzyludzkie, eliminując plotkarstwo, intrygi, obłudę, a pielęgnując miłość, akceptację, szczerość i otwartość.

 tworzyć model zdrowej rodziny, która daje rodzicom i dzieciom poczucie bezpieczeństwa oraz stwarza warunki rozwoju duchowego, intelektualnego i społecznego.

Przykład Prawdziwego biblijnego-Zgodnego z biblią Chrztu wodnego
 

  Jest to chrzest świadomej osoby,która postanowiła iść za Jezusem tak wygląda chrzest Biblijny.....

 Nabożeństwa Kościołów Chrześcijańskich.....
Podziel się
oceń
8
5

Takie zdanie mają inni (63) | A jakie jest Twoje zdanie?

http://www.youtube.com/watch?v=UxitVDt9gz0&feature=player_embedded

środa, 18 października 2017

NASZ LICZNICZEK :  451 278  

...a gdyby z Biblią obchodzić się tak jak z telefonem komórkowym? ...byłaby zawsze w kieszeni ...zaglądałoby się do niej kilka razy dziennie ...wracałoby się do domu gdyby się jej zapomniało ...a gdyby używać jej do otrzymywania wiadomości tekstowych? ...a gdyby traktować ją jak coś,bez czego nie można żyć? ...a gdyby dać ją dzieciom w prezencie? ...a gdyby używać jej w podróży? ...a gdyby używać jej w nagłych wypadkach? ...z tym,że Biblia jest praktyczniejsza od telefonu komórkowego, bo nie ma zmartwienia, że nagle zerwie połączenie, ponieważ Bóg zapłacił już rachunek...

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

"Wiem, że Ty możesz wszystko i że żaden twój zamysł nie jest dla ciebie niewykonalny.Któż jest w stanie zaciemnić twój zamysł nierozsądną mową? Aleć to ja mówiłem nierozumnie o rzeczach cudownych dla mnie, których nie rozumiem.Słuchaj, proszę. I ja chcę mówić; będę cię pytał, a Ty racz mię pouczyć! Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię." /Księga Joba 42, 2-5/ ...Tylko ze słyszenia wiedziałam o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię!! JEZU dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać! Że przejąłeś ster mojego życia i mnie prowadzisz...wiem, że z takim sternikiem pokonam każdą przeszkodę, będę trzymać prawidłowy kurs i bezpiecznie dotrę do celu - żywota wiecznego:)... i proszę, nie pozwól mi na to, abym chciała kiedykolwiek stanąć za sterem...wiesz, że to by miało tragiczny koniec.Bo tylko Ty znasz drogę do tego celu...< Życzymy wspaniałej podróży z JEZUSEM przez całe życie! <

Kto -szuka nie błądzi

Wpisz swoj adres e-mail jeśli chcesz aby cię powiadomiono o naszym nowym wpisie.

"Panie Jezu Ty zmieniłeś życie me,miłosnym głosem wołałeś mnie i przytuliłeś mocno w ramiona Swe. Usłyszalam Panie kiedyś twój głos przyjołam Twoje wezwanie,Wyżekłam się o Boże mój tego świata i wybrałam Cię.Chcę być już z Tobą Panie mój ze szczęścia płakać u Twych stóp,chcę być w objęciach Twoich już i mocno trzymać ramię Twę! Moja dusza Panie kocha Cię tęskni i uwielbia,moja dusza Panie pragnie Tylko Cię.Panie Jezu jesteś życiem mym ,słodkościa moich ust.Panie Jezu jesteś życiem moim już."

Kazania

Nasze strony

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" Mat 11-28.

Naszym celem jest głoszenie ewangelii. Dobrej Nowinie o Jezusie Chrystusie!!

"Tak mówi Pan: Oto ja daję wam do wyboru: drogę życia albo drogę śmierci"Jer.21-8.

Zyjemy dla Jezusa :)

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". Obj 3-20

Jesteś naszym gościem: 451278
Nasze wpisy
  • liczba: 484
  • komentarze: 5446
Tyle już działamy: 3908 dni
stat4u

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl